[ad_1]

سینک ظرفشویی سنگی دارای ته صاف است

9 اشتباه رایج در مورد مبلمان ویتنامی که هزینه زیادی را صرف می کنند - عکس 1.

هیچ کس نمی تواند انکار کند که این گلدان زیبا و چشمگیر به نظر می رسد ، اما این معایب نیز وجود دارد که پس از مدتی استفاده از آن ، بسیاری از مردم متوجه می شوند. دلیل آن صاف بودن ته آن است ، بنابراین آب تخلیه نمی شود اما می تواند به تأخیر بیفتد. علاوه بر این ، تمیز کردن چهار گوشه رگ تحتانی نیز آسان نیست. بنابراین صاحبان خانه باید پس از انتخاب بین ظاهر و کاربردی بودن این عنصر تصمیم بگیرند.

فرش در ورودی

9 اشتباه رایج در مورد مبلمان ویتنامی که هزینه زیادی را صرف می کنند - عکس 2.

ما اغلب در فیلم ها یا نمایش های تلویزیونی فرش های نرم را در ورودی خانه ها می بینیم. بسیار تمیز به نظر می رسد اما در همه جا نه چندان تمیز نگه داشته می شود. در بسیاری از مکان ها ، سیستم جاده های کثیف باعث می شود گل به فرش بچسبد و این عنصر زیبا نباشد. علاوه بر این ، با فرش ، حیوانات خانگی نیز به جلو حرکت می کنند و باعث چسبندگی خاک می شوند. فرشهای ورودی اشتباه است ، هر هفته نیاز به نظافت ، شستشو دارند.

یک میز شیشه ای انتخاب کنید

9 اشتباه رایج در مورد مبلمان ویتنامی که هزینه زیادی را صرف می کنند - عکس 3.

میزهای شیشه ای شیک و زیبا به نظر می رسند اما می توانند اثر انگشت ، گرد و غبار و رگه هایی برجای بگذارند. تمیز کردن این لکه ها با یک پارچه معمولی مشکل است. صاحبان خانه اغلب مجبور هستند از مواد شوینده یا حوله مخصوص استفاده کنند و یا حوله ای روی آن پهن کنند. اگر یک حوله پهن کنید ، نمی توانید زیبایی کامل فنجان را نشان دهید ، که خرید یک میز با لیوان بی معنی است.

فضای بالای کابینت آشپزخانه را بگذارید

9 اشتباه رایج در مورد مبلمان ویتنامی که هزینه زیادی را صرف می کنند - عکس 4.

هنگام ساخت کابینت آشپزخانه ، صاحبان خانه باید کابینت هایی با صفحه لخت تهیه کنند. گذاشتن فضای خالی در بالا نه تنها غیر قابل استفاده خواهد بود بلکه منجر به چسبندگی خاک نیز خواهد شد. هنگامی که کابینتی را نصب می کنید که روی سقف نصب شده است ، نه تنها زیبا به نظر می رسد ، بلکه به کاهش درد تمیز کردن ، به ویژه مکان پنهان نیز کمک می کند.

بسیاری از محفظه های ذخیره سازی را مرتب کنید

9 اشتباه رایج در مورد مبلمان ویتنامی که هزینه زیادی را صرف می کنند - عکس 5.

نباید خیلی محفظه های ذخیره سازی را طراحی کنید. زیرا اگر به آن نگاه کنید ، ظاهری شسته و رفته و زیبا دارند ، اما تمیز و مرتب شدن آن دشوار و طاقت فرسا خواهد بود. محفظه های ذخیره سازی غبارآلود است ، به خصوص گوشه های پنهان ، تمیز کردن به آسانی تصور نمی کنید.

طرح حمام آبگرم

9 اشتباه در مورد مبلمان که ویتنامی ها اغلب مرتکب می شوند ، که هزینه زیادی صرف می کنند - عکس 6.

حمام آبگرم ، نصب شده در خانه ، به شما کمک می کند تا آرام باشید ، استرس غوطه ور شدن در آب گرم را کاهش دهید. برخی از مردم در حمام آبگرم و تجهیزات گران قیمت حمام سرمایه گذاری می کنند. با این حال ، پس از نصب این نوع حمام ، لازم است برای تمیز کردن منظم زمان صرف کنید. اگر نظافت به طور منظم انجام نشود ، حمام پس از یک دوره استفاده ، پلاک و کپک را جمع می کند.

از ورقهای ابریشم استفاده کنید

9 اشتباه در مورد مبلمان ویتنامی که اغلب باعث می شود هزینه زیادی صرف شود - عکس 7.

بسیاری از افراد هنوز بر این باورند که استفاده از ورقهای ابریشم طبیعی شیک ، مجلل و دارای طعم زیبایی است. حتی در فیلم ها ، تخت خواب پوشیده شده از چنین حوله ابریشمی زیبا و چشمگیر به نظر می رسد. با این حال ، انتخاب این نوع ملحفه مناسب نیست ، زیرا ابریشم به راحتی چروک می شود و در هنگام لمس سرد است. به طور خاص ، آنها بسیار لغزنده نیز هستند ، بنابراین برای استفاده در رختخواب مناسب نیستند.

کابینت با آینه بزرگ

9 اشتباه مبلمان که ویتنامی ها مرتکب می شوند هزینه زیادی را صرف می کند - عکس 8.

امروزه در بسیاری از خانواده ها هنوز نوعی کابینت با آینه بزرگ وجود دارد تا اتاق را بزرگتر کند. با این حال ، این فریب بصری اگر اثر انگشت ، گرد و غبار روی سطح سیم شیشه باعث آلودگی شود ، این ضرر را دارد. اگر صاحب خانه برای تمیز کردن و تمیز کردن سطح شیشه سخت کار کند ، تعمیر آن نیز دشوار است ، زیرا اعضای خانواده تقریباً هر روز کمد را برای برداشتن و نگهداری لباس باز می کنند. علاوه بر این ، صرف هزینه برای ساخت درب کابینت با آینه بزرگ ارزان نیست که منجر به هزینه می شود.

برای میز آشپزخانه از سنگ سیاه استفاده کنید

اشتباهات رایج در مورد مبلمان ویتنامی که هزینه زیادی دارند - عکس.

بسیاری از صاحبان خانه دوست دارند سنگ های سیاه را برای میز آشپزخانه انتخاب کنند. با این حال ، پس از یک دوره استفاده ، مالک متوجه خواهد شد که انتخاب سنگ سیاه یک اشتباه است. قطرات آب به سطح می چسبند و سپس خشک می شوند ، رگه ها و لکه هایی ایجاد می شود. این همچنین بدان معنی است که صاحب خانه مجبور است مرتباً اطراف سینک ظرفشویی را بشویید و تمیز کند تا از میزهای آشپزخانه کثیف و خوشایند استفاده نشود.

مطابق با VnExpress[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *