[ad_1]

میلیونرها ویژگی های بسیاری دارند که همه از آنها برخوردار نیستند. اگر متوجه شوید که علائم زیر را دارید ، روزی که ثروتمند خواهید شد دور نیست:

1. از همان سالهای کوچک شروع به درآمدزایی کردید

12 علامت که دیر یا زود ثروتمند می شوید ، حتی اگر بدون قاشق نقره ای به دنیا آمده اید ، بخوانید چه نشانه هایی دارید؟  تصویر 1

میلیاردر مارک کوبان از 12 سالگی کیسه های زباله را برای انتقال آنها به خانه می فروشد

یکی از صفات متداول در بین افراد ثروتمند این است که آنها از سنین پایین شروع به کسب درآمد کرده اند. به عنوان مثال ، مارک کوبان در سن 12 سالگی کیسه های زباله را از در به خانه می فروشد ، وارن بافت در 6 سالگی به همسایگان آدامس می فروشد و ریچارد برانسون در 11 سالگی جفت می شود و طوطی ها را به عنوان حیوان خانگی می فروشد.

اگر از بچگی کارآفرین بوده اید ، این یک شاخص مستحکم برای میلیونر شدن است ، زیرا همیشه به دنبال راه های کسب درآمد هستید.

2. نفرت شدید از “کیف پول خالی”

البته ، هیچ کس این را دوست ندارد. با این وجود ، افرادی هستند که اغلب در موقعیت های بدون پول قرار می گیرند ، اما به آن عادت می کنند و با وام گرفتن پول از دیگران مدیریت می کنند. آنها این کار را بارها و بارها تکرار می کنند ، بدون اینکه تصوری داشته باشند که برای صرف هزینه و نه وام گرفتن باید پول بیشتری بدست آورند.

در این بین ، اگر تا به حال در جیب خود بوده اید و راه هایی برای خلاص شدن از آن پیدا کرده اید ، حداقل ثروتمندتر از گذشته هستید. پیش دستی مهم برای انجام کارهای بزرگتر از جمله ثروتمند شدن ، دستیابی به نسخه بهتری از خودتان است.

رابین ویلیامز بازیگر یک بار گفت: “اگر چیزی در دست ندارید ، به یاد داشته باشید: شکم گرسنه ، کیف پول خالی و قلب شکسته می تواند ارزشمندترین درس زندگی را به شما بدهد.”

3. شما افراد موفق و ثروتمند را تحسین می کنید

این نشانه آن است که شما به خوبی افراد موفق جهان را می شناسید و شاید می خواهید مانند آنها شوید. البته ارزش یک فرد فقط در داشته های او منعکس نمی شود ، اما اگر افراد ثروتمند را دوست ندارید ، چگونه می توانید ثروتمند شوید؟

4- شما همیشه می خواهید بهتر از آنچه انتظار داشتید انجام دهید

از زمان دانشجویی تا به حال از حضور در کلاس دوم خوشحال نبوده اید؟ بسیاری از میلیونرها جاه طلبی های بزرگی دارند. آنها از درآمد فقط یک میلیون دلار خوشحال نیستند ، اما می خواهند 10 میلیون دلار درآمد کسب کنند.

12 علامت که دیر یا زود ثروتمند می شوید ، حتی اگر بدون قاشق نقره ای به دنیا آمده اید ، بخوانید چه نشانه هایی دارید؟  - تصویر 2

افراد ثروتمند در مطالعه توماس کورلی 11 ساعت در هفته بیشتر از ثروتمندان کار می کردند.

5- اهداف و رویاها داشته باشید

80٪ میلیونرهای موفق جهان کسانی هستند که رویاهایی دارند و اهداف و جهات خود را برای پیشرفت می دانند.

6. شما تفکر عمل محور دارید

تاد كمبل ، نویسنده ، می گوید: “آیا شما نوعی از شخصی هستید كه فرصتی را می بیند و سپس برای استفاده از آن اقدام می كند؟ اگر چنین است ، تبریک می گویم ، زیرا این اندیشه عمل محور می تواند شما را به آزادی مالی برساند.” از “راهنمای شما برای انتخاب سهام بهتر”.

“به عنوان مثال ، همیشه ثابت شده است که سرمایه گذاری های بلند مدت ثروت بیشتری نسبت به سرمایه گذاران کوتاه مدت ایجاد می کنند ، اما بسیاری از آمریکایی ها از سرمایه گذاری های بلند مدت خود بیشترین بهره را نمی برند: آیا شما در برنامه بازنشستگی خود سرمایه گذاری می کنید؟” آیا شما 10٪ از درآمد خود را در آن سرمایه گذاری می کنید؟ بیشتر؟ کمتر؟ یک نفر 10٪ از درآمد 40،000 دلاری شما را با بهره 6٪ پس انداز می کند ، در 35 سال 311،572 دلار بیشتر از افرادی خواهد بود که 3٪ پس انداز می کنند. “

7. روحیه یادگیری داشته باشید

نشانه مهم ثروتمند شدن شما تمایل به رشد مداوم است. افراد موفق هر روز تلاش می کنند تا پیشرفت کنند. آنها هر روز همه چیز را درباره خود یاد می گیرند.

به گفته کریس هوگان ، نویسنده کتاب “میلیونرهای روزمره: چگونه مردم عادی ثروت فوق العاده ای ایجاد کرده اند – و چگونه می توانید” ، افراد ثروتمند و موفق افراد بسیار سخت کوش و مترقی هستند.

8. کتابهای زیادی بخوانید

12 علامت که دیر یا زود ثروتمند می شوید ، حتی اگر بدون قاشق نقره ای به دنیا آمده اید ، بخوانید چه نشانه هایی دارید؟  تصویر 3

وجه مشترک افرادی مانند بیل گیتس ، مارک زاکربرگ ، الون ماسک ، وارن بافت … این است که همه آنها زیاد می خوانند. کتاب ها به آنها الهام و دانش نامحدود می دهند.

ایلون ماسک یک بار گفت که اگر چیزی در این باره نمی داند ، به دنبال یافتن کتابهایی در مورد آن برای خواندن است. و زاکربرگ سالانه 52 کتاب را به چالش می کشد ، به یاد دارید؟ بنابراین ، اگر مرتباً کتاب می خوانید ، دومین نشانه ثروتمند شدن را دارید.

9. به جای پس انداز ، روی درآمدزایی تمرکز کنید

آنها نه تنها می دانند که چگونه پس انداز و هزینه ای عاقلانه انجام دهند ، بلکه افراد ثروتمند نیز می دانند که بهترین راه برای کسب درآمد بیشتر ، سرمایه گذاری در برخی از درآمد خود است.

10- همیشه یک هدف تعیین کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید

شما دائماً اهدافی را تعیین می کنید و دنبال می کنید. این اهداف به شما انگیزه می دهد تا برای پیشرفت و رشد رو به جلو حرکت کنید.

به گفته توماس کورلی ، 80 درصد افراد ثروتمند هدف گرا هستند. آنها عادت دارند که اهداف خود را تعیین کنند و عزم خود را برای پیگیری اهدافشان دارند.

11. در دبیرستان مشهور بودید

اگر یک مطالعه مشترک بین دانشگاه شیکاگو ، انستیتوی تحقیقات استخدام و دانشگاه اسکس ، 80 درصد افراد در مدرسه شما را بشناسند ، در طی 40 سال 10 درصد درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. به عبارت دیگر ، اگر در دبیرستان تعداد قابل توجهی دوست داشتید ، در بزرگسالی شانس بیشتری برای کسب درآمد دارید.

12. شما می دانید که چگونه روابط را حفظ کنید و توسعه دهید

شما همیشه می دانید که چگونه روابطی را که برای شما ارزشمند هستند حفظ کنید. شما برای جشن تولد ، برقراری تماس تلفنی … درباره وقایع مهم زندگی به خاطر می آورید و تماس می گیرید.

زنبق (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *