[ad_1]

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 1.

غالباً گفته می شود وقتی زن و شوهر با هم بمانند ، شباهت ها و دوستان صمیمی خواهند داشت که با هم بازی می کنند. Quynh Nga و La Thanh Huyen هر دو بازیگر باسابقه ای از شمال هستند و رابطه بسیار نزدیک با یکدیگر دارند. اگر کوین نگا برای بازی در این فیلم لباس خنک و فاخر می پوشد ، در خارج از خانه با وسایل زنانه بیشتر زنانه است. نکته عجیب این است که دای لا تن هوئن نیز با خواهرش بیشتر و بیشتر سبک مشابهی دارد.

شمال در 10 سال گذشته زمستانی فوق العاده سرد را تجربه کرده است و بیایید ببینیم بهترین زن و شوهر برای گرم و شیک پوشیدن چه لباس می پوشند.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 2.

صفحه نمایش با دو خواهر کاملاً منطبق و مطابقت ندارد. به طور کلی ، هر دوی آنها از چکمه های جیر با خط گردن بلند ، دامن های کوتاه فوق العاده پاره ، تاپ های توئیز استفاده می کنند. کیف و برتهای مارک گران قیمت.

اگر زمستان سال آینده پشم ماده ای غیرقابل انکار است ، پارچه های توئید “طوفان” پاییز و زمستان سال 2020 هستند. آنها دیگر مانند گذشته قدیمی نیستند ، امروزه پارچه های خشن با رنگهای مختلف توسط طراحان مسحور می شوند تا جوان تر به نظر برسند. Quynh Nga و La Thanh Huyen بیش از 30 نفر مدرن هستند که همین روند را نیز ایجاد کرده اند.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 3.

La Thanh Huyen یک درخت کامل از سوسن های قرمز خیره کننده با یک ژاکت ژاکت کش با گوچی با نقوش قرمز و آبی ترکیب شده است. دکمه ها را مهر و موم کرد و مانند ژاکت آن را پوشید تا بدنش گرم شود.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 4.

در همین حال ، Quynh Nga از دو رنگ ساده سیاه و سفید استفاده می کند ، اما این به معنای کمتر مدرن بودن نیست. ست کلاه ملکه تمساح توسط خانه مد Chanel جمع آوری شد.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 5.

ترکیب یک کلاه شیک با سینه ، پوشیدن انحراف شیرین سر ، به دو خواهر زیبای U40 کمک کرد تا “موفقیت” را در سن ببینند. اگر این حرف را نزنید ، همه فقط می توانند تصور کنند که زوجین هر چند سال فقط دو نفر هستند.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 6.

در مواقع دیگر ، این دو هنگام دیدار با دوستان وسوسه شدند که با یکدیگر پیوند برقرار کنند.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 7.

درست است که بازی نزدیک به یکدیگر ، سبک باید شباهت هایی نیز داشته باشد.

انتظار می رود زمستان در شمال تا حین و بعد از تت ادامه داشته باشد ، بنابراین مطمئناً طرفداران شاهد بسیاری از ست های مد این دوستان نزدیک خواهند بود. جدا از ظاهر اخیر ، ویژگی های دو خواهر زیبا در گرم شدن زمستان نیز لهجه هایی دارد.

کوین نگا

کوین نگا امسال 32 ساله است ، اما اگر به نقرس لباس او نگاه کنید ، هیچ کس نمی تواند سن واقعی او را حدس بزند. به نظر می رسد زنان در 30 سالگی تمایل به انتخاب رنگ های زنانه دارند ، پوست خود را چاپلوس می کنند تا سن واقعی خود را پنهان کنند. Quynh Nga نیز از همین فرمول استفاده می کند.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 8.

او بسیار سخت کار می کند تا برای زمستان امسال توید بپوشد. پس از استفاده ، باید با رنگ کلی با لوازم جانبی کیف و پس زمینه اطراف آن هماهنگی داشته باشد.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 9.

او همیشه برای همه رنگ های پاستلی که هم چاپلوس هستند و هم چاپلوس مانند زرد ، صورتی و آبی پیشنهاد می دهد.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 10.

Quynh Nga با پوشیدن یک پیراهن سفید ، بیرون جلیقه پشمی و پوشیدن شلوار جین و کلاه ، ترکیب کلاس حرفه ای خود را در کریسمس گذشته اثبات کرده است.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 11.

یکی از عناصری که زمستان امسال را پشت سر می گذارد ، برته او است. به نظر می رسید که این زن گربه فقط برای لباس های زیبا مناسب است ، عزیزم ، اما او آن را روی مجموعه ای از لباس های سبک اداری مانند یک ژاکت کش باف پشمی نیز استفاده کرد. و البته ، Quynh Nga کاملا موفق بود.

لا ثان هویین

در این سال ، لا ثان هوین وارد عصر “هش” شده است. به عنوان یک مادر و هنگام تولد ، سبک معمول او همیشه معتدل تر و م polدب تر از Quynh Nga است. خز اصیل در فصل زمستان امسال ارائه شده است.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 12.

او اخیراً یک “پتو چرمی” گرم با یک کیف مارک از گرانترین مارک در سیاره زیبای صورتی هلو هرمس را به نمایش گذاشت. فراموش نکرد که به خواهرانش یادآوری کند ، هوا بسیار سرد بود ، بنابراین برای گرم نگه داشتن “پتو” پوشید.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 13.

این زمستان او یک کت کامل نیز خریداری کرد. دیگری بزرگ و بلند است ، شکل میزانسن با جنسیت بدن پوشیده شده است ، که باعث افتخار “قسمت فوقانی” می شود.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 14.

این کت از دیرباز یک طبقه اشراف نخبه بوده است. La Thanh Huyen قطعاً یکی از آن زیبایی های بااستعداد است.

Quynh Nga-La Thanh Huyen که به سبک U40 دست به دست هم داده است - تصویر 15.

علاوه بر این ، پیراهن های انبه بلند “گنجینه” ای است که U40 در این فصل سرد اظهار نظر کرد.

به گفته زنان ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *