[ad_1]

گروه کاری مرزبانان شین کای (Meo Vac) در ساعت 5 صبح 5 ژانویه 11 نفر را که از مرز عبور می کردند در علامت مرزی کمون Thuong Phung که در مرز ویتنام و چین واقع شده است ، دور از مناطق مسکونی پیدا کردند. در آن زمان 2 درجه سانتیگراد سرد بود ، پوشیده از مه ، دید محدود.

با همکاری با مقامات ، گروه ویژه ادعا می کند که نزدیک به دو ماه برای کار به چین آمده است ، اما کار و پول کمی برای صرف هزینه داشته است ، بنابراین آنها بازگشتند “تا برای تجلیل از تت منزوی شوند”. پس از ثبت سوابق اداری ، این 11 نفر طبق مقررات به اردوگاه کار اجباری اعزام شدند.

11 نفری که برای تت از مرز ویتنام عبور کرده اند - عکس 1.

گروهی از شهروندان که به طور غیرقانونی وارد شده بودند صبح روز 5 ژانویه پیدا شدند. عکس: HP

کاپیتان نگوین وانگ چونگ ، معاون سیاسی در گارد مرزی زینگ تسای ، اخیراً گفت که تعداد افرادی که به طور غیرقانونی وارد می شوند در مقایسه با ژوئیه و آگوست ، دوره ای که گروه های کاری هر روز ده ها نفر را پیدا می کنند ، کاهش یافته است. با این حال ، از حدود یک هفته تا ده روز ، مرز “برجسته” می شود زیرا پیش بینی می شود که بسیاری از شهروندان 15 تا 20 روز قبل از جدا شدن Tet و بازگشت به Tet ، راههایی را برای عبور از مرز ویتنام پیدا می کنند. .

گذرگاه مرزی شین کای تقریباً 24 کیلومتر از خط مرزی دو کمون Thuong Phung و Xin Cai در منطقه Meo Vac فاصله دارد. این منطقه با یوننان و بخشی از گوانگشی چین همسایه است که نزدیکترین خط مرزی از داخل کشور به ویتنام را دارد. بیشتر ورودی های غیرقانونی از مرز Ha Jiang در این منطقه انجام می شود. سال گذشته ، ایست بازرسی مرزی شین کای اردوگاه صحرایی را حفظ کرد و تیم های گشت سیار مرز را کنترل کردند.

در مرز ، که بیش از 277 کیلومتر طول دارد ، از ابتدای سال جاری ، مرزبانان ها جیانگ ده ها پست سیار و گروه های کاری را حفظ کرده و از ورود و خروج غیرقانونی مردم جلوگیری می کنند.

مطابق با VnExpress

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود



[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *