[ad_1]

مردها زود خسته می شوند. طبیعت آنها را برنامه ریزی می کند تا به راحتی از کارهایی که بدست آوردن آنها سخت است خسته شوند. بنابراین ، زنی باشید که همیشه مرموز ، همیشه اغوا کننده ، همیشه مغرور برای تسخیر او است ، حتی اگر قبلاً همسر هستید.

کیو مرد جدید عاشق است؟  - تصویر 1

گاهی اوقات از طریق چشمان خود مرموز باشید

طبیعی نیست که مردم بگویند “چشم پنجره های روح است”. می دانید ، نگاه همچنین می تواند جذابیت را نشان دهد. مرموزترین نگاه وقتی است که پشت می کنید و سرتان را می چرخانید. مطمئناً گیجی کامل پشت سر او خواهید گذاشت. به همین دلیل به عنوان نوعی ژست از مدل های تبلیغاتی برای ایجاد جذابیت انتخاب می شود.

پیراهن مردانه بپوشید

این واقعاً برای زندگی عاشقانه شما مفید خواهد بود. پیراهن استعاره ای برای بیان احساسات شیرین شما خواهد بود. وقتی پیراهن شخصی را می پوشید و به او می گویید: “من فقط می خواهم به تو نزدیک باشم”. او بلافاصله خواهد فهمید که این پیراهن نیست ، شما فقط به آن نیاز دارید.

تعجب ایجاد کنید

نه تنها وقتی عاشق هستید ، بلکه حتی وقتی ازدواج کرده اید ، تعجب همیشه ادویه لازم برای آوردن چیزهای جالب است. پیام های شیطنت آمیز که وقتی شوهر به خانه نیامده است ، چند جمله “جسورانه” پر از مشوق … او را هیجان زده می کند. زندگی زناشویی شما با این هنر درجه یک اغواگری بسیار جالب تر خواهد شد.

سرانجام ، به یاد داشته باشید ، مهربانی بسیار مهم است

آیا می دانید کدام ویژگی های شخصیتی مهمترین نقش را در یک رابطه دارند؟ این خوبی است. در تحقیقی که توسط دیوید ام. بوس از دانشگاه تگزاس در آستین انجام شد ، نتایج نشان می دهد که در سراسر جهان ، مهربانی یکی از مطلوب ترین صفات یک شریک زندگی (برای یک شریک زندگی) با مردان و زنان است. علاوه بر این ، این مطالعه توضیح می دهد که افراد مهربان تمایل بیشتری به همکاری ، علاقه به روابط طولانی مدت ، توانایی ایجاد روابط اجتماعی و همدلی در تربیت فرزندان دارند. بنابراین برای به دست آوردن قلب یک شخص ، حتما موارد زیر را انجام دهید: – به او علاقه نشان دهید. “همیشه با احترام با او رفتار کنید.” “کارهای کوچک و خوبی را برای او انجام دهید.”

فونگ نگی (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *