[ad_1]

Thua Thien Hue 2 ایست بازرسی ورود و خروج به بازار An Lo ایجاد کرده است ، اسکن کد QR اعمال می شود - عکس 2.

بر این اساس ، کمیته مردم فونگ دین تصمیم گرفت برای جلوگیری و کنترل شیوع COVID-19 در بازار An Lo ، ایستگاه های بازرسی برای ورود / خروج افراد و وسایل نقلیه ایجاد کند. که در آن اولین ایست بازرسی در جاده کشور 11C – جاده کشور 11A واقع شده است ، و دومین در جاده کشور 11C واقع شده است. دروازه ها از ساعت 5:00 تا 11:30 هر روز باز هستند ، از ساعت 17:00 در تاریخ 28 مه شروع می شوند تا اطلاع بعدی.

Thua Thien Hue 2 ایست بازرسی برای ورود و خروج به بازار An Lo ایجاد کرده است ، اسکن کد QR اعمال می شود - عکس 3.

برای افرادی که وارد بازار لو می شوند / از آن بازرسی می شود ، یک ایست بازرسی ایجاد شده است.

این ایست های بازرسی وظیفه نظارت بر کلیه افراد و وسایل نقلیه ای را که به بازار An Lo وارد می شوند ، اندازه گیری درجه حرارت بدن ، اعلامیه های پزشکی انجام می دهند. پیشگیری از شیوع COVID-19 را بررسی کنید. موارد نقض عمدی مقررات پیشگیری و کنترل COVID-19 را دقیقاً بررسی کنید.

در مصاحبه ای با PV ، آقای Hoang Ngoc Trung – نایب رئیس کمیته مردمی شهرداری فونگ هین گفت: “در حال حاضر ، کمیته مردم منطقه تصمیم به ایجاد دو ایست بازرسی برای کنترل ورودی به بازار An Lo گرفته است. ما هنوز توزیع بازار بلیط برای مردم فردا یک کد QR برای خریداران در اختیار شما قرار می دهد تا با تلفن های هوشمند خود اسکن کنند.

پیش از این ، کمیته مردمی استانی Thua Thien Hue تصمیم گرفته بود فاصله اجتماعی کمون Phong Hien را افزایش دهد و کمیته مردمی استان Fong Dien نیز تصمیم گرفت که فعالیت ایستگاه های بازرسی و کنترل COVID-19 را در کمون Phong Hien متوقف کند. 13:00 در تاریخ 27 مه.

هوانگ دونگ

روزنامه های خانوادگی و اجتماعی دائماً آخرین اخبار را به روز می کنند[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *