[ad_1]

1. نیاز به غذا خوردن در خانه در ازدواج

من دوستی دارم که دوست دارد زودتر برود تا … در حالی که همسرش آشپزی می کند ، با همسرش در آشپزخانه سبزیجات می چیند. وی گفت که این زمانی است که این دو با هم شام آماده می کنند و درباره همه چیز زندگی صحبت می کنند ، زیرا وقتی بچه ها از مدرسه به خانه می آیند ، همه چیز در اطراف بچه ها می چرخد.

نیاز ساده است ، اما همه خانواده ها با عجله زندگی برطرف نمی شوند. بسیاری از همکاران من درآمد بسیار خوبی دارند ، همسری زیبا و فرزند خوبی دارند ، اما در جلسات خواهران و برادران گاهی با این جمله آه می کشند: “ما مدت زیادی است که با خانواده کامل غذا نمی خوریم! “

این جمله وجود دارد که “عشق یک مرد از معده عبور می کند” – بدیهی است که نیاز به خوردن و آشامیدن نه تنها برای سیری ، بلکه همچنین برای “غذاهای خانگی” گرم نیز بسیار مهم است. از هر شوهر بپرسید آیا ظرافتی برابر با غذا خوردن در خانه و غذا خوردن در یک فضای آرام و شاد وجود دارد – این ادویه ازدواج است. البته ، همسر نیازی به آشپزی ندارد ، هر دو می توانند کار را با هم تقسیم کنند ، زمان خوبی خواهد بود.

6 نیاز مهم خانواده برای یک ازدواج سعادتمند - عکس 2.

جستجوی غذا و نوشیدنی نه تنها کامل است ، بلکه “غذاهای خانگی” گرم نیز است. تصویر.

2. نیازهای جنسی

بسیاری از اوقات من تعجب می کنم که چرا “جوک های شور” به داستان آقایانی روی میز تبدیل می شود ، اما گفتگوی صریح برای اینکه زن و شوهر از شوهر بالش مطلع شوند خیلی ناراحت کننده است؟ همانطور که امروزه پزشکی ، علم و فن آوری تکامل می یابند ، مشکلات سلامتی جنسی و فیزیولوژیکی راه حل های بیشتری پیدا می کنند. چرا با همسرتان همکاری نمی کنید تا موانع روانشناختی را پشت سر بگذارید و برای بهبود زندگی جنسی خود به شخصی با تجربه مراجعه کنید؟

نیاز جنسی در انتهای هرم نیازها قرار دارد ، اما در ازدواج از اهمیت بالاتری برخوردار است. اگر این نیاز برآورده نشود ، خطر شکنندگی یا فقط پوسته ای که برای کودکان زندگی می کند بسیار زیاد است. همچنین بسیاری از زوجین طلاق گرفته اند فقط به این دلیل که زندگی جنسی آنها خارج از مرحله بوده است یا مطابق انتظار ملاقات نکرده اند.

اخیراً ، رابطه جنسی زناشویی به تدریج مورد توجه قرار می گیرد و به اهمیت آن توجه می شود. یک رابطه واقعا با کیفیت بین زن و شوهر زمینه ساز یک ازدواج واقعاً برآورده کننده خواهد بود. رابطه جنسی دیگر یک ضرورت اساسی نیست ، اما به یک هنر تبدیل شده است – برای ایجاد هماهنگی نیاز به برقراری ارتباط آزادانه بین زن و شوهر است.

رابطه جنسی یک کیک خوشمزه است ، اینکه چگونه فرآوری می شود ، چگونه جعل می شود ، راهی است که زن و شوهر نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر روح نیز با هم ارتباط برقرار می کنند و عشق را متعالی می کنند. .

6 نیاز مهم خانواده برای یک ازدواج سعادتمند - عکس 3.

رابطه جنسی یک کیک خوشمزه است ، پردازش روشی برای اتصال و تعالی زن و شوهر است. تصویر.

3. نیاز به ایمنی در ازدواج

من دوستی دارم که همیشه با شوهرم احساس امنیت ندارد ، زیرا او معمولاً مرد خوبی است ، اما فقط به دلیل تشویق دوستانش هر وقت بخواهد مستی بنوشد ، برود پایین و زنش را کتک بزند. همسر در طول روزهای ازدواج خود همیشه در ترس و شرم زندگی کرده و با وجود قول تعمیر ، جسورانه از همسرش جدا شده است. به همین دلیل است که نیاز به امنیت در ازدواج واقعاً مهم است ، زیرا هیچ زوجی بدون احساس امنیت واقعاً خوشبخت نیستند.

اگر شوهرم در مورد درماندگی خود به من گفت و تردیدهایش ذهن او را آزار می داد ، زیرا همسرش زمانی با همكار رابطه داشت ، از آن زمان به بعد ، گرچه تصمیم گرفت برای حفظ خانواده اش ببخشد ، اما ناگهان احساس امنیت خود را از دست می دهد.

“احساس ایمن” دلیل این است که بسیاری از دختران با پیشنهاد پسر سر تکان می دهند و می گویند “من موافقم”. احساس امنیت احساسی است که باعث می شود بسیاری از افراد برای برقراری ارتباط با یکدیگر زندگی مجردی رایگان را رها کنند. همه چیز در یک پیشگفتار پیچیده است که “احساس می کنم او برای من مکانی آرام است. وقتی با او ازدواج می کنم احساس امنیت می کنم”. نیاز به امنیت در ازدواج احساس کنار هم بودن در آرامش ، هماهنگی ، وفاداری و آسایش روانی با دیگری است. هیچ کس بدون احساس اعتماد به نفس و اعتماد نکردن به شریک زندگی خود نمی تواند خوشحال باشد.

نیاز به امنیت در ازدواج نیز یک امنیت مالی و یک شرط لازم است. وقتی زندگی مادی در سطح آرامش خاطر در مورد درآمد منظم برای تأمین زندگی تضمین شود ، زندگی خانوادگی می تواند پایدار باشد. به همین دلیل دانش آموزانی که بعد از ازدواج خانواده خود با کودک خردسال بارداری ناخواسته را از دست می دهند نیاز به هزینه زیادی دارند اما هر دو شغل پایدار و پایدار ندارند. با درآمد منظم ، اختلافات و اختلافات اقتصادی بوجود می آید.

6 نیاز مهم خانواده برای یک ازدواج خوشبخت - عکس 4.

نیاز به امنیت در ازدواج احساس همزیستی مسالمت آمیز است … یک کار.

4. نیازهای اجتماعی در ازدواج

بعضی از همسران وقتی می دانند شوهرشان دختری را که هم از نظر زیبایی و هم از نظر قوام از او پایین تر است ، بدون اینکه دلیل آن را بفهمد بسیار ناراحت می شوند. همسران نمی دانند که این سه نفر باعث می شود مرد نیازهای اجتماعی خود را برآورده کند. Tieu tam (یا واقعاً ، یا وانمود می کند) به راحتی تحسین ، قدردانی از کاری که انجام می دهد نشان می دهد ، همیشه با تحسین به او نگاه می کند ، او را متلک می کند ، صریح صحبت می کند و برای من احساس می کند که من خیلی عالی هستم ، بسیار شگفت انگیز …

نیازهای اجتماعی عبارتند از عشق و علاقه ، احساس دوست داشتن و نازپرورده شدن ، احساس خوشبختی زن و شوهر ، برقراری ارتباط آزاد ، یک رابطه سطح بالا نیازها را برآورده می کند. این.

با این حال ، نیازهای اجتماعی در جنبه های تأمین آزادی اجتماعی برای هر دو نیز منعکس می شود. من بارها دیده ام که زنان شغل خود را رها می کنند و برای نگهداری از خانواده و فرزندان خود در پشت شوهرشان به کار خود برمی گردند. سپس زن از نیاز به کار ، برقراری ارتباط با مردم بیچاره است … اما زندگی فقط از خانه – به بازار و خانه محدود می شود. چنین افرادی نمی توانند در ازدواج خود خوشبخت باشند زیرا نیازهای اجتماعی فرد تضمین نمی شود.

6 نیاز مهم خانواده برای یک ازدواج سعادتمند - عکس 5.

نیازهای اجتماعی آزادی ارتباطات اجتماعی هر دو را تضمین می کند … آثار.

5. باید احترام گذاشت

احترام متقابل سطح بالایی در زندگی زناشویی است. این از برابری ناشی می شود ، هیچ طبقه حاکمی در خانواده وجود ندارد و بر آن اداره می شود ، هیچ زن و شوهر وجود ندارد. پدربزرگ و مادربزرگ او جمله ای گفته اند: “احترام مانند برنزه” ، این بدان معناست که زوجین باید احترام خود را حفظ کرده و مانند اصل به یکدیگر مجاز باشند.

اندازه گیری این نیاز در واقع با استانداردهای رایج بسیار دشوار است. به زبان ساده ، هر فرد نیازهای متفاوتی برای این نیاز دارد. خواهرم که در بازار ماهی می فروشد ، می گوید تا وقتی شوهرش به او احترام می گذارد ، هرگز در جنگ پدر و مادرش را لمس نمی کند ، خوشحال خواهد شد. اما پرستار در دفتر من اصرار داشت که “فوراً آنجا را ترک کند” و شوهر با عصبانیت “همسرم” را نزد همسرش پذیرفت.

در واقع ، مفهوم احترام برای هر خانواده ، هر طبقه بسیار متفاوت است ، اما رایج ترین فرمول این است که هر شخص به ارزشهایی که شخص مقابل احترام می گذارد احترام می گذارد و احترام می گذارد. از کارهای زیبایی که شخص مقابل برای من انجام می دهد متشکرم. این کلید رفع نیاز به احترام و احترام است.

6 نیاز مهم خانواده برای یک ازدواج خوشبخت - عکس 6.

در پاسخ به نیاز به بیان “من” خلاق ، شما روح روح خود خواهید شد. تصویر.

6. نیاز به بیان یک منیت خلاق

در میان دوستان همسرم دختری بود که واقعاً … دیوانه طرز فکر مردم بود. او کار خود را در یک شرکت بزرگ حقوقی رها کرد ، در خانه ماند تا آگهی های تبلیغاتی بنویسد و به عنوان یک فریلنسر آزاد شد. شوهرش از هرگونه تصمیم گیری پشتیبانی می کند و از او پشتیبانی می کند ، از شنیدن نظر او ، شنیدن و به اشتراک گذاشتن پروژه ها و همچنین پشتیبانی روحی و جسمی. وی گفت واقعاً احساس می کند ازدواجش به پایان رسیده است.

این نیاز به بالاترین سطح ، معمول در روابط اجتماعی و کاری است. اما در ازدواج این نیاز نیز بسیار ضروری است. با برآوردن نیاز به بیان یک “خود” خلاق ، شما به یک روح دیگر تبدیل خواهید شد. این نتیجه گوش دادن ، درک و رشد مداوم خود برای همراهی با شریک زندگی خود است.

شخصی به من گفت: “اگر عشق واقعی یک هدیه ناخواسته است ، چرا ازدواج باید نیاز دیگری را برآورده کند؟ آیا ازدواج قبلاً عشق را خراب کرده است؟”

در نگاه اول ، برآورده شدن نیازهای ازدواج و تجزیه و تحلیل عشق واقعی ، که نیازی به آن نیست ، نباید برگردانده شود ، متناقض به نظر می رسد. اما این طور نیست ، گوش دادن و رفع نیازهای قانونی دیگری در ازدواج ، ابراز عشق متقابل است.

نیازها عامل روانی طبیعی انسان است ، بنابراین تأمین نیازهای ازدواج مستلزم ایجاد روابط در هر دو طرف رابطه است. این سفر برای تزکیه و تکمیل ازدواج هر دو است. نکته اصلی در این مورد هنوز گوش دادن ، موازی سازی و دادن قلب واقعی عشق به طرف مقابل است.

نگوین دوک کوئین

مشاور عاشق خانواده زناشویی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *