[ad_1]

8 ژانویه 2021 | 19:58

GiadinhNet – Do Duy Nam و Trung Ru توسط کلاس پیشکسوتان “ارتش اپل” برای کلاس بعدی خود در نظر گرفته می شوند. بنابراین ، در طول سال ها ، این 2 بازیگر 9X اغلب در بسیاری از نقش های برنامه “کاوش” شده اند.

بازیگران جوان Do Duy Nam و Trung Ru از طریق ویدئوهای کمدی که میلیون ها بازدید در کانال Youtube را به خود جلب می کنند ، در بین مردم شناخته شده اند. به طور خاص ، هر دوی آنها اخیراً فرصت عضویت در برنامه ارتش اپل را دارند که توسط تلویزیون ویتنام تولید شده است.

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک همسر جوان زیبا - عکس 2.

Do Duy Nam و Trung Ruoi نسل های بعدی هستند که در برنامه ارتش اپل مورد اعتماد هستند.

دو دوی نام: همسری داغ ، با استعداد و ماهر در دختر داغ

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک همسر جوان زیبا - عکس 3.

دو دوی نام در سال 2012 از دانشگاه تئاتر و سینما هانوی فارغ التحصیل شد. سال 2015 دستیابی به موفقیت در دو دویم نام بود که فیلم “VTV1” و برنامه های ناهار مبارک ، آپارتمان 22 و فیلم ها مجموعه ای از پوشش را باعث می شود که دو دوی نام تبدیل شود. چهره میزبانان و جوانانی که آنها را دوست دارند. پس از ورود کوتاه به مسیر هنری ، دو دوی نام قلب بسیاری از مخاطبان ویتنامی را به دست آورد. Do Duy Nam با فداکاری بی وقفه ، نامزدی چشمگیر VTV 2015 را در گروه “بازیگر تأثیرگذار” دریافت کرد. در سال 2016 ، او در نمایش “چهره آشنا” ظاهر شد و تماشاگران را به اتفاقات منحصر به فرد و پر از سورپرایز آورد.

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک همسر جوان زیبا - عکس 4.

Do Duy Nam به تازگی ، نه تنها با برنامه ارتش اپل آشنا بوده و در فیلم Labyrinth تب آور نیز بازی کرده است. سبک بازی صادقانه دوی نام تعارفات بسیاری از تماشاگران دریافت کرد.

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک زن جوان زیبا - تصویر 5.

در سپتامبر 2016 ، دو دوی نام قبل از برکت خانواده و دوستان و همسران دختر داغ ازدواج کرد و هنرمندان مهمان مانند هنرمند چی ترونگ ، پروفسور روت ، وونگ راو … متاهل ، دوئی نام بسیار خوشحال شد ، او وقتی دست عروس را می گرفت و بوسه های شیرین به همسرش می داد ، او همیشه لبخند روشنی می زد. پس از بیش از 4 سال ازدواج ، زندگی زوجین پر و شادتر است. آیا Dui Nam و همسرش هم در زندگی شغلی و زندگی شخصی رشد می کنند؟

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک همسر جوان زیبا - عکس 6.

Do Duy Nam همچنین از یک پیشکسوت اپل مانند Tu Long ، Van Dung ، Xuan Bac کمک گرفت. او همچنین در کارهای خود و نمایش های گران قیمت فعال است.

Trung Ru: فردی رنج دیده اما زندگی شخصی آرام

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک همسر جوان زیبا - عکس 7.

این بازیگر متولد 1993 ، ترونگ روئن با بازی طنز و متنوع خود به عنوان یک سارق احمق ، وقتی عاشق یک پیرمرد ، گاهی کارگر صادق است ، افراد اینترنتی را تحت تأثیر قرار داد. وقتی او به ترونگ رو اشاره می کند ، مخاطبانی که او را دوست دارند عبارت “مبلمان کشور” را فوراً به خاطر می آورند. از نظر حرفه ای ، این بازیگر 9X از گروه تئاتر قومی (بازیگران چئو) ، دانشگاه تئاتر و سینمای هانوی فارغ التحصیل شد. این مزیتی است که Trung Ru را با صحنه کمدی سنتی آسان می کند. به ویژه ، در برنامه “ارتش اپل” ، ترونگ رووی عملکرد خوبی داشت.

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک همسر جوان زیبا - عکس 8.

در صنعت سرگرمی ، علاوه بر روابط خوب با کهنه اپل ، بازیگر 9X نزدیک است و با بازیگر معروف Xuan Nghi. این زوج با “آرامش” بین خود در نمایش “چه کسی میلیونر است” تحت تأثیر قرار گرفتند.

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک زن جوان زیبا - عکس 9.

با این حال ، Trung Ru همچنان محبوب ترین در برنامه “ارتش اپل” است. شناخته شده است که او برای پیوستن به برنامه Apple Army 2017 دعوت نامه دریافت کرده است. این یک غذای معنوی اجباری در شب سال نو است. ترونگ رووی موفق شد با بازیگران پیشکسوت Quoc Khanh (به عنوان Ngoc Hoang) ، Xuan Bac (به عنوان Nam Cao) ، Cong Ly (به عنوان Bac Dau) ، Tu Long (به عنوان ارتش سیب) در بازیگری شرکت کند.

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک زن جوان زیبا - تصویر 10.

در ژانویه سال 2020 ، ترونگ روی با نگوک ها ، عروس ین بای متولد 1996 که در حال حاضر رقصنده است ، ازدواج کرد. این دو به مدت 3 سال با هم قرار داشتند.

2 بازیگر Apple Army 9X: نمایش جوان ، گران قیمت ، ازدواج کامل با یک زن جوان زیبا - تصویر 11.

در همان سال او با خوشحالی بی پایان از دخترش استقبال کرد. ترونگ رو از زمان فرزندآوری با کارهای خود سخت کار کرده و بهتر مورد استقبال و علاقه مخاطبان قرار می گیرد.

کوئین را درست کنید (شما)

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *