[ad_1]

– چه مدت از بازگشت Vo Canh به تجارت نمایش می گذرد؟

تا پایان سال 2020 در 2 پروژه سینمایی شرکت کردم چهار بی عدالتی توسط تین لوات ، خانم ثو ترانگ و شن قرمز توسط لو ترونگ نین. وقتی به درام وب دعوت شدم ، بلافاصله آن را پذیرفتم زیرا این نقش را خیلی دوست داشتم. عمو نین چهره من را خیلی دوست داشت ، بنابراین او مرا به عنوان آویزان نوشت شن قرمز همچنین لازم نیست که اخته بزنم. خوشحالم که وقتی دوباره به مسیر خود بازگردم این پروژه ها تأثیر مثبتی دارند.

– درباره مهارت بازیگری خود چگونه نظر می دهید؟

من خودم را در یک سطح متوسط ​​و عادلانه معرفی می کنم. من ظاهری درخشان دارم اما یک فرد متوسط ​​هستم. بعد از چند نقش كوچك ، برای تحصیل در رشته بازیگری حرفه ای در مدرسه كتی ون رفتم. کلاس 3 ، کلاس 4 را تمام کردم.

صادقانه بگویم ، فیلم هایی که بازی کرده ام نقش هایی هستند ، نه انتخابی. در گذشته در بازیگری اعتماد به نفس پایینی داشتم و همچنین ذهنیت داشتم ، بنابراین هرگز به انتخاب بازیگران نرفتم. این اواخر جرات کردم به یک بازیگر انتخابی بروم وینامان، یک موفقیت بزرگ برای خودتان است.

وو خان ​​بازیگر: گفته شد که من محاصره شده ام اما هنوز فقیرم! - تصویر 1
برخلاف پیست یا فیلم ها ، Vo Canh در زندگی واقعی ساکت ، کاملا ترسو و دوستانه است.

“باور کردن به نظر سخت می آید ، زیرا فکر می کردم شما باید اعتماد به نفس داشته باشید ، حتی اگر کمی به نظر برسید … مغرور؟”

من اغلب پرحرف هستم ، نزدیک شدن به آن دشوار است. تا وقتی که تماس نگرفتم ، بسیاری از مردم فقط می دانستند که من ساکت هستم اما اجتماعی و درک آن آسان است.

– چرا از همان ابتدا حرفه بازیگری خود را دنبال نکردید؟

در دوران دانشجویی دوست داشتم بازیگر شوم اما خیلی خجالتی بودم و از جمعیت می ترسیدم. یک روز تصمیم گرفتم خانه را ترک کنم – منطقه ای امن برای تغییر. من با توزیع آگهی های تبلیغاتی ، شرکت در برنامه هایی برای خوشامدگویی به مشاهیر امرار معاش می کنم. من سخت تمرین کردم و از 55 کیلوگرم به 75 کیلوگرم رسیدم. وقتی صلاحیت داشته باشم برای امتحان ثبت نام می کنم سوپرمدل ویتنامی. هر کاری که انجام می دهم هدف نهایی خود را به عنوان بازیگر دارد. من به جای اینکه مستقیم بروم ، خجالتی هستم ، بنابراین انحراف زیادی می کنم.

“در مورد ناپدید شدن برای مدت طولانی چه گفتی؟”

وقتی کار سینمایی من تازه بهتر شده بود ، تقریباً یک سال استراحت کردم و طبق برنامه شرکت خواننده آواز خواندم. من اینم ، همه چیز فقط روی این است.

بعد از آن بود که فهمیدم چه می گوید. من پرخاشگر هستم و خیلی ساده فکر می کنم عزم کافی همه کارها را انجام می دهد. من همچنین در پروژه تجاری شرکت شرکت می کنم. من درک می کنم که برای نگهداری این هنر برای مدت طولانی به منبع درآمد اضافی نیاز دارم.

وو خان ​​بازیگر: گفته شد که من محاصره شده ام اما هنوز فقیرم! - تصویر 2
وو خان ​​بازیگر: گفته شد که من محاصره شده ام اما هنوز فقیرم! تصویر 3
بازیگر وو خان: شایعات من درباره گونه بودن بود ، اما هنوز فقیرم! - تصویر 4

من فقیرم ، با شایعات پشتیبانی نمی شوم

– آیا واقعاً کمبود مالی دارید؟ من شایعاتی را در مورد فرزندخواندگی شما شنیدم …

چگونه غذا بخوریم؟ وقتی برای اولین بار وارد شو نمایش شدم ، تحت تأثیر چنین شایعاتی بسیار تحت فشار قرار گرفتم. من خیلی عصبانی هستم ، به نوعی مردم حرفهای اشتباهی در مورد من می زنند. من مجبورم همه کارها را انجام دهم ، برای خرید لباس برای امتحان پس انداز کنم. وقتی مدل بودم هنوز هم هر دستمزدی را می گرفتم و می رفتم سر کار.

تاکنون من هنوز چیزی در دست ندارم. من برای همیشه فقیرم ، اما هنوز هم گفته می شود که من یک مرد هستم. کسی حتی نام من را در لیست قیمت در وب سایت مهمان می بیند! شخصیت من بسته شده است ، پس از ورود به تجارت نمایش ، شایعات پیرامونم احاطه شده بودند ، و این باعث می شد که من بیشتر محفوظ و جدا از همه باشم.

– شما می دانید که مقرون به صرفه هستید ، اما شخصیت شما بیش از حد رنگ پریده است ، آیا انجام کار خود دشوار است؟

احساس کمرنگی هم می کنم! (خنده) اگر روزهای قدیم بود ، جرات نمی کردم این حرف را بزنم. هنگامی که برای اولین بار کارم را شروع کردم ، وقتی تازه برای پرسیدن سوال آمدم لرزیدم. من می دانم که مطبوعات من را ترجیح می دهند ، طرفداران زیادی دارم ، اما انتظارات من را تحت فشار زیادی قرار می دهد. شاید کمی حساس باشم.

وو خان ​​بازیگر: شایعات من درباره گونه بودن بود اما هنوز فقیرم! تصویر 5

– پس ، در میان ستایش زندگی می کنید ، آیا لحظاتی وجود دارد که دچار یک توهم شوید؟

برعکس ، درست تر است زیرا عزت نفس پایینی دارم. بعد از قلب ماموریتمن به یکباره دعوت نامه های زیادی دریافت کردم که منجر به از بین رفتن تعادل شد. بنابراین فرصت ها را رها کردم تا اینکه از دست بدهم ، می دانم چگونه پشیمان شوم.

– دستاوردهای Vo Canh پس از 7 سال زندگی شغلی زیاد نیست. آیا اعتقادی به رسیدن به اوج شغلی خود دارید؟

اگر فقط بنشینم و تماشا کنم ، برای همیشه به قله نمی رسم. من 30 ساله ام اما عجله ندارم. موفقیت مقصد نیست ، بلکه سفر است. من اغلب به نظرات و پیشنهادات مردم علاقه ای ندارم. حتی تعارف ، من در نهایت به آن گوش دادم ، و اجازه ندادم که در احساس پیروزی باقی بمانم.

– می توانید نظرات مخرب را نادیده بگیرید ، اما باید به انتقادات حرفه ای گوش دهید ، درست است؟

من هنوز هم به نظرات سازنده گوش می دهم ، فقط نظرات منفی را قبول نکنید. من قبلاً مدل فیلم بودم بنابراین بازیگری ام کسل کننده بود. با خواندن نظرات مخرب ، صدمه می بینم ، به همین دلیل بعداً از اظهار نظر اجتناب می کنم.

وو خان ​​بازیگر: شایعات من درباره گونه بودن بود اما هنوز فقیرم! تصویر 6
وو خان ​​بازیگر: شایعات من درباره گونه بودن بود اما هنوز فقیرم! - تصویر 7.
وو خان ​​بازیگر: گفته شد که من محاصره شده ام اما هنوز فقیرم! تصویر 8

عاشقانه عاشقم ، گاهی کمی پنیر

– چه زمانی سخت ترین مشکل را داشتید؟

من قبلا سعی می کردم با دو دست خالی ، بدون پول ، بدون ارتباط وارد این حرفه شوم. وقتی شرکت قدیمی خود را ترک کردم ، به همان وضعیت قبلی بازگشتم. اقتصاد ، راهنمایی شغلی … من را بسیار استرس زا کرد. من باید بیش از نیمی از پس انداز خود را صرف کنم.

– فرض کنید در طول مشکلات مالی شخصی قیمت مناسبی به شما “پیشنهاد” می دهد؟

از آنجا که از همان ابتدای کار در مورد من صحبت شد ، کاملاً هوشیار شدم و اجازه ندادم مردم به من نزدیک شوند. اگر می خواستم الان آنطور نمی جنگیدم.

وو خان ​​بازیگر: شایعات من درباره گونه بودن بود اما هنوز فقیرم! تصویر 9
بازیگر وو خان: شایعات من درباره گونه بودن بود ، اما هنوز فقیرم! - تصویر 10.

– آیا استرس شما تا حدی به دلیل ناراضی بودن ترک شرکت قدیمی است؟

من این اطلاعات را برای اولین بار شنیدم. (می خندد) بlove Vo Canh به دلیل بخشی از پشتیبانی این شرکت قدیمی در بین مردم شناخته شده است. همه روی سن می آیند ، روی دو پای خود راه می روند. من کاملا عادی رفتم ، نه آنقدر جنجالی که همه حدس می زنند.

– آیا تا به حال شده است که بخواهید هنر را رها کنید و به کار خود بپردازید – پول بیشتر و پول کمتر؟

من قبلا اشتباه می کردم ، اما از سختی ها سپاسگزارم به طوری که امروز می دانم چه کار می کنم. هنر کارما است ، یک قسمت ضروری از زندگی من است ، من نمی توانم تسلیم شوم.

– آیا Vo Canh عاشق “رنگ پریده” مانند محل کار است؟

اینطور به نظر می رسد ، اما من کاملاً شوخ طبع ، شوخ طبع ، با نزدیکانم صحبت می کنم و از دیگران مراقبت می کنم. من و معشوقم گرم ، عاشقانه ، گاهی اوقات کمی … دلفریب محسوب می شویم.

وو خان ​​بازیگر: شایعات من درباره گونه بودن بود اما هنوز فقیرم! تصویر 11

“چقدر پنیر؟”

من مدت طولانی است که کسی را دوست ندارم ، بنابراین نمی توانم به طور موقت به یاد بیاورم. چون در خودم زندگی می کنم ، تمایل دارم عشق را ترجیح دهم. من مجرد هستم. من جوان هستم ، کارم پایدار نیست ، اقتصادم بی ثبات است ، من باید نگران چه کسانی باشم؟ البته من هم یک فرد عادی هستم ، ناگزیر لحظاتی تنها. من با دوستان بسیار نزدیک زندگی می کنم ، بنابراین احساس تنهایی نمی کنم. در حال حاضر من 100٪ روی کار تمرکز می کنم ، وقت آزاد زیادی ندارم که بدون کار فکر کنم.

– Tet 2021 ، آیا برنامه ای دارید؟

من به خانه رفتم تا با خانواده ام Tet را جشن بگیرم. در زادگاهم فقط به مادربزرگ و مادربزرگم سر می زنم ، بقیه در خانه می مانند. او و مامان گاهی از من می پرسند کی ازدواج می کنم؟ من مطمئن هستم در مورد … 35-40 ساله. خانواده من با ازدواج بچه ها خوب هستند. از سن 18 سالگی در مورد همه چیزهای زندگی خودم تصمیم می گیرم.

مطابق با VietNamNet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *