[ad_1]

بسیاری از افراد هنوز اوایل صبح عادات ناسالم در زندگی را حفظ می کنند ، اما آنها نمی دانند که عادت های ناسالم در مدت زمان طولانی می توانند به راحتی بیماری های مختلفی از جمله سرطان ایجاد کنند.

طبق مرکز ملی سرطان در چین ، تعداد سرطان های جدید در آن کشور هر ساله تقریباً 3،804 میلیون نفر است که از این تعداد 2.114 میلیون نفر مرد و 1.69 میلیون زن هستند.

برای 365 روز در سال به طور متوسط ​​10 هزار شیفت در روز وجود دارد. ده هزار نفر مبتلا به سرطان تشخیص داده شده اند – این تعداد بسیار نگران کننده ای است.

عواملی که باعث سرطان می شوند بسیار پیچیده هستند که مهمترین آنها عادت های زندگی است. اگر سبک زندگی ناسالم تغییر کند ، در واقع می توان از بسیاری از سرطان ها پیشگیری کرد.

طبق گفته پزشکان منتشر شده در کانال Health / sohu ، در اینجا کارهایی که باید بلافاصله برای جلوگیری از سرطان انجام دهید آورده شده است.

    10000 نفر در روز با نام سرطان در چین: 6 عادت روزانه بلافاصله اعمال می شود - عکس 1.

3 کاری که نباید صبح انجام دهید

اول اینکه ، صبح سیگار نکشید

کسانی که صبح سیگار می کشند باید توجه ویژه ای داشته باشند ، سیگار سرشار از مواد سرطان زا است ، این مواد سرطان زا می توانند باعث سرطان شوند ، میزان سرطان ریه بسیار زیاد است. این دقیقاً همان چیزی است که مدتهاست توسط سیگار کشیدن ایجاد می شود.

دوم ، صبح الکل مصرف نکنید

خوب است گاه به گاه کمی بنوشید ، اما اگر مدت زمان زیادی می نوشید ، باید مراقب باشید.

با گذشت زمان ، الکل به احتمال زیاد باعث سرطان می شود. متابولیت میانی الکل B Aldehyde می تواند باعث جهش DNA شود و هرچه الکل بیشتری بنوشید ، احتمال ابتلا به این سرطان ها بیشتر است.

به ازای هر 10 گرم الکل مصرفی در روز ، خطر ابتلا به سرطان گلو و مری 9 درصد افزایش می یابد. خطر سرطان پستان قبل از یائسگی 5٪ افزایش می یابد و خطر سرطان پستان پس از یائسگی 9٪ افزایش می یابد …

سوم ، صبح ها غذای خیلی گرم نخورید

بسیاری از افراد احساس بوی بد “دمیدن هنگام غذا خوردن” را دارند که باید به آن توجه کرد. غذایی که وارد دهان شما می شود گرم است و هنگامی که از مری و دستگاه گوارش عبور می کند ، درجه حرارت هنوز کاملاً بالا است. آنچه پزشکان می خواهند به همه بگویند این است که خوردن غذاهای گرم می تواند باعث سرطان ، به ویژه سرطان مری شود.

    10000 نفر در روز با نام سرطان در چین: 6 عادت روزانه بلافاصله اعمال می شود - عکس 2.

3 موردی که باید شب بخاطر بسپارید

اول اینکه شام ​​باید کمی کمتر خورده شود

مصمم است که شب نخورید ، صبحانه باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد ، ناهار را خوب بخورید ، شب را کمتر بخورید ، زیرا بعد از شام باید زود استراحت کنید ، زمان هضم غذا زیاد نیست ، اگر زیاد بخورید ، به راحتی باعث سوi هاضمه می شود.

دوشنبه دیر بیدار نباش

اگر دیر بیدار باشید ، افراد کند ، افسرده می شوند ، کمبود انرژی منجر به نقص در ایمنی بدن می شود و مستعد ابتلا به سرطان می شوند. سرطان زایی

سوم ، سخت کوشی

اگر تمام روز را نشسته اید شب ها به راه رفتن ادامه دهید. برای داشتن اندامی بهتر ، ورزش ضروری است ، تا زمانی که به ورزش بیشتر ادامه دهید ، می توانید ایمنی خود را تقویت کنید. بهترین راه ورزش پیاده روی است.

مطابق با کشور[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *