[ad_1]

تقریباً همه خانم ها می دانند که دو بار تمیز کردن اولین قدم در فرایند مراقبت از پوست است که می تواند در مورد اثربخشی تمام محصولات مراقبت از پوست تصمیم زیادی بگیرد. با این حال ، همه از جنبه های مربوط به روش تمیز کردن مضاعف اطلاع ندارند ، حتی سو mis تفاهم هایی وجود دارد که از مراقبت مناسب پوست جلوگیری می کند. در اینجا افسانه های مضر در مورد پاکسازی دو مرحله ای آورده شده است که می تواند از رسیدن پوست به آستانه زیبا ، زیبا و صاف جلوگیری کند ، شما باید همه آنها را شناسایی کنید.

باور غلط 1: اگر پوست چربی دارید از پاک کننده آرایش استفاده نکنید

این رایج ترین سو mis تفاهم است زیرا اکثر خانم ها فکر می کنند استفاده بیشتر از روغن روی پوست چرب فکر بدی است. در واقع ، اگر با پوست چرب مشکل دارید ، پاک کننده آرایش می تواند کمک بزرگی به شما کند.

محصولات پاک کننده بر پایه روغن به از بین بردن موثر روغن اضافی پوست کمک می کند ، علاوه بر این ، روغن پاک کننده آرایش همچنین به شل شدن آرایش لجبازی کمک می کند و پوستی تمیز و عمیق برای شما فراهم می کند. . مهم است که بعد از پاک کردن مواد آرایشی ، مواد را کاملاً امولسیون کرد ، سپس آنها را با مواد شوینده بشویید. به این ترتیب پوست شما تمیز ، تمیز و چرب می شود ، آکنه نیز به طور قابل توجهی بهبود می یابد.

4 افسانه مضر در مورد پاکسازی دو مرحله ای که باعث می شود پوست شما شانس تغییر زندگی خود را از دست بدهد - تصویر 1.

باور غلط 2: بدون آرایش نیازی به پاک کردن آرایش نیست

این دیدگاه “غلط” در مورد پاکسازی دو مرحله ای است و اگر مرتکب این اشتباه شوید ، پوست شما دچار جوش ، مسدود شدن منافذ و سایر مشکلات می شود.

اگر آرایش نکنید ، همچنان ضد آفتاب می زنید ، پوست شما هنوز چربی اضافی تولید می کند. اگر فقط از پاک کننده صورت استفاده شود ، این بقایا به طور تمیز پاک نمی شوند ، به احتمال بسیار زیاد آکنه ، منافذ مسدود شده ظاهر می شوند و از نظر ظاهری “پهن” می شوند. بنابراین ، برای درمان بقایای با پایه روغن ، لازم است از مواد پاک کننده آب / آرایش بیشتر استفاده کنید ، پس از آن پاک کننده به راحتی باقی مانده آلودگی را از بین می برد ، پوستی تمیز و عمیق خواهید داشت. .

4 عوارض گمرکی مضر برای پاکسازی دو مرحله ای ، که باعث می شود پوست شانس تغییر زندگی شما را از دست بدهد - عکس 2.

باور غلط 3: تمیز کردن مضاعف ، شستن بیش از حد ، باعث خشکی پوست است

تمیز کردن مضاعف زیاد شستن نیست. دو تمیز کردن شامل پاک کننده آرایش + پاک کننده است و هر عمل وظیفه خاص خود را دارد ، اگر با هم ترکیب شود به شما کمک می کند پوست تمیز داشته باشید. شستشوی بیش از حد زمانی است که بیش از 2 بار از مواد شوینده در روز استفاده می کنید ، که منجر به از بین بردن روغن های طبیعی می شود که باعث خشکی و آسیب دیدن پوست می شوند.

در حالی که از محصولات سبک استفاده می کنید ، دو بار در روز با پاک کننده صبح تمیز کنید ، آرایش را پاک کنید + صورت خود را شب بشویید ، پوست آسیب نمی بیند ، اما بهتر و بهتر می شود.

4 سو harmful تفاهم مضر در مورد پاکسازی دو مرحله ای می تواند باعث شود پوست شما شانس تغییر زندگی خود را از دست بدهد - عکس 3.

باور غلط 4: استفاده از روغن برای از بین بردن آرایش باعث ایجاد آکنه می شود

بسیاری از زنان معتقدند که استفاده از روغن برای از بین بردن آرایش علت آکنه های پوستی ، مسدود شدن منافذ پوست است. در حقیقت ، با این وجود ، روغن پاک کننده آرایش کاملاً بی عیب و نقص است ، اشتباه این است که در طول فرآیند استفاده ، شما کاملاً امولسیون نشده اید ، باقی مانده های روغن را ترک کرده و منافذ را آب بندی می کنید. پس از ماساژ با مواد پاک کننده آرایش روی پوست خشک (دست ها نیز باید خشک باشند) ، باید اطمینان حاصل کنید که روغن کاملاً به شیر مایع تبدیل شده است ، حدود 1 دقیقه امولسیون شوید. سپس با آب بشویید و از مواد شوینده استفاده کنید. در این مرحله ، کف پاک کننده نیز باید به مدت حدود 1 دقیقه به خوبی ماساژ داده شود تا پوست از هر زاویه ای تمیز شود. تمام این یادداشت ها را بخاطر بسپارید ، پوست شما نه تنها بی عیب نیست ، بلکه به طور فزاینده ای روشن ، صاف و زیبا می شود.

منبع: The Klog

عکس: اینترنت

به گفته زنان ویتنامی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *