[ad_1]

Nghe سیستم ربات ردیابی COVID-19 را پیاده سازی می کند - تصویر 1.

در 22 ژوئن ، اطلاعات وزارت بهداشت Nghe گفت که این واحد فقط با وزارت اطلاعات و ارتباطات ، Vbee Data Solutions and Services شرکت سهامی و Mobifone Service Company منطقه 6 همکاری کرده است و شرکت های مخابراتی را در سیستم استانی مستقر کرده است. برنامه Robot برای پرسش در مورد بهداشت و به روزرسانی اطلاعات بهداشتی مردم در استان Nge An برای تماس خودکار تماس بگیرید.

Nghe سیستم ردیابی ربات COVID-19 را مستقر می کند - تصویر 2.

برنامه Robot Call توسط وزارت بهداشت Nghe An اجرا شد.

Robot Call به عنوان یک کادر پزشکی برای تماس با همه افراد ، به ویژه مردم در مناطق اپیدمی ، برای جستجوی بهداشت و همچنین به روزرسانی اطلاعات پزشکی عمل می کند. از آنجا لیستی از افرادی که علائم بیماری را دارند تجزیه و تحلیل و صادرات خودکار کنید تا بخش بهداشت به سرعت بتواند آزمایشات را درک کرده و سازماندهی کند.

برنامه Robot Call توسط وزارت بهداشت Nghe An اجرا شد.

علاوه بر این ، مردم می توانند برای اعلام اطلاعات در مورد سلامتی خود با شماره تلفن 093.68.37.115 تماس بگیرند. کارکنان ربات به طور خودکار به روز رسانی اطلاعات شما را بصورت شبانه روزی ضبط کرده و گزارش را به کمیته مدیریت پیشگیری استان COVID-19 ارسال و ارسال می کنند.

داشبورد علاوه بر درخواست برای س communicationالات بهداشتی و ارتباطی ، نصب برنامه شناسایی ارتباط نزدیک Bluezone ، در صورت وجود نشانه هایی از سوicion ظن به COVID-19 ، می تواند از مردم برای ایجاد اظهارات پزشکی نیز تماس بگیرد.

برای پیاده سازی م thisثر این سیستم ، کمیته راهبری پیشگیری و کنترل COVID-19 در استان انژ آن پیشنهاد کرد که مردم به خط تلفن 093.68.37.115 پاسخ دهند یا نام “So Y te NA” را نشان دهند و به اطلاعات پاسخ دهند. کاملا و صادقانه

علاوه بر این ، وزارت بهداشت بیشتر اطلاع می دهد ، این راهی است که ما به بخش بهداشت به طور خاص و به مردم کمک می کنیم تا اپیدمی COVID-19 را دفع کنند ، که نشانه هایی از گسترش سریع در استان در روزهای اخیر را نشان می دهد.

در شرایط پیچیده اپیدمی ، مردم تشویق می شوند که از مقررات پیشگیری از شیوع Covid-19 که توسط وزارت بهداشت ، کمیته مردمی استان و وزارت بهداشت استان نژ آن صادر می شود پیروی کنند.

تی هوآ

Nghe استقرار سیستم تماس برای ربات های ردیابی COVID-19 - تصویر 4.[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *