[ad_1]

نگو تونگ هین خواننده برتر مرد تایوانی لباس دخترش را روی فرش قرمز تنظیم کرد. این اقدام جنجال آفرین شده است.

در تاریخ 1 ژانویه ، سینا اعلام کرد که خواننده Ngo Tong Hien و دخترش Ngo San Nho برای حضور در این مراسم دست به دست هم داده اند. روی فرش قرمز ، سینه Ngo San Nho برداشته شد و او را ناراحت کرد. این هنرمند برگشت و از پدرش خواست تا آن را برطرف کند.

با این حال ، اقدامات پدر و پسر واکنش های متفاوتی را ایجاد می کند. برخی تصور می کنند که به لطف پدر برای تعمیر لباس ، قسمت حساس کمتر ظریف به نظر می رسد.

خواننده تایوانی وقتی لباس را برای دخترش تنظیم می کند بحث برانگیز است - عکس 1.
خواننده تایوانی وقتی لباس دوست دختر خود را تنظیم کرد جنجال برانگیز شد - عکس 2.

بعداً ویدیویی منتشر شد که خواننده مرد ، نگو تونگ هاین را هنگام تنظیم لباس دخترش ، چهره خود را به جهتی دیگر برگرداند. این هنرمند مرد همچنین به خبرنگاران هشدار داد که از لحظه شرم آور نگو سان نو فیلم نگیرند. گفته می شود اقدامات این خواننده مرد باعث می شود اوضاع کمتر توهین آمیز باشد.

نگو تونگ هاین در سال 1990 ازدواج کرد ، دختر 30 ساله Ngo San Nho بسیار مورد علاقه پدرش است و دنیای سرگرمی را به عنوان میزبان رهبری می کند. پدر و پسر اغلب دوستی خود را مقابل دوربین نشان می دهند.

نگو تونگ هین در سال 1962 به عنوان معتبرترین و معتبرترین تهیه کننده ، خواننده ، بازیگر و مجری در تایوان متولد شد. در دنیای موسیقی تایوان ، وی پیرترین فرد محسوب می شود.

حتی “پادشاه آسیایی پاپ” چاو کیت لوان هنگام شروع کار خود به عنوان کارمند در شرکت Ngo Tong Hyen کار می کرد. در سال 1998 ، یک خواننده Chow یک بار گفت: “بدون Ngo Tong Hien ، چگونه می توان Chow Kiet Luan وجود داشت.”

نگو تونگ هین نیز به دلیل ذهنیت و دلسوزی مورد احترام دوستان است. در مارس 2020 ، هنرمند لو چان درگذشت ، شوهرش تان لانگ آنقدر ناراحت بود که افسرده شد و خود را در اتاقش حبس کرد. نگو تونگ هین و دو دوست نزدیک این هنرمند و همسرش برای کمک به تان لانگ مراسم تشییع جنازه را بر عهده داشتند.

به گفته زینگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *