[ad_1]

اخیراً خواننده Thanh Thao این پست را برای بسیاری از افراد که آن را با خواننده اشتباه می گیرند ، تحریک می کند فام ثان تائو – دوست خواننده فقید وان کوانگ لانگ . در نتیجه ، تان تائو دائماً از پیامک ها مورد سال و اذیت قرار می گرفت ، گرچه او به حادثه پر سر و صدا اخیر خانواده وانگ کوانگ لانگ و همسرش 2 لین لان ارتباطی نداشت.

Thanh Thao می نویسد: “هایزا … دو خواننده به نام Thanh Thao وجود دارد. وقتی اضافه کردن کلمه Pham Thanh Thao به شما و دوستانتان دشوار است. به همه صندوق های پستی اجازه دهید از شما س caseال کنند که قضیه چیست؟ شما می دانید قضیه چیست. “

اندکی پس از آن ، خواننده Pham Taa Tao نیز اظهار نظری کرد و از Tan Tao بخاطر اجازه دادن به او برای ایجاد مزاحمت برای مسائل غیر مرتبط عذرخواهی کرد.

طی چند روز گذشته ، دوستان خواننده Van Quang Long به طور مداوم ناامیدی های خود را به اشتراک گذاشته و زندگی جعلی همسرش 2 Lin Lan را محکوم کرده اند که منجر به انتقاد شدید والدین خواننده توسط جامعه آنلاین شده است. به خاطر قبول نکردن عروس.

خواننده فام تان تائو نیز یکی از دوستانی است که در مورد این حادثه با خانواده وانگ کوانگ لانگ صحبت کرده است. نام او همان “عروسک” از تانگ تائو بود که باعث چنین سو mis تفاهمی شد.

Thanh Thao هنگام احضار نامعقول در میان سر و صدای خانواده خواننده Van Van Quang Long با عصبانیت صحبت کرد - عکس 2.

“عروسک Vpop” Thanh Thao

Thanh Thao در حالی که بی دلیل نام خود را در میان سر و صدای خانواده خواننده ون کوانگ لانگ فریاد می زد ، عصبانی صحبت کرد - عکس 3.

خواننده فام تائو تائو

باین باخ هاین[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *