[ad_1]

ها تانگ به عنوان یک آشپز خوب ، مخصوصاً در غذاهای سنتی ویتنامی ، صرف نظر از اینکه چقدر مشغول باشد ، اغلب برای همه خانواده غذا درست می کند. در کریسمس ، بازیگر به جای اینکه کل خانواده را برای خوردن غذا بیرون ببرد ، همچنان استعداد خود را در تهیه یک سوپ رشته فرنگی جذاب گوشت گاو نشان داد که به اندازه سرآشپزهای حرفه ای خوب به نظر می رسید. او یک بار با او در میان گذاشت که پختن غذاهای لذیذ برای عزیزان در یک موقعیت خاص یک شادی و خوشحالی است.

یک کاسه جذاب آش رشته گوشت گاو از Tang Thanh Ha - تصویر 2.

ورمیشلی با گوشت گاو و ذرت از خانواده Ha Tang.

در حال حاضر ، تهیه آش رشته رشته گوشت گاو دیگر دشوار است زیرا در بین صدها دستور العمل آشپزی آنلاین بسیار محبوب است. با این وجود پردازش نودل های خوشمزه ، زیبا و با کیفیت کار آسانی نیست. رشته های گوشت گاو را می توانید از سوپرمارکت خریداری کنید. اما طعم آن طبیعی نخواهد بود. برای تهیه آبگوشت ، باید لوله ها را چند ساعت بجوشانید تا غنی شود. آبگوشت را با آب صاف شده مخلوط کرده ، سس ماهی ، نمک ، شکر و سس ماهی را مطابق با سلیقه خانواده چاشنی کرده و بپزید. برای اینکه آبگوشت به رنگ زیبایی درآید ، چربی آن را نه سیر لیموترش و سیر خرد شده ، افزودن کمی رنگ استاندارد است.

ها تانگ از گوشت گاو به عنوان ماده اصلی غذای رشته استفاده می کند. روند جوشاندن عضلات باید به خوبی کشیده شود تا سیاه و سخت نشود. ابتدا باید گوشت را آبکشی کنید ، حدود 5 دقیقه در آب نمک رقیق خیس کنید تا پاک شود. سپس علف لیموترش ، زنجبیل را خرد کرده ، با کمی سس ماهی ، شراب سفید ، نمک ، شکر در ماریناد گوشت مخلوط کنید و حدود 25 دقیقه مخلوط کرده و گوشت را نرم و جاذب کنید. در آخر ، آب جوش را با برگهای دارچین ، انیسون ، زنجبیل ، بادرنجبویه جوشانده و سپس ذرت را به مدت حدود 10 دقیقه بجوشانید ، با استفاده از چوب های خرد شده ، گوشت را بپزید یا نه صبر کنید تا ذرت خنک شود ، سپس آن را به برش های نازک برش دهید.

یک کاسه جذاب آش رشته گوشت گاو از Tang Thanh Ha - تصویر 3.

مواد تشکیل دهنده غذا با رشته فرنگی گوشت گاو.

علاوه بر این ، سوپ رشته فرنگی گوشت گاو Tang Thanh Ha همچنین دارای رول های ابریشم قطعه قطعه شده ضخیم است. همراه با سبزیجات خام ، از جمله برش های موز ، اسفناج خرد شده ، جوانه و نرده های لوبیا ، پونه کوهی ، گیاهان … اگر می خواهید می توانید سبزیجات را قبل از خوردن پوست بگیرید. سوپ رشته فرنگی گوشت گاو برای پیازهای ریز نازک ، کمی پیاز سبز ، جعفری خرد شده ، به خصوص ساتای تند ضروری است. ها تانگ نیز با میگوهای روغنی ترد ، احساس خوشحالی کرد و جوید.

یک کاسه جذاب آش رشته گوشت گاو از Tang Thanh Ha - تصویر 4.

یک کاسه آش کامل با رشته فرنگی گوشت گاو از Ha Tang. به گزارش ستاره[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *