[ad_1]

به مناسبت سال نو و سال نو قمری پیش رو ، خانواده ها مایل به سازماندهی سفرهای طولانی برای استراحت و آرامش خواهند بود.

در طول این سفرها ، بسیاری از افراد اغلب وسایل شخصی لازم برای زندگی را به همراه ندارند ، زیرا آنها فکر می کنند هتل و متل در دسترس هستند و کاملا تمیز هستند. اما در حقیقت ، مواردی مانند حوله ، مسواک ، خمیر دندان ، لیوان های شیشه ای ، آبگرمکن … در هتل آنطور که به نظر می رسد تمیز نیستند.

1. کوزه فوق العاده سریع

اگر متوجه شوید متوجه خواهید شد که کتری فوق سریع کالایی است که همیشه در هتل ها و حتی هتل های ارزان قیمت موجود است. برای بسیاری از افراد ، این کوزه بسیار مناسب است زیرا می توان از آن برای جوشاندن آب ، تهیه چای ، رشته فرنگی یا شیر کودک استفاده کرد.

به گفته بسیاری از کارمندان هتل ، کثیف ترین توالت فرنگی نیست ، بلکه کوزه فوق العاده سریع است. کارکنان هتل اعتراف کردند که کوزه فوق العاده سریع اغلب توسط میهمانان برای جوشاندن ، غذای سقفی ، انبار زباله ، جمع آوری لب به لب ، حتی استفراغ استفاده می شود … از آنجا که در صورت کثیف بودن کوزه فوق سریع ، تمیز کردن ساخت و ساز کارکنان شستشو می کند فقط با آب و سپس مانند قبل ذخیره می شود ، براق اما بسیار کثیف به نظر می رسد.

5 مورد رایگان در هتل ها ، متل ها ، اما مشتریان مجبور به لمس نیستند - تصویر 1.

2. حوله ها

تصادفی نیست که بسیاری از مسافران اغلب حوله به همراه دارند ، زیرا شگفت انگیز بودن کیفیت حوله های هتل.

حوله ها از یک بدن بازدید کننده به بدن دیگر “می چرخند”. آنها می توانند بسیاری از عوامل بیماری زا مانند کرم حلقوی ، تینیا ورسیکلر ، درماتیت و جوش ها را حمل کنند … اگرچه حوله های هتل اغلب با یک ماده شیمیایی تمیز می شوند ، اما هیچ کس تضمین نمی کند که باکتری از بین برود. کاملا خرج کن حتی در متل ها ، حوله ها به درستی تمیز نمی شوند ، بنابراین خطر عفونت پوست بیشتر خواهد بود.

3. کرم و مسواک

با تهیه مهمانان با ترکیبی از خمیر دندان و کرم یکبار مصرف ، از هتل های ارزان قیمت گرفته تا هتل های مجلل مراقبت خود را نشان دهید. لازم به ذکر است که این محصولات خمیردندان اغلب فاقد برچسب و تاریخ انقضا هستند.

وقتی از این خمیردندان ها برای مسواک زدن استفاده می شود ، عطر و طعم چندانی ندارد ، مسواک زدن به پایان رسید و احساس تمیز بودن آن به اندازه خمیر دندان های معمولی نیست … هیچ کس نمی داند این خمیردندان ها از چه موادی ساخته شده اند. بنابراین ، بهتر است ابتکار عمل را به همراه آوردن مسواک و خمیر دندان از خانه خود داشته باشید تا بر سلامت حفره دهان تأثیر نگذارد.

4. سشوار

به گزارش Kknews ، سشوارها بیشتر از فرش ها باکتری جمع می کند. فرشها بعضاً توسط کارمندان با جاروبرقی تمیز می شوند و سشوار این کار را نمی کند. این دستگاه از طریق بسیاری از کاربران سالها در قفسه می ماند.

نگران کننده این است که از سشوار فقط برای خشک کردن مو یا خشک کردن لباس استفاده نمی شود ، همچنین این مورد توسط بسیاری از مهمانان برای خشک کردن کفش ، لباس زیر خشک ، جوراب خشک … که از آن آسان است عفونت و عفونت استفاده می شود. بیمار

5. یک لیوان

در هتل فنجان های شیشه ای را معمولاً روی حوله یا سینی مخلوطی قرار می دهند. بسته به نیاز ، میهمانان می توانند از این لیوان ها برای نوشیدن آب ، نوشیدن شراب ، مسواک زدن ، … استفاده کنند.

اما این لیوان ها تمیز ، اما بسیار کثیف به نظر می رسند. دلیل آن این است که کارکنان خوابگاه وقت نمی کنند که آنها را کاملاً مالش دهند ، آنها فقط از طریق بلندگو آبکشی می کنند ، حتی یک حوله کثیف را پاک می کنند. با هر بار آزاد شدن میهمانان قدیمی ، عینک ها نیز تجدید نمی شوند.

بنابراین ، هنگام مسافرت ، به بازدیدکنندگان توصیه می شود به جای استفاده از لیوان در خوابگاه ، از یک بطری آب معدنی برای غرغره استفاده کنند. در حالت ایده آل ، هر شخص برای ایمنی باید فنجان خود را حمل کند یا از فنجان یکبار مصرف استفاده کند.

با توجه به تجارت و بازاریابی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *