[ad_1]

خانم توو تران از Bat Trang ، هانوی به طور مرتب انواع ظروف ، وسایل عبادی و گلدان های گل را می فروشد. امسال بیش از یک ماه قبل از سال نو قمری Tan Suu ، کارخانه او یک گلدان جدید گل به نام گلدان بودا راه اندازی کرد. اگرچه این گلدان گل که به تازگی طراحی و عرضه شده و بصورت آنلاین عرضه و فروش می شود ، مشتریان را به ویژه خانمهای اداری جذب کرده است.

خانم ثو تران توضیح می دهد که این گلدان ها دارای طراحی جدید ، مواد چینی با کیفیت بالا هستند. گلدان گل سفید با اندازه های مختلف بسته به ارتفاع ، 27 سانتی متر ، 23 سانتی متر ، 28 سانتی متر یا 35 سانتی متر. ویژگی ویژه گلدان این است که آنها با یک مدل دست ساخته شده از بودا طراحی شده اند ، بنابراین می توانند گل ها را مرتب و سبک های مختلف را تزئین کنند.

کالاهای داغ این سال نو: گلدان گل از دست بودا زیبا است - عکس 1.
گلدان گل با طرح جدید به شکل دست بودا طراحی شده است

“این گلدان را می توان روی قفسه ، قفسه اتاق نشیمن یا یک گلدان زیبا برای تعطیلات Tet تزئین کرد. به این دلیل که شیشه دهان پهن دارد و دارای دهانه های دو طبقه است که به محکم شدن گلهای مسدود شده کمک می کند ، بنابراین برای چیدمان گلهای تت براق و نفیس تر مانند مونو ، سوسن ، گل آفتابگردان ، گل رز ، غیر گل مناسب است. پرستو ، گل داودی ، …

هنگامی که گل ها مرتب می شوند ، گل ها به صورت متعادل پخش می شوند ، به طوری که حتی کسانی که با دست مهارت ندارند می توانند یک گلدان زیبا را بدون اتلاف وقت در تزئینات پیچیده نصب کنند. “

خانم ثو تران گفت که گلدان دست ساز بودا سال گذشته توسط Tet با قیمت 300000-40000 VND / بطری تولید شد. امسال مشاغل کوچک فروش تهاجمی دارند. بنابراین ، قیمت این گلدان چند ده هزار دانگ / بطری کاهش یافته است.

“ما دو نوع گلدان دست ساز گل بودا می فروشیم. قیمت شیشه 35 سانتی متر از 400،000 VND به 290،000 VND در واحد کاهش یافته است. شیشه های 28 سانتی متری قیمت از 300،000 VND تا 250،000 VND / واحد. این قیمت به این دلیل است که گلدان توسط کارخانه ما تولید شده است ، Bat Trang چینی نیست و همچنین نباید از طریق واسطه ها خریداری شود. از آنجا که این یک محصول سرامیکی است ، روند حمل و نقل نیاز به مراقبت دارد ، بنابراین ما 50،000 VND / سفارش را جمع آوری می کنیم “، خانم Thu Tran گفت.

در حال حاضر Thu Tran هر روز حدود 20 گلدان از این طرح ها به فروش می رساند. خریداران بیشتر پرستاران مطب ، زنان خانه دار هستند. آنها آن را خریداری می کنند زیرا طرح جدید گلدان را دوست دارند و هر گل آرایی زیبا و آسان است. علاوه بر خرید گل برای Tet ، مشتریان می گویند كه چیدن گلادیولا و گل رز نیز مناسب است.

وسایل داغ برای این سال نو: گلدان گل از دست بودا زیبا است - عکس 2.
گلدان دستی بودا 250،000-300،000 VND / واحد قیمت دارد
کالاهای داغ این سال نو: گلدان گل از دست بودا زیبا است - عکس 3.
طراحی شیشه به راحتی بسته می شود ، مناسب همه گل ها است

خانم نگوین تو گیانگ ، کارمند دفتر در Thanh Xuan ، هانوی ، گفت که او در حال تحصیل برای سفارش دو گلدان با دست بودا است.

جیانگ گفت که هر فصل از سال نو قمری ، برای شکوفه دادن گلدان گلادیولا یا گلدان نیلوفرهای زیبا ، ترتیب آن معمولاً مدت زمان زیادی طول می کشد. دیدن بسیاری از افراد که گلهای گلادیوس را در گلدان روی دست بودا چیدمان می کنند بسیار زیبا است ، بنابراین سال گذشته او مجبور شد برای دیدن و یادگیری نحوه استفاده از این طرح به YouTube برود.

امسال خانم گيانگ هنگام مشاهده بازار اينترنتي مشاهده كرد كه بسياري از مشاغل كوچك شروع به فروش گلدان هاي گلي جديد كرده اند كه اين امر موجب سهولت در چيدمان گل هاي Tet مي شود. بنابراین او در مورد خرید 2 شیشه در اندازه های مختلف برای این گل آرایی Tet تحقیق در مورد فروشگاه های آنلاین انجام داد.

“من هنوز به قیمت گلدان ها نگاه می کنم زیرا هر مکان قیمت متفاوتی را به فروش می رساند. بعضی از فروشگاه ها 400000 VND / بطری می فروشند ، بعضی از فروشگاه ها 300،000 VND / بطری می فروشند. اختلاف قیمت خیلی زیاد است. از صاحبان فروشگاه ها بپرسید ، آنها می گویند این بستگی به این دارد که آیا این ماده یک محصول استاندارد از سرامیک Bat Trang است یا نه. اگر محصولات چینی بسیار ارزان تر هستند ، “جیانگ تعجب کرد.

طبق مشاهدات PV ، در بازار اینترنت ، گلدان دستی بودا توجه بسیاری از زنان خانه دار و اداری را به خود جلب می کند. در حال حاضر قیمت های زیادی بسته به اندازه گلدان وجود دارد ، اما به طور کلی گلدان های گل با ارتفاع 17 سانتی متر از 135،000 تا 140،000 VND / واحد است. قیمت بطری با ارتفاع 23 سانتی متر از 199 000-200 000 VND / واحد ؛ بطری 28 سانتی متر با قیمت 250،000-260،000 VND / واحد ، و بطری با بلندی 35 سانتی متر 390،000-4،000،000 VND / واحد.

به گزارش ویتنام نت[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *