[ad_1]

وزارت آموزش و پرورش Bac Giang به تازگی سندی را به بخشهای آموزش و پرورش واحدها و مدارس زیرمجموعه خود ارسال کرده است تا تغییر شکل آموزش مستقیم آنلاین برای جلوگیری از COVID-19 را ایجاد کند.

در سند وزارت آموزش و پرورش Bac Giang آمده است که در شرایط پیچیده اپیدمی COVID-19 ، به منظور اطمینان از پیشگیری و کنترل موثر شیوع COVID-19 ، وزارت آموزش و پرورش ریاست واحدهای پیاده سازی را بر عهده دارد. با دانش آموزان کلاس دوازدهم که به طور موقت از 17 مه تا اطلاع ثانوی در حال تغییر فرم آموزش و مرور حضوری به آنلاین هستند.

سازمان آموزش آنلاین ، بازبینی و سایر اشکال باید با بخشنامه 09/2021 / TTBGDDT در تاریخ 30 مارس 2021 وزارت آموزش و پرورش ، مدیریت و سازماندهی آموزش آنلاین در م institutionsسسات آموزشی مطابقت داشته باشد. م Generalسسات آموزش عمومی و آموزش مداوم. اجرای تکالیف حرفه ای و فعالیتهای آموزشی متناسب با شرایط واقعی واحد را برای تکمیل برنامه و برنامه برای سال تحصیلی 2020-2021 سازماندهی کنید.

Bac Giang در نظر دارد امتحان کلاس 10 را در 2 دسته سازمان دهد - عکس 2.

بسیاری از شهرک ها برنامه را به تعویق انداختند و برنامه سازماندهی آزمون را در کلاس 10 تغییر دادند. تصویر: QA

همچنین تحت راهنمایی اداره آموزش و پرورش باك گیانگ ، دبیرستان های سون دونگ ، لوك نگان و شبانه روزی قومی در استان مدیریت دانش آموزان كلاس 12 را در این واحد سازمان می دهند و همزمان تدریس و بازنگری را سازمان می دهند. مستقیماً برای تکمیل برنامه و بهبود کیفیت آموزش. برای اطمینان از پیشگیری و کنترل مقررات COVID-19 وزارت بهداشت ، سازماندهی آموزش حضوری لازم است.

وزارت آموزش و پرورش Bac Giang دومین آزمون فارغ التحصیلی آنلاین دبیرستان را در تاریخ 20 مه برای دانش آموزان کلاس 12 انجام داد. گروه ها به طور منظم نتایج تدریس آنلاین را کنترل کرده و مسئولیت آنها را بر عهده می گیرند و حساب های تیم های مایکروسافت دانشجویی را مرور می کنند تا همه دانش آموزان بتوانند در این آزمون شرکت کنند.

برای امتحان ورودی در کلاس دهم دبیرستان ، اداره آموزش و پرورش ، بر اساس وضعیت همه گیر در استان ، برنامه آزمون را تنظیم می کند ، که انتظار می رود به 2 مرحله تقسیم شود: فاز 1 ، آزمون پس از برنامه اعلام شده ، طی 7 تا 10 روز برای داوطلبان واجد شرایط اعلام می شود. مرحله 2 ، با توجه به شرایط خاص ، زمان مناسب را برای سازماندهی آزمون برای سایر داوطلبان ، با اطمینان از منافع دانش آموزان ، انتخاب می کند.

دانش آموزان پایه 9 برای ثبت نام در آزمون دبیرستان 10th در سال تحصیلی 2021-2021 ثبت نام می کنند ، دانش آموزان می توانند علاوه بر ثبت نام مستقیم در آزمون ، به صورت آنلاین نیز ثبت نام کنند.

س. انگلیسی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *