[ad_1]

اطلاعات روزنامه “خانواده و اجتماعی” ، نماینده پلیس منطقه توی نگوین تأیید کرد که در منطقه یک حادثه رانندگی رخ داده است که در آن افراد زیادی زخمی شده اند ، بسیاری از وسایل نقلیه و کالاها آسیب جدی دیده اند.

های فونگ: تصادف دیوانه وار در وسط بازار ، 7 نفر زخمی شدند - تصویر 1.

صبح روز 9 ژانویه 2021 اتومبیل دیوانه در وسط بازار با توآ ، توی دوونگ ، توی نگوین ، های فونگ تصادف کرد.

به طور مشخص ، حوالی ساعت 9:00 صبح روز 9 ژانویه 2021 ، یک اتومبیل 4 نفره (BKS 15A-310.39) که توسط شخصی با سرگیجه گیج می شد ناگهان به وسط منطقه خرید هجوم آورد. بازار Ba Toa ، کمون Thuy Duong ، منطقه Thuy Nguyen.

پس از چند دقیقه برخورد مداوم با منطقه رستوران فروشنده کوچک بازار ، بسیاری از مردم وحشت کرده و فرار کردند. ماشین فقط وقتی برخورد کرد که با انبوهی از خاک در همان حوالی برخورد کرد.

های فونگ: تصادف ماشین دیوانه در وسط بازار ، 7 نفر زخمی شدند - تصویر 2.

ذوب صحنه بازار پس از “تمیز کردن” ماشین “دیوانه”

طبق اطلاعات اولیه ، راننده وسیله نقلیه Nguyen Van Hoi (SN 1971 ، ساکن روستای Sanh Soi ، شهرداری Thuy Duong ، منطقه Thuy Nguyen) بود. هنگام رانندگی از منطقه پارکینگ نزدیک بازار Ba Toa Market (کمون Thuy Duong) به 359C ، هنگام عبور از منطقه فوقانی ، خوی ناگهان راننده خود را از دست داد و باعث حادثه فوق شد.

در این برخورد حداقل 7 مصدومیت ایجاد شد که 2 نفر از آنها به شدت مجروح شده و تهدید کننده زندگی است. این حادثه همچنین به خودرو و برخی از موتورسیکلت ها و دوچرخه های خریداران آسیب رساند ، بسیاری از کالاهای تجار موجود در بازار خرد شد.

این پرونده در حال حاضر توسط پلیس منطقه Thuy Nguyen (های فونگ) در دست بررسی و روشن شدن است.

دین هون

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *