[ad_1]

13 ژانویه 2021 | 15:40

خواننده Nhat Tinh Anh تب خفیف ، کمی درد در محل تزریق دارد ، اما پس از واکسیناسیون با Covid-19 در کالیفرنیا ، ایالات متحده احساس اطمینان می کند.

در 12 ژانویه (به وقت محلی) ، خواننده Nhat Tinh Anh برای واکسیناسیون Covid-19 در مرکز واکسیناسیون در سن خوزه حضور یافت. وی قبلاً از طریق وب سایت دولت برای واکسیناسیون داوطلبانه ثبت نام کرده بود و نامه ای را در مورد علائمی که می تواند ناشی از عوارض جانبی داروهایی مانند آلرژی ، تب باشد ، دریافت کرد. علاوه بر این ، افراد مبتلا به اختلالات لخته شدن خون یا داروهایی که برای رقیق سازی خون استفاده می شوند ، افرادی که سابقه نقص ایمنی دارند یا داروهایی که بر سیستم ایمنی بدن تأثیر می گذارند باید قبل از واکسیناسیون مورد بررسی قرار گیرند. نات تین آن خوشبختانه یکی از اولین واکسیناسیون ها است.

Nhat Tinh Anh واکسن Covid-19 - تصویر 2.

خواننده Nhat Tinh Anh واکسن این اپیدمی را واکسینه کرد.

واکسیناسیون Nhat Tinh Anh توسط شرکت دارویی Moderna انجام می شود. به گفته وی ، دولت ایالات متحده مدتی است که این واکسن را تبلیغ می کند و آن را برای افرادی که در خط مقدم اپیدمی فعال هستند مانند کارکنان تحقیقاتی ، کادر پزشکی و کارمندان بهداشت استفاده می کند. سالم … در حال حاضر این واکسن کاملاً رایگان به افراد داده می شود. وی معتقد است که کالیفرنیا احتمالاً منطقه ای با اپیدمی های شدید است و باید زودتر از سایر کشورها واکسینه شود.

بسیاری از افراد در همان روز Nhat Tinh Anh واکسینه می شوند. خواننده مرد مادر بیولوژیکی خود را همراهی می کند و پدرش ثبت نام کرده و در لیست انتظار است. بعد از تزریق ، نات تینه آن تب خفیف داشت ، اما مادرش بسیار خسته بود ، تمام روز را در حالت استراحت دراز کشید و محل تزریق آنقدر دردناک بود که نمی توانست دست هایش را بلند کند یا لباس هایش را بپوشد. با این حال ، دکتر توضیح داد که این علائم کاملاً طبیعی است.

وی گفت: “کادر پزشکی توصیه کردند اگر احساس خستگی و تب می کنید ، چند قرص بخورید تا دما کاهش یابد و درد کمی برطرف شود. شاید فردا بازوی من در محل تزریق بیشتر صدمه ببیند. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم چگونه است.” گفت دولت با ارسال نامه ای تبریک گفت که نات تینه آنه انجام اولین تزریق و منصوب شدن مجدد وی در 10 فوریه.

Nhat Tinh Anh در آگوست سال 2020 به ایالات متحده عزیمت کرد. در آن زمان ، او بطور سریع در حال ثبت نام برای آزمایش nCoV بلافاصله پس از ورود بود.

مطابق با ستاره

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *