[ad_1]

    Nam Dinh امکان بازگشایی رستوران ها را فراهم می کند - عکس 1.

طبق آمار در استان نام دینگ ، از 27 آوریل تاکنون ، 8 مورد Covid-19 در جامعه گزارش شده است. که در آن 4 بیمار بهبود یافته و مرخص شدند. 3 بیمار همچنان تحت درمان و جدا شده در مراکز درمانی استان هستند. یک بیمار مبتلا به Covid-19 جدا شد و در بیمارستان مرکزی برای بیماری های گرمسیری تحت درمان قرار گرفت.

    Nam Dinh امکان بازگشایی رستوران ها را فراهم می کند - عکس 2.

استان نام دینگ اجازه می دهد تا کافی شاپ ها از ساعت 0:00 در تاریخ 1 ژوئیه از سر گرفته شود ، اما باید اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی را طبق دستورالعمل سختگیرانه اجرا کند.

در چند وقت اخیر ، استان نام دینگ اقدامات اضطراری همزمان را برای جلوگیری و پاسخگویی به موقع از وضعیت اپیدمی محلی در نظر گرفته است. بخش بهداشت استان نام دینگ آموزش برای آزمایش و غربالگری SARS-CoV-2 را برای شرکت ها و تاسیسات تولیدی ترتیب می دهد. با وزارت آموزش و پرورش و واحدهای مرتبط برای اطمینان از کار بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری در دوره امتحانات در سال تحصیلی 2021-2022 هماهنگ شوید …

تاکنون وضعیت اپیدمی کوید -19 در استان نام دینگ کنترل شده است. با این حال ، وضعیت اپیدمی کوید -19 در کشور و سراسر جهان هنوز پیچیده است ، بنابراین رئیس کمیته مردمی استان نام دین ، ​​فام دین نگی ، تقاضای ادارات ، شعب ، مناطق و شهرها را با توجه به عملکرد آنها و وظایف آنها همچنان به سختي پيشگيري و كنترل اپيدمي كوويد-19 را اجرا مي كنند.

در همان زمان ، شرکت ها باید آزمایش احتمالی SARS-CoV-2 را انجام دهند. بخش بهداشت به کمیته مردمی استان برای توزیع واکسن توصیه می کند و برنامه ای برای دریافت و سازماندهی واکسیناسیون Covid-19 در صورت وجود تعداد زیادی واکسن ، با اطمینان از ایمنی و طبق برنامه دارد.

استان نام دینگ اجازه فعالیت های بیشتر آموزشی و تربیتی را می دهد و اجازه از سرگیری تجارت غذا و قهوه را می دهد ، اما باید اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را طبق دستورالعمل دقیق اجرا کند.

ادامه فعالیت های جشنواره ها ، نمایش های هنری ، سینما ، مکان های دیدنی و گردشگری را متوقف کنید. خدمات ورزشی و ورزشی با تعداد زیادی از افراد در خانه مانند: سالن بدن سازی ، یوگا ، باشگاه بدنسازی ، ایروبیک ؛ رستوران های پیاده رو و توقف مسیرهای حمل و نقل مسافر به مناطق اپیدمی و از آنجا.

مطابق با مردم

روزنامه های خانوادگی و اجتماعی اخبار روزانه را آخرین اخبار را به طور مداوم بروز می کنند



[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *