[ad_1]

در 14 ژانویه ، مدیریت QLTT 5 گفت که واحد هماهنگ شده با اتاق 7 – وزارت محیط زیست (وزارت امنیت عمومی) به تازگی نزدیک به 5 تن ماسک آرایشی با نام تجاری Rwine beauty 40ml کشف و ضبط کرده است.

هانوی: 5 تن ماسک زیبایی Rwine با منشا ناشناخته کشف و ضبط شد - عکس 2.

نیروهای عملیاتی نزدیک به 5 تن ماسک پوستی تولید شده توسط کشورهای خارجی کشف و ضبط کردند.

رهبر QLTT 5 گفت: “این حادثه زمانی کشف شد که این کالاها برای حمل و نقل از بندر باه دنگ ، منطقه های با ترانگ آماده می شدند. این کالاها در 400 کارتن بسته بندی شده بودند. در 2 کامیون با ارزش تخمینی کالاهای بیش از 3 میلیارد VND “

با بهره برداری و مبارزه ، رانندگانی که این کالاها را دریافت می کردند استخدام شدند و به ایستگاه جیاپ بت منتقل شدند تا آنها را برای مصرف به استان های جنوبی منتقل کنند.

این کالاها کالاهای تولید شده در کشورهای خارجی است ، فاقد فاکتور و کوپن با اثبات مبدأ ، کیفیت نامشخص است.

هانوی: 5 تن ماسک زیبایی Rwine با منشا ناشناخته کشف شد - عکس 3.

ارزش تخمینی نزدیک به 5 تن ماسک مراقبت از پوست Rwine بیش از 3 میلیارد VND است.

نماینده رهبر تیم مدیریت اطلاعات 5 پوندی گفت که در حال حاضر صاحب کالا هنوز خود را برای کار با مقامات معرفی نکرده است. تیم بازرسی برای ادامه کار طبق مقررات قانون ، بطور موقت کلیه کالاهای همان 2 خودرو را توقیف کرد.

از طریق بازرسی و کنترل بازار ، نماینده رهبر تیم مدیریت اطلاعات 5 پوند به مصرف کنندگان توصیه می کند واحدهای تجاری و شرکتی معتبر را با منشا مشخص و برچسب های کامل انتخاب کنند. خرید کالا مطابق با مفاد قانون ، به ویژه در سال جدید قمری.

ب. جان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *