[ad_1]

در تاریخ 21 ژانویه ، اطلاعات پلیس نگوک لاک ، Thanh Hoa گفت که آژانس پلیس تصمیمی را صادر می کند که تخلفات اداری را در زمینه های ارتباطات از راه دور ، فناوری اطلاعات و فرکانس های رادیویی تحریم می کند. به Pham Thanh Tung (SN1998) در شهرداری مین سون ، منطقه Ngoc Lac ، برای ارسال و به اشتراک گذاری فیلم ها و تصاویر افترا ، توهین به افتخار و آسیب رساندن به اعتبار نیروهای CAND در مجمع شبکه های اجتماعی فیس بوک ….

ضبط ویدئو و پخش جریانی مستقیم در شبکه های اجتماعی پلیس تهمت شهرداری که اتومبیل را می دزد - عکس 1.

فام ثان تونگ به دلیل افترا و توهین به پلیس شهرداری 5 میلیون VND جریمه نقدی کرد

پیش از این ، بعد از ظهر 20 ژانویه ، فام ثان تونگ بدون کلاه ایمنی ، بدون آینه دید عقب ، یک موتورسیکلت ، BKS 36K5 – 118.68 سوار می شد. پلیس جمعی مین سون ماشین را متوقف کرد و از تونگ خواست که اسناد را بررسی کند ، اما تونگ نه تنها از این فرمان سرپیچی نکرد ، بلکه تلفن همراهش را برای ساخت ویدئو گرفت و مستقیماً از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک پخش کرد تا به مردم بدگو شود. مین پسر ماشین تونگ را دزدید. فقط وقتی تیم امنیتی منطقه برای ثبت تخلف آمدند ، تونگ پخش آن را در شبکه های اجتماعی متوقف کرد.

با توجه به اینکه رفتار تونگ ناقض نقطه G ، نقطه 3 ، ماده 102 فرمان دولت 15/2020 / ND-CP بود ، تیم امنیتی پلیس منطقه Ngoc Lac پیشنهاد کردند که رئیس پلیس منطقه تصمیم گیری کند. جریمه اداری 5 میلیون VND.

جیا خان

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *