[ad_1]

7 ژانویه 2021 | 09:06

باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین آمریکا گفته است که دختر کوچک ، ساشا اوباما ، دارای شخصیت ، اعتماد به نفس قوی است و هرگز از حیث اعتبار و منزلت کسی کناره گیری و تهدید نشده است.

شخصیت دختر کوچک آقای اوباما - عکس 2.

ساشا اوباما ، متولد ناتاشا اوباما ، 6 ساله بود که پدرش ، آقای باراک اوباما ، نامزد ریاست جمهوری شد. با این حال ، در آن زمان ، مردم تقریباً فقط به دختر خانواده اوباما ، مالیا توجه داشتند. تا همین اواخر ، ساشا واقعاً بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

شخصیت دختر کوچک آقای اوباما - عکس 3.

در حالی که خواهرش مالیا در حال تحصیل در دانشکده حقوق هاروارد ، دوره کارآموزی در سفارت ایالات متحده بود ، ساشا چیزی کمتر از دانشجو در دانشگاه میشیگان نبود و به خاطر رقصیدن ، فیلم های ویروسی آنلاین شناخته می شد. انجمن.

شخصیت دختر کوچک آقای اوباما - عکس 4.

در اوایل دسامبر سال 2020 ، دختر کوچک باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، در ویدئویی ظاهر شد که در حال رقص با 7 دوست در پس زمینه آهنگ بود. Adderall (Corvette Corvette) توسط خواننده Popp Hunna. تصویری که بدون پوشیدن ماسک ساشا و گروهی از دوستان در هنگام شیوع اپیدمی جمع آوری شده بود ، به سرعت گسترش یافت و نظرات متفاوتی را دریافت کرد. این اولین باری نیست که ساشا با آن مخالفت می کند. پیش از این ، عکس های مهمانی او در 15 سالگی با دوستان خود به بیرون درز کرد و انتقادات زیادی را به همراه داشت.

شخصیت دختر کوچک آقای اوباما - عکس 5.

آقای اوباما یک بار گفت که همه زنان در خانواده او افراد قوی هستند. به ویژه ، برای ساشا ، رئیس جمهور سابق گفت که او “کاملاً به توانایی های خود اطمینان دارد و هرگز از شهرت یا موقعیت کسی عقب نشینی یا تهدید نشده است.” وی افزود: اگر او فکر کند مشکلی وجود دارد یا نه ، آنرا صریح می گوید.

شخصیت دختر کوچک آقای اوباما - عکس 6.

زن اوباما وقتی استعداد خود را برای آواز خواندن و رقصیدن در شبکه های اجتماعی بارها نشان می دهد ، دارای استعداد هنری نیز است. آقای اوباما از ساشا خواست تا لیستی از “آهنگهای مورد علاقه سال” را در دسامبر سال 2020 انتخاب کند. رئیس جمهور سابق آمریکا هنگام اعلام این لیست در صفحه شخصی خود نوشت: “مثل همیشه ، من از” معلم “موسیقی خانواده خود مشاوره ارزشمندی دریافت کردم ساشا “

شخصیت دختر کوچک آقای اوباما - عکس 7.

زندگی ساشا و خواهرش با داشتن پدری که زمانی قدرتمندترین مرد در آمریکا بود ، همیشه مورد توجه مردم قرار گرفته است ، حتی برای تأیید. با این حال ، دو پوره رئیس جمهور سابق نیز از همان کودکی برای استقلال خود دلسوز و دوست داشته و تلاش می کنند تا از والدین خود الگو بگیرند.

شخصیت دختر کوچک آقای اوباما - عکس 8.

ساشا با اعضای خانواده و به ویژه با مادرش میشل اوباما رابطه نزدیک دارد. در مستند بلند شدن ساشا با افتخار در مورد کارهای خوب میشل در کاخ سفید با افتخار صحبت می کند. ساشا گفت: “خوشحالم که مادر می تواند به کاری که کرده افتخار کند.” به گزارش زینگ نیوز

  • 0[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *