[ad_1]

بر اساس اطلاعات از استان باچ نین ، این واحد در حال برگزاری یک یادبود برای سرباز Tran Ngoc Son (SN 1977 ، کارمند بخش پلیس راهنمایی و رانندگی در آبراه ، اداره پلیس راهنمایی و رانندگی در استان Bac Ninh) ، که به تازگی تصادف کرده است ، یک قربانی .

باک نین: در حال چرخاندن یک قایق گشتی به دلیل برخورد در آبراه ، 1 سرهنگ پلیس راهنمایی و رانندگی در حین انجام وظیفه درگذشت - عکس 1.

تصویر گویا

پیش از این ، در حوالی ساعت 11:00 شب 4 ژانویه ، گروه کاری اداره پلیس راهنمایی و رانندگی آبراه ، اداره پلیس راهنمایی و رانندگی اداره پلیس باچ نین ، از قایق گشتی به شماره CA99-0019 برای گشت زنی و کنترل ترافیک استفاده کردند. آبراه در محل تلاقی رودخانه (تقاطع رودخانه Duong و رود تای تای) در شهرداری کائو دوک ، منطقه Gia Binh ، استان باک نین.

گروه ویژه وظایف فوق شامل سرگرد دینگ ژوان توآن (SN 1985 ، رهبر یک گروه رهبر کشتی ؛ سرهنگ دوم Tran Ngoc Son (SN 1977 ، عضو) ؛ ستوان Phan Khac Lanh (SN 1982 ، عضو) بود.

در حین انجام مأموریت ، ناو قایق گشتی ناگهان توسط کشتی ای که در مسیر Pha Lai – Hai Duong در حرکت بود ، مورد اصابت قرار گرفت که در نتیجه آن قایق واژگون شد. 2 سرباز دینگ ژوان توآن و فن هاک لان از قایق پریدند و در ساحل شناور شدند. ترن نگوک سین ، یکی از اعضای گشت ، ناپدید شد.

پس از این حادثه ، رئیس پلیس استان نیروهای عملیاتی را برای سازماندهی جستجو و نجات راهنمایی کرد. همزمان با انجام فعالیت هایی برای بررسی و روشن شدن پرونده

ساعت 3:30 بامداد روز 9 ژانویه ، نیروهای عملیاتی جسد سرباز Tran Ngoc Son را در فاصله 96 کیلومتری مسیر جاده رودخانه تایلند ، حدود 200 متری محل حادثه پیدا کردند.

در 10 و 11 ژانویه ، پلیس استان باک نین با خانواده آنها موافقت کرد که مراسم تشییع ، یادبود و تشییع جنازه سرباز تران نگوک سین را طبق مقررات نیروهای امنیت عمومی و ساکنان گمرکات محلی ترتیب دهند.

با توجه به Enterprise و بازاریابی

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *