[ad_1]

فصل گل برگشته است سریالی است که فاصله زمانی پخش را دنبال می کند آفتابگردان در برابر آفتاب. قبل از، آفتابگردان در برابر آفتاب برداشت های زیادی از مخاطب به جا گذاشته است ، یکی از داغ ترین نمایش های ویتنامی در نیمه اول سال 2021 است. نه تنها بازیگران بسیار زیبا و زیبا مانند Hong Dang ، Hong Diem ، Queen Kool ، Luong Tho Trang ، Din Tu را با هم جمع می کند. . .. فیلم با محتوای جذاب و غافلگیری های بسیاری بینندگان را به خود جلب می کند.

چه زمانی آفتابگردان در برابر آفتاب نزدیک به پایان ، اطلاعات و عکسها برای فصل گل برگشته است این فیلم در واقع مخاطب را کنجکاو و هیجان زده نمی کند ، زیرا فیلم مضمون حومه را اشغال می کند و بازیگران اصلی محبوب ترین نیستند. به استثنای Thanh Huong که بسیار با مخاطب آشنا است ، سایر بازیگران فیلم مانند Huong Giang ، Manh Hung ، Duy Hung … فقط در فیلم های قبلی نقش مکمل را بر عهده داشته اند. با این حال ، تنها پس از 5 قسمت ، مخاطبان به تدریج به سمت داستان زندگی لو (Thanh Huong) جلب شدند. ستایش از محتوای فیلم و بازیگری نیز افزایش یافت.

به خصوص در قسمت آخر 5 ، صحنه مست شدن تانه هونگ باعث گریه بسیاری از بینندگان شد زیرا آنها این شخصیت را بیش از حد دوست داشتند. اگرچه برخی اظهارنظرها نشان می دهد که Thanh Huong در مقایسه با شخصیت ظاهر کمی سفتی دارد ، اما در عوض ، بازی او بسیار عالی و برای نقش لو بسیار مناسب است. Canh Le نوشید و گریه کرد ، متأسف برای خود و تنها بود ، در عین حال برای هویت خود دردناک و تلخ بود ، که Thanh Huong کاملا نشان داد.

Thanh Huong به دلیل صحنه وجد در فصل یافتن گل ، تماشاگران را گریه كرد - عکس 1.
Thanh Huong به دلیل صحنه مستی و نشاط آور در فصل یافتن گل ، تماشاگران را گریه کرد - عکس 2.
Thanh Huong باعث گریه تماشاگران از صحنه مست مستی در
Thanh Huong تماشاگران را به دلیل صحنه مستی و نشاط آور در فصل یافتن گل ، گریه کرد - عکس 4.

بسیاری از بینندگان نظرات خود را به شرح زیر عنوان کردند: “فیلم خوب است ، بازیگران منطقی هستند. برای انتخاب بازیگران داغ بازار را دنبال نکنید” ، “Thanh Huong در مقایسه با نقش کمی سفت به نظر می رسد ، اما بازی خوب است. زیبا ، صحنه های بسیار لمس کننده ، محتوای جذاب فیلم … “،” این فیلم فیلمنامه خوبی دارد ، بازیگران بسیار خوبی هستند “، تان هونگ همیشه عالی است. فیلم خیلی خوب است “،” اوه ، خیلی خوب است که گریه دوست مست او را گریه می کند ، “من در حال تماشای بخشی از مستی خانم لو در حالی که گریه می کند” ، “بازی خانم Thanh Huong و این خیلی خوب است و عالی برای هر اینچ ، یا افتضاح است “،” این فیلم Thanh Huong خیلی خوب نقش بازی می کند ، من نقش Lan را در عروسک کوین به یاد می آورم “،” این فیلم واقعا خوب است. Thanh Huong در بازیگری بسیار ماهر است “…

Thanh Huong در صفحه شخصی خود نیز عکسی از صحنه مست خود را به اشتراک گذاشت و همچنین تعارفات بسیاری از حضار دریافت کرد. امیدوارم در آینده ، فصل گل برگشته است با جزییات جالب توجه بیشتری به جذب مخاطب ادامه خواهد داد.

Thanh Huong تماشاگران را بخاطر صحنه مست مستی در فصل یافتن گلها گریه کرد - عکس 5.
Thanh Huong تماشاگران را به دلیل صحنه مستی و نشاط آور در فصل یافتن گل ، گریه کرد - عکس 6.
Thanh Huong به دلیل صحنه مستی و نشاط آور در فصل یافتن گل ، تماشاگران را گریه کرد - عکس 7.

طبق گفته VTV[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *