[ad_1]

به تازگی ، رسانه ها به زندگی عاشقانه شخصی لو کوئن پس از جدایی از ازدواج او علاقه مند شده اند. لو کوئن گفت که عشق چیزی است که باعث می شود او در منیت قدیمی خود جدید شود ، اما این تنها بخشی از شخصیت او است ، او همیشه می خواهد تنها باشد و در حال حاضر هنوز نمی خواهد به عشق به خود اعتماد کند.

لو کوئن گفت: “هنرمندی مثل کوئن عاشق شدن را قطع نمی کند. عشق همیشه یکسان بوده و شخصی که من انتخاب می کنم همیشه یکسان است: مسئولیت ، شخصیت ، داشتن آرامش. اگر صلح نباشد ، هیچ چیز وجود ندارد. ده سال پیش ، هنگامی که او موفق بود ، مردم همیشه می گفتند کوئن باید با این مرد بزرگ و مشهور دیدار کند ، اما کوین چنین عقیده ای نداشت.

وقتی شاد هستید ، احساسات شادی را از چشم پخش می کنند ، لبخند بزنید. من هیچ تفاوتی با زنان دیگر ندارم. آنچه خواهد آمد ، کوئن از احترام می خواهد همه چیز طبیعی باشد و او می خواهد افراد نزدیک خود را نگه دارد. عشق یک هنرمند بد نیست ، اما موفق باشید. عاشق هنرمند بزرگ ، هرچه ناراضی تر باشد ، سایه نسبت به شرایط نامساعد. افرادی که جرات حضور در کنار آنها را دارند باید راحت باشند و با احترام آنها را با چنین چشمک هایی بیرون نیاورند. وقتی عاشق باشی همه عادی هستند

U40 ، Le Quyen دوست پسر و شخصیت مسئولیت پذیری را انتخاب می کند - عکس 2.

لو کوئن در یک کنفرانس مطبوعاتی در 7 ژانویه.

وی گفت مخاطبانش لطیف هستند و علاقه ای به زندگی شخصی او ندارند. به گفته لو کوئن ، یک زن زیر 40 سال دومین مرد جوان است ، یک موفقیت قطعی پر از احساسات.

پس از وقایع ، لو کوئن با همه چیز در اطراف خود فعالتر شد. قبل از آن ، او در اصل بسیار محکم بود. در حال حاضر او دیگر یک کارمند دولت در هنر نیست ، راحت تر است که خودش را بیان کند. زیبایی گفت: “آنچه کوئن در صفحه شخصی خود می نویسد تجربیات کوین در بیان احساسات خود است. قبل از نوشتن ، باید به آن فکر کنید ، اکنون باید صریح بنویسید تا همه بتوانند کوئن را بهتر درک کنند. آزادتر از آنچه فکر می کنم ، من یک زن کاملاً آزاد هستم که جرات می کنم آنچه را که فکر می کنم بگویم.

U40 ، Le Quyen دوست پسر و شخصیت مسئولیت پذیری را انتخاب می کند - عکس 3.

لو کوئن فاش کرد که مرد کنار او “وقتی عاشق این هنرمند بود ، بدشانس بود ، ناراحت نبود.”

او هنگامی که آزاد بود موهای خود را کوتاه کرد ، آموزش دید ، به موسیقی رپ گوش می داد و حتی تأیید کرد “اگر می تواند به عنوان قاضی بنشیند ، رپ ویت می تواند این کار را انجام دهد”.من تغییر کردم زیرا احساس کردم ضروری است ، نه به این دلیل که با کسی هستملو کوئن خندید.

علاوه بر این ، لو کوئن که عمیقاً در مورد عاشقانه با دوست پسر کوچکترش صحبت کرد ، به خود اعتماد کرد: “عشق به هنرمندان بسیار بد است ، بد نیست. این هنرمند آماتور پیامدها و کاستی های بسیاری دارد. آنها را نگه دارید ، آنها را گرامی بدارید ، تا آنها جرات کنند با شما باشند و شما را دوست داشته باشند. ”

لو کوئین همچنین فاش کرد که او فقط یک مرد مسئول و واجد شرایط را انتخاب کرده است. فقط دو چیز برای احساس زندگی آرام. لو کویین در سن 40 سالگی تصمیم به ساخت نمایش “Le Quyen ft Lover” گرفت. این همچنین راهی است که او می تواند اشتیاق خود را با عشق به مخاطب نشان دهد.

کوئین را درست کنید[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *