[ad_1]

BTV مای نگوک نه تنها به دلیل روش جذاب و زیبای اجرای نمایش ، مخاطب را به خود جلب می کند ، بلکه حس مد او نیز به هیچ وجه مورد اختلاف نیست. از دفتر به خیابان ، خانم BTV همیشه با سبک ظریف و لوکس خود تحت تأثیر قرار می گیرد. یکی از “سلاح های” شیک که به مای نگوک کمک می کند تا یک سبک استاندارد زیبا را کامل کند ، بلیزر است. و به مجموعه های زیر از لباس های Mai Ngoc مراجعه کنید ، زنان می آموزند که چگونه نرمترین بلیزر را بپوشند ، اما به هیچ وجه “کند” نیستند.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و زیبا را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 1.

در روزهای سرد زیر 15 درجه اگر فرمول یقه گردن + پیراهن و یک بلیزر مشکی اساسی مانند BTV Mai Ngoc را استفاده کنید ، می توانید بلیزر بپوشید. ظاهر لاک پشت سیاه نه تنها به گرم شدن کمک می کند ، بلکه به طور کلی ظرافت و مدرن بودن را افزایش می دهد.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 2.

پارچه های توئید با بلیزر + دامن کوتاه یک روش موثر برای تکمیل ظاهر فوق العاده لوکس و زنانه است ، اما به همان زیبایی. وقتی BTV مای نگوک پاپیون بسته بود ، لباس کلی حتی بیشتر به چشم می آمد.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 3.

مجموعه لباس های BTV Mai Ngoc ، اگرچه بسیار ساده است ، از جمله کت سفید + تی شرت و جوراب شلواری مشکی ، باز هم از زیبایی و ظرافت کامل برخوردار است. تأکید بر زن و شوهر به BTV کمک کرده تا زیبا ، زنانه و زیبا به نظر برسد.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 4.

اگر یک پاپیون مانند Mai Ngoc را در داخل مخلوط کنید ، بلیزر دیگر ساده و سخت نخواهد بود. فقط چنین جزئیاتی به شما کمک می کند تا در جمع متمایز شوید ، اما همچنان ظرافت و ظرافت را حفظ کنید.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 5.

BTV Mai Ngoc این لباس را دوست دارد زیرا بسیار نجیب و لوکس به نظر می رسد ، برای تلویزیون بسیار مناسب است. جزئیات با تأکید بر کمر این لباس به تأکید بر بدنه استاندارد BTV کمک کرده و در عین حال بهتر ارتفاع آن را هک می کند.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 6.

گاهی اوقات زنان باید کمی باد را عوض کنند و همیشه از وسایل رنگی خنثی استفاده نکنند. کت و شلواری با رنگ نارنجی روشن مانند BTV Mai Ngoc به جوانتر و درخشان تر نشان دادن ظاهر شما کمک می کند ، اما ظرافت هنوز تضمین می شود.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 7.

بلیزر سفید هر چقدر ساده باشد ، فقط آن را در یک پیراهن کلاسیک بپوشید ، ظاهر شما قسمت چشمگیر آن را دو چندان می کند.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 8.

BTV Mai Ngoc با داشتن لباس های ساده مانند پیراهن سفید + شلوار سفید + بلیزر مشکی ، بر گردنبند سنگی درخشان تأکید می کند تا لهجه جالبی را برای کل زنان ایجاد کند ، زنان نیز باید یاد بگیرند.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 9.

کت و شلوار با شلوار ایستاده در ابتدا مودب است ، اما گاهی خسته کننده و سخت است. BTV Mai Ngoc برای افزودن به نشاط بیشتر به لباس كلی ، یقه زرد خردلی به پا داشت كه هم ظریف بود و هم رسا.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 10.

کت و شلوار سفید در تی شرت مشکی BTV Mai Ngoc واقعا جوان پسند است ، اما هنوز هم پیچیده و کاملاً ظریف است. خیرخواهی از طراحی بلیزر به لباس کلی BTV Mai Ngoc کمک کرد تا شیک و مدرن را افزایش دهد.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 11.

بلیزر در رنگ های پاستلی نیز مواردی است که خانم ها باید مراقب آن باشند.

BTV Mai Ngoc 12 روش پوشیدن یک بلیزر استاندارد و ظریف را بیاموزید ، اما به هیچ وجه - عکس 12.

بلیزرهایی که به کمر می خورند ، حرفه ای و مراقبت کامل از کل را به ارمغان می آورند. با این حال ، اگر می خواهید ظاهر شما “کند” باشد ، لطفاً از BTV Mai Ngoc بیاموزید ، بلیزرهایی با رنگ روشن را ترجیح دهید!

عکس: شخصیت در اینستاگرام

به گفته زنان ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *