[ad_1]

Thanh Hoa: 25 نفر مجبور شدند منزوی شوند زیرا در معرض F1 بودند تا برای جشن سالگرد مرگ خود به خانه برگردند - عکس 1.

ظهر 1/2 آقای نگوین ون بان ، رئیس کمیته مردمی کمون کمون ، ناحیه نونا سون ، تانه هوآ در مورد پرونده F1 بازگشت به خانه برای جشن سالگرد مرگ خود خبر داد.

بر این اساس ، عصر 30 ژانویه ، آقای D. (متولد شهرداری Nga Nga Tang ، شاغل در وزارت حمل و نقل – استان Hoa Binh) برای جشن سالگرد مرگ خود به خانه بازگشت. در سالگرد مرگ در روستای Ha Lien ، در مجموع 25 نفر از مردم محلی مشارکت و تعامل داشتند.

پیش از این ، آقای D. برای کار در شام با تعدادی از مردم ، از جمله یک بیمار جدید که برای COVID-19 مثبت بود ، به کار خود در شهرستان Tan Lak ، استان Hoa Binh رفت. در طی روند پیگیری ، مقامات استان هوآ بین به آقای D. اطلاع دادند. بلافاصله پس از آن ، آقای D. مقامات محلی را مطلع کرد.

Thanh Hoa: 25 نفر باید منزوی شوند زیرا در معرض F1 بودند تا برای جشن سالگرد مرگ خود به خانه برگردند - عکس 2.

کمون Nga Ngang در حال حاضر موارد F2 ، F3 را که طبق مقررات در خانه جدا شده است ردیابی می کند

دقیقاً در صبح 1/2 ، کمون نگا تانگ 25 نفر را به مناسبت سالگرد مرگ وی بررسی کرد ، به طور گسترده اعلام کرد و در محل منزوی کرد.

آقای نگوین ون بان افزود: “علاوه بر قرنطینه کردن 25 نفر در روستای Ha Lien ، نیروهای عملیاتی به F3 ، F4 گسترش می یابند تا اقدامات پیشگیرانه لازم را انجام دهند. این منطقه همچنین اقدامات مدیریتی را تقویت می کند. با توجه به اطلاعات من CDC را در استان هوآ بین دریافت کرد ، آقای D. (در مورد F1) برای اولین آزمایش SARS-Cov-2 از منطقه انتقال به سایت منفی شد. “

در طی اپیدمی ژانویه سال جاری ، Thanh Hoa هیچ موردی از آلودگی را در جامعه ثبت نکرد ، اما در حال حاضر انزوای بیش از 1،540 نفر را که تقریباً در 3،370 نفر دیگر در خانه جدا شده اند ، متمرکز می کند.

جیا خان

Thanh Hoa: 25 نفر باید منزوی شوند زیرا در معرض F1 بودند تا برای جشن سالگرد مرگ خود به خانه برگردند - عکس 3.[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *