[ad_1]

Bac Giang انزوای پزشکی را برای کودکان زیر 15 سال تنظیم می کند - عکس 1.

طبق این تنظیم ، دوره انزوای پزشکی برای کودکان زیر 15 سال 21 روز است. با این حال ، کودکان زیر 5 سال هنگامی که تمام شرایط پیشگیری و کنترل COVID-19 را برآورده می کنند ، نیاز به انزوای پزشکی در خانه خود دارند.

برای کودکان 5 تا 15 سال ، پس از دریافت 3 نتیجه منفی از آزمایش SARS-COV-2 ، انزوا پزشکی متمرکز را به مدت 7 روز انجام دهید (اولین بار در ابتدای انزوا ، زمان 2 در 3 روز و بار 3 در روز 7 ) ، اجازه می دهد انزوای پزشکی در خانه زمانی که شرایط پیشگیری و کنترل COVID-19 را برآورده می کند. انتقال از مراکز انزوای پزشکی متمرکز به خانه باید کاملاً از مقررات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر پیروی کند.

Bac Giang انزوای پزشکی را برای کودکان زیر 15 سال اصلاح می کند - عکس 3.

تیم نظارت بر انزوا ، بخش ویژه دائمی وزارت بهداشت و رهبران استان باک جیانگ سازگاری انزوا را برای کودکان زیر 15 سال بررسی کردند.

صبح روز 6 ژوئن ، تیم نظارت بر انزوا در بخش دائمی ویژه وزارت بهداشت ، به همراه آقای Phan The Tuan ، معاون رئیس کمیته مردمی استان Bac Giang و رهبر منطقه ویت ین ، برای بازرسی از انزوا رفتند مناطق و شما خواستار کار شدید این سند را کامل کنید

این هیئت در 3 نقطه قرنطینه یعنی دبیرستان کوانگ مینگ ، مهد کودک هوآ سن و خوابگاه دانشگاه باک جیانگ نونگ لام کار می کرد.

هیئت مدیره منطقه ایزوله در دانشگاه کشاورزی و جنگلداری باک گیانگ اعلام کرد که 29 کودک زیر 15 سال ، 14 کودک زیر 5 سال وجود دارد. این مرکز شرایط خانواده را برای قرنطینه شدن در خانه بررسی می کند. با این حال ، یک کودک 8 ساله وجود دارد که والدین او هر دو در Son La F0 هستند و جایی برای رفتن نیست ، بنابراین مرکز یک شخص پشتیبانی را در محل ترتیب می دهد.

در مناطق منزوی ، معاون رئیس جمهور استان توآن دستور بازرسی از كودكان قرنطینه شده زیر 15 سال را صادر كرد تا مطابق با روحیه کمیسیون اعزام رسمی 2662-KTTH باشد. در همان زمان ، بازرسی و ارسال شهروندان پس از دوره قرنطینه برای بازگشت به قرنطینه محلی. به خصوص برای گروهی از شهروندان که به دلیل وقوع در منطقه با F0 تماس دارند ، لازم است برنامه ای برای جدا کردن بیشتر افراد در همان طبقه ، در همان بلوک خانه ، در صورت داشتن توالت ، تهیه شود.

هوانگ دوونگ – ژوان تانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *