[ad_1]

در زمستان ، هنگامی که هوا سرد است ، دختران برای گرم نگه داشتن لباس باید لایه هایی از لباس را بپوشند. به همین دلیل بسیاری از دختران را گیج کرده است ، اینکه نمی دانند چه لباسی زیبا بپوشند ، اگر لباس خوبی نپوشند ، به راحتی باعث کوتاهتر و ضخیم تر شدن فرم بدن آنها می شود. 5 لباس خاص زیر 5 مورد است که به راحتی ضخامت شما را 5 کیلوگرم می کند. دختران اداری هنگام خرید باید این مورد را در نظر بگیرند ، مهم نیست فروش چقدر قوی باشد ، شما هنوز هم باید خوب فکر کنید.

1. صاف ، بدون دامن کمر

لباس های زیبا اغلب دور دوم را پنهان می کنند ، که باعث می شود پوشنده ضخیم تر به نظر برسد. یک لباس ساده یا A گشاد ، نیم تنه شما را 2 بزرگتر می کند ، شکم شما ضخیم تر به نظر می رسد و احساس می کنید باردار هستید. اگر لباس براق یا A شکل را خیلی دوست دارید ، باید از کمربندهای بیشتری برای ایجاد اندامی لاغرتر ، نسبت های استاندارد بدن استفاده کنید.

5 لباس زمستانی باعث می شود 5 کیلوگرم وزن اضافه کنید ، هر کجا که بپوشید لاغر و کوتاه می شوید - عکس 1.

2. شلوار خیلی پهن است

اخیراً لوله های براق و پهن طرحی هستند که بسیاری از دختران آن را دوست دارند. با این حال ، هنگام انتخاب این نوع شلوار ، باید در مورد عرض گوه خوب فکر کنید. اگر شلوار خیلی پهن باشد ، این باعث می شود پاها بزرگتر به نظر برسند ، بدن کوتاه تر و پاها کوتاه تر می شوند. بنابراین ، باید عرض پای شلوار را با دقت در نظر بگیرید ، بنابراین باید دارای یک عرض متوسط ​​، شلوار ایستاده و فرم قوی باشید تا بهترین اثر ترک خوردگی و کشش بدن را ایجاد کند.

5 لباس زمستانی باعث می شود 5 کیلوگرم وزن اضافه کنید ، هر کجا که بپوشید کوتاه و کوتاه خواهید بود - عکس 2.

3. ژاکت با یقه لاک پشت

این نیز یک کالای کلاسیک زمستانی است ، اما همه نمی توانند آن را بپوشند. گردن بلند می تواند گردن را بزرگتر نشان دهد ، صورت آرام است و گردتر احساس می شود. هنگام انتخاب یقه های لاک پشتی ، باید از طرح های بافتنی خیلی ضخیم ، طرح های پیچ خورده یا ژاکت های سنگین و بزرگ خودداری کنید. درعوض ، یک طرح بافتنی ظریف و مینیمالیستی ، یک آغوش کمی محکم برای ایجاد احساس بدن لاغر انتخاب کنید.

5 لباس زمستانی باعث می شود 5 کیلوگرم وزن اضافه کنید ، هر کجا که بپوشید لاغر و کوتاه می شوید - عکس 3.

4. بالزر با خط شانه پهن

بالشتک روی شانه های ژاکت به شما کمک می کند تا پیراهن را نگه دارید تا فرد قوی تر و فردی تر به نظر برسد. اما باید توجه داشته باشید که از انتخاب طرح هایی با خطوط شانه ای پرشده خیلی گسترده یا خیلی بزرگ خودداری کنید ، زیرا این امر باعث ایجاد احساس شانه های بزرگ افقی ، زیبایی کمتر و ضخیم تر نیز می شود.

5 لباس زمستانی باعث می شود که شما 5 کیلوگرم وزن اضافه کنید ، هر کجا که آنها را بپوشید ، کوتاه و پایین خواهید بود - عکس 4.

5. جلیقه بلند

جلیقه ها در زمستان بسیار محبوب هستند ، اما باید هنگام انتخاب جلیقه دقت کنید تا از انتخاب طرح های طولانی جلوگیری کنید. این به این دلیل است که این شکل پیراهن اساساً پهن است ، نه طول کمر ، بنابراین اگر شکل بیش از حد طولانی باشد ، احساس کمر نان ، شکم بزرگ را ایجاد می کند. در عوض ، شما باید طرح های محصول را برای نشان دادن اثر انتخاب کنید. یا می توانید یک ژاکت کش باف پشمی بزنید تا ظاهر بهتری داشته باشید.

5 لباس زمستانی باعث می شود 5 کیلوگرم وزن اضافه کنید ، هر جا که کمرتان نازک باشد ، قد کوتاه و کوتاه خواهید بود - عکس 5.

به گفته زنان ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *