[ad_1]

Hai Duong: یک مورد COVID-19 در محله Ninh Giang ظاهر شد - عکس 1.

بعد از ظهر امروز در بولتن وزارت بهداشت ، بیمار 4974 (SN 1960 ، زن) ، ساکن روستای Phu Lich ، Nghia An ، منطقه Ninh Giang (Hai Duong) ، COVID-19 را نتیجه گرفت. این بیمار از 4 مه 2021 در بیمارستان K (پردیس تان تریو) تحت درمان بوده و هنوز به خانه برنگشته است.

طبق تحقیقات و پیگیری های مقامات ، بیمار 4974 برنامه سفر مشخصی به شرح زیر دارد: در تاریخ 4 مه ، بیمار برای معاینه و درمان در بخش طب داخلی به بیمارستان K (پردیس تان تریو) رفت. طبقه 1 از 7 ماه مه ، بیمارستان K برای جلوگیری از شیوع COVID-19 دستور محاصره دارد ، بنابراین بیمار مأموریت می یابد که خود را در کالج فنی حرفه ای هانوی (منطقه نام تو لیم) منزوی کند.

در تاریخ 10 و 16 مه ، از بیمار 4974 توسط کادر پزشکی نمونه گیری شد و همه آزمایشات برای SARS-CoV-2 منفی بود. در 17 مه ، بیمار در ساعت 6:00 به بیمارستان بیماری های گرمسیری در استان های دوئونگ منتقل شد ، سپس به فنجان ها منتقل شد و در ساعت 5:00 بعد از ظهر همان روز در بخش بیماری های عفونی در مرکز پزشکی Ninh Giang درمان شد.

Hai Duong: یک مورد COVID-19 در محله Ninh Giang ظاهر شد - عکس 3.

قبل از دریافت نتیجه مثبت برای SARS-CoV-2 ، بیمار 4974 به طور جداگانه در بخش بیماری های عفونی – مرکز پزشکی منطقه نین جیانگ تحت درمان قرار گرفت. عکس: D.Thuy

تا دیروز صبح (21 مه) بیمار علائم گلودرد ، سرفه ، تب خفیف داشت (37)05) نمونه ای برای سومین بار از مرکز بهداشت منطقه Ninh Giang گرفته شد و برای آزمایش به مرکز کنترل بیماری های استانی Hai Duong ارسال شد و نتایج برای SARS-CoV-2 مثبت بود.

به گفته مقامات ، قبل از مراجعه به بیمارستان K برای معاینه پزشکی و معالجه در 4 مه 2021 ، بیمار با شوهر ، فرزندان ، نوه ها و خواهر و برادرهای خود در خانه تماس گرفته است. همچنین ، به جایی نروید و با شخص دیگری تماس نگیرید. به طور خاص ، در حالی که بیمار 4974 در بیمارستان K3 تحت مداوا قرار گرفت ، در کالج فنی حرفه ای هانوی (منطقه Nam Tu Liem) جدا شد و در مرکز پزشکی شهرستان Ninh Giang درمان شد ، هیچ ارتباطی با افراد دیگر وجود نداشت.

آقای Tran Van Han – رئیس کمیته مردمی Nghia An Commune (منطقه Ninh Giang) در مصاحبه ای با خانواده و جامعه PV گفت: “بیمار 4974 در منطقه ما زندگی می کند ، اما از 4 مه 2021. تاکنون بیماری که در بیمارستان K (بیمارستان Tan Trieu) تحت معالجه قرار گرفته است به زادگاه خود بازنگشته است ، بنابراین در جامعه امکان عفونت وجود ندارد و فضای زندگی در روستای Phu Lich مسدود نشده است … “.

بعد از ظهر امروز (22 مه) ، کمیته مردمی منطقه Ninh Giang تصمیم به اجرای اقدامات اضافی برای جلوگیری و کنترل اپیدمی COVID-19 در منطقه را صادر کرد. به طور خاص: تعلیق موقت عملکرد متل ها در منطقه ؛ فعالیت های تجاری کالاهای غیر ضروری ، رستوران ها و نوشیدنی ها برای 3 کمون: Tan Huong ، Ung Hoe ، Nghia An از ساعت 0:00 در تاریخ 23 مه 2021 تا اطلاع ثانوی.

دوک سوئی

Hai Duong: یک مورد COVID-19 در محله Ninh Giang ظاهر شد - عکس 4.[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *