[ad_1]

هانوی 81 مورد ابتلا به کووید -19 در روز را اعلام می کند ، در حالی که 38 مورد در جامعه وجود دارد - عکس 1.

وزارت بهداشت هانوی شامگاه 20 آگوست گفت که در 6 ساعت گذشته 16 مورد جدید در پایتخت به ثبت رسیده است که 10 مورد از آنها در جامعه بوده است. بنابراین ، از ساعت 18 عصر 19 اوت تا 6 بعد از ظهر 20 آگوست ، هانوی 81 مورد جدید COVID-19 را اعلام کرد که 38 مورد از آنها در جامعه ثبت شده است.

16 بیمار جدید مبتلا به COVID-19 با 7 نفر در گروه سرفه و تب ثانویه ، 8 نفر در گروه غربالگری در مناطق پرخطر و 1 نفر در هوشی مین وجود دارد.

به طور خاص: 6 مورد در گروه غربالگری افرادی که در مناطق پر خطر زندگی می کنند در کمون آن توونگ ، منطقه هوی دوک است. در 19 آگوست ، از این گروه افراد نمونه گیری و آزمایش آنها مثبت بود.

نه مورد مربوط به گروه موارد سرفه و تب ثانویه F1 یا زندگی در مناطق پرخطر است. در میان این موارد خانم LTTH ، 29 ساله ، در Huu Hoa ، Thanh Tri ، 3 بار نمونه گیری کرد تا آزمایش مثبت شود.

خانم H F1 از بیمار مبتلا به NTD است در 4 آگوست ، وی آزمایش شد (نتایج منفی) و به انزوا متمرکز منتقل شد. نمونه دوم در 11 آگوست گرفته شد و نتیجه آن منفی بود. در 18 آگوست ، علائم وی نشان داده شد و آزمایش او مثبت بود.

مورد دوم خانم LKT ، 60 ساله ، از معبد ادبیات ، دانگ دا است. خانم T خواهر بزرگتر بیمار مبتلا به LDT و F1 است. هر روز ، خانم T و بیمار T در خانه مادر خود در 18a / 62 Tran Quy Cap Van Mieu برای مراقبت از مادرشان جدا می شوند (در اینجا ارتباط نزدیک وجود دارد). از 12 تا 14 آگوست ، خانم تی و خواهرش برای فروش سبزیجات به پاویلیون 2 در ایستگاه تران کوئی کپ رفتند و در آنجا نیز با بیماران مبتلا به COVID-19 تماس گرفتند. در 19 آگوست ، خانم T نمونه برداری شد و آزمایش آن مثبت بود.

مورد سوم و چهارم دو پسر 5 و 8 ساله در هوانگ لیت ، هوانگ مای بود. هر دو کودک در مناطق پر خطر زندگی می کنند. نمونه ها برای آزمایش در 20 آگوست گرفته شد و نتایج مثبت بود.

پرونده هوشی مین آقای NVV ، 31 ساله ، در Binh Hung ، Binh Chanh ، شهر هوشی مین است. او یک کارمند پزشکی است که مسئول انتقال بیماران از شهر هوشی مین به بیمارستان مرکزی ریه است. در 19 آگوست ، پس از مراجعه به بیمارستان مرکزی ریه ، آزمایش وی مثبت بود.

تعداد تجمعی موارد در هانوی در چهارمین اپیدمی (از 27 آوریل تا کنون) 2490 مورد است ، از این تعداد 1 277 مورد در خارج از جامعه ثبت شده است ، 1213 مورد جدا شده است.

پنج شنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *