[ad_1]

در تاریخ 6 ژوئیه ، اطلاعات بیمارستان کودکان شهر (HCMC) گفت که پزشکان در این واحد جان یک کودک مبتلا به شوک شدید قلبی را به دلیل میوکاردیت کامل حفظ کرده اند.

نیم ماه پیش ، یک دانش آموز 10 ساله با تنگی نفس از بیمارستان زنان و زایمان در جیانگ به بیمارستان کودکان شهر منتقل شد. صورت بیمار رنگ پریده است ، قلب منقبض می شود ، به دوزهای بالای وازوپرس کننده پاسخ نمی دهد و علائم آسیب به کبد و کلیه ها به دلیل شوک طولانی مدت شروع می شود ، خطر مرگ بسیار زیاد است.

شهر هوشی مین: یک دختر 10 ساله مبتلا به میوکاردیت با تماشایی نجات یافت - عکس 1.

4 تیم تیم ECMO به طور مساوی با یکدیگر فاصله دارند که هر یک وظیفه دارند. عکس: BVCC

دریافت اخبار فوری از همکار خود در استان آن جیانگ ، BS.CCII Le Vu Phuong Thy – رئیس بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان کودکان شهر ، که به طور منظم از طریق تلفن با وی مشاوره می شود ، در مورد انتقال ایمن بیماران توصیه می کند. همکاران در An Giang ؛ و برای هماهنگی کارهای مقدماتی برای همکاران در بیمارستان منصوب شده است.

در شرایط پیچیده اپیدمی کنونی ، کلیه بیماران اطفال که برای معاینه و اورژانس به بیمارستان مراجعه می کنند ساخته و سریعاً از نظر COVID-19 آزمایش می شوند و پس از آن تثبیت شده در شرایط بحرانی با دقت توسط PCR بررسی می شود. با وضعیت “هزاران پوند موی آویزان” بیمار کودک ، پزشکان تصمیم گرفتند که منتظر نتایج PCR نباشند ، مراحل تجهیزات حفاظت شخصی به سرعت منتظر منتظر رسیدن بیمار برای اورژانس بودند.

4 تیم از تیم ECMO (سیستم مصنوعی قلبی ریوی) بسیج و به سرعت جمع شدند. برخلاف معمول ، این گروه برای جلوگیری از COVID-19 به مجموعه استاندارد تجهیزات حفاظت شخصی مجهز بودند. تیم های 1 ، 2 و 3 همچنین مجهز به حفاظت استاندارد ، هماهنگ شده برای راه اندازی و عملکرد موفقیت آمیز سیستم ECMO هستند.

در عرض 50 دقیقه ، پزشکان از همه تخصصها حضور داشتند که به نوبت در رختخواب مشورت می کردند تا هرچه سریعتر به بیمار کودک کمک کنند.

بیمار از شرایط بحرانی عبور کرد ، کل تیم پزشکان و پرستاران روی تخت نشستند و با تسکین آهی کشیدند. در عین حال ، بیمار همچنین نتیجه منفی PCR دارد ، که باعث می شود تیم پزشکی از پوشیدن لباس محافظ سنگین بر روی بدن خود خوشحال شود.

پزشکان گفتند که بیمار 10 روز قبل از مرگ و زندگی را سپری کرده است و پس از آن سلامتی وی به طور چشمگیری بهبود یافته است. بیمار از دستگاه ECMO جدا شده و قلب خود به خود می تپد.

شهر هوشی مین: یک دختر 10 ساله مبتلا به میوکاردیت با تماشایی نجات یافت - عکس 2.

بیمار بهبود یافته و لبخند روشنی می زند و به زودی مرخص می شود. عکس: BVCC

این تلاش کل تیم ، یک تیم میان رشته ای ، احیای مثبت مداوم ، مراقبت ویژه از پرستاران است.

شناخته شده است که خانواده این کودک بسیار دشوار است ، پدر او در سنین پایین فوت کرد و مادرش نمی تواند کار کند. بیمار با عشق مادربزرگ ، خاله و پسر عموی خود زندگی و بزرگ شد. هزینه های مدیریت ECMO تا صدها میلیون ، فراتر از بدهی خانواده ، توسط اسپانسرها و بیمارستان ها پرداخت و پشتیبانی می شود.

کیم وانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *