[ad_1]

آزمایش جمعیت در هانوی COVID-19 ، وزارت بهداشت برای حداکثر پشتیبانی به 12 واحد تابع نیاز دارد - عکس 1.

بعد از ظهر 1 فوریه به جلسه با وزیر بهداشت گزارش شد ، آقای هوانگ دوک هان ، معاون اداره بهداشت هانوی ، گفت که در حال حاضر 19 مورد COVID-19 در شهرستان وجود دارد ، از جمله 1 شیوع مرتبط در Quang استان نینگ و 18 مورد شیوع آن در استان های دو دونگ.

19 مورد در هانوی در 5 منطقه ثبت شده است: Nam Tu Liem، Cau Giay، Hai Ba Trung، Dong Anh، Me Linh.

این موارد منشأ اپیدمیولوژیکی واضحی دارند و مربوط به استان های Duong است. این موارد خیلی سریع و سریعتر از شیوع قبلی ظاهر می شوند. از قرار گرفتن در معرض تا شروع نیز بسیار سریع است ، وضعیت سریعتر گسترش می یابد ، از F1 به F0 و F2 به F0 ، به این معنی که یک عفونت ثانویه در جامعه وجود دارد.“، آقای هان استرس داد.

به گفته آقای هان ، این شهر از 27 ژانویه تاکنون 412 مورد F1 را ردیابی کرده و مورد آزمایش قرار گرفته است. علاوه بر این ، بیش از 2000 مورد F2 وجود دارد.

آزمایش جمعیت در هانوی COVID-19 ، وزارت بهداشت برای پشتیبانی حداکثر به 12 واحد تابع نیاز دارد - عکس 3.

نمونه گیری در هانوی. عکس: لو بائو

این شهر همچنین نمونه هایی از موارد ناشی از مناطق اپیدمی در استان های Du Duong و Quang Ning را گرفته است. تا به امروز ، این شهر بیش از 15،400 مورد مربوط به شیوع را مورد بررسی قرار داده است که از این تعداد بیش از 14000 نفر نمونه برداری شده اند (که نمایانگر 93٪ است) و 4 مورد مثبت را پیدا کرده است.

دنگ کوانگ تانگ ، مدیر گروه پزشکی پیشگیری (وزارت بهداشت) ، گفت که 19 مورد مثبت SARS-CoV-2 ثبت شده در هانوی روند سریع عفونت را نشان می دهد ، “قرار گرفتن در معرض کوتاه ، کم است ، اما آزمایش های مثبت وجود دارد

و آقای نگو ون کوئی ، معاون سابق کمیته مردمی هانوی ، گفت که میزان مثبت این اپیدمی زیاد است (4.8-5٪).

آقای هوانگ دوک هان همچنین با انزوای متمرکز و آزمایش به مشکلات پیشگیری از شیوع بیماری در شهر اشاره کرد.

هان گفت: “ما ردیابی F1 را در اولویت قرار می دهیم” ، افزود: این زمان ردیابی دشوار است زیرا توسعه جاده نیز پیچیده است. چند روز تا پایان F1 دنبال کنید.

در حال حاضر ، F1 در منطقه انزوای متمرکز ارتش قرار دارد. دبستان Xuan Phuong دارای 79 دانش آموز و 1 والدین است که در مدرسه جدا شده اند. برای اولین بار ، 116 کودک با تأثیر منفی مورد آزمایش قرار گرفتند ، به ویژه F2 در خانه جدا شد و برای آزمایش نمونه گرفت.

آقای هان گفت جدی بودن در انزوا مهم است ، در غیر این صورت جداسازی F1 در ارتش و F2 در خانه بسیار خطرناک است. دشواری هانوی این است که تمام مناطق انزوای نظامی می توانند حدود 500 نفر را در خود جای دهند ، در حالی که منطقه F1 تقریبی است ، بنابراین جایی در فضا وجود ندارد.

امروز بعد از ظهر ، بخش بهداشت در هانوی منطقه Tu Hiep (Thanh Tri) و کالج صنعتی را بررسی می کند تا 3000 سایت انزوا متمرکز اضافه کند. علاوه بر این ، بیمارستان Me Linh یک مطالعه مجدد برای باز کردن یک منطقه جدا شده متمرکز برای F1 انجام خواهد داد.

از ابتدای ترجمه ، هانوی بیش از 135000 آزمایش RT-PCR در زمان واقعی انجام داده است ، اما این سریع اتفاق می افتد ، تعداد درخواست آزمایش در هر زمان بسیار زیاد است. “یک دوره محاکمه وجود داشت“- آقای هان گفت و گفت که این” یک مشکل دشوار “است.

هانوی از 10 بیمارستان در بخش بهداشت پایتخت ، همراه با مراکز کنترل بیماری (CDC) در هانوی ، برای آزمایش با حداکثر ظرفیت بیش از 5000 نمونه در روز درخواست کرده است.

هانوی واقعاً به حمایت وزارت بهداشت نیاز دارد“- آقای خان گفت و گفت كه وی از وزارت خواسته است 12 واحد تابعه را برای پشتیبانی از پایتخت با آزمایش بفرستد.”اگر نمونه ها برای پشتیبانی از آزمایش به این 12 واحد منتقل شوند ، در طی یک یا دو روز می توان تعداد نمونه های جمع آوری شده از افرادی را که از منطقه ترجمه آمده اند ، تعیین کرد.“- گفت جناب خان.

آقای دانگ کوانگ تانگ گفت که در تاریخ 1 فوریه ، وزارت بهداشت یک سند رسمی اختصاص داد که 12 واحد را برای پشتیبانی از هانوی برای انجام آزمایشات روی 40000 نمونه اختصاص داده است ، از جمله: دانشگاه پزشکی هانوی (5000 نمونه) ، دانشکده دانشگاه هانوی. بهداشت عمومی (2000) ، بیمارستان باخ می (2000) ، بیمارستان مرکزی برای بیماری های گرمسیری (4000) ، بیمارستان ملی اطفال (5000) ، ریه مرکزی (3000) ، بیمارستان 103 (2000) ، بیمارستان 108 (2000) ، موسسه پزشکی پیشگیری ارتش (3000) ) ، مرکز گرمسیری ویت-نگا (5000) ، مرکز تشخیصی دامپزشکی مرکزی (5000) ، بخش پزشکی دامپزشکی منطقه ای (2000).

در پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *