[ad_1]

آقای نگوین ون هونگ (41 ساله ، از لانگ جیانگ ، باک گیانگ) ، فروشنده روکش پای موتور سیکلت و دختر 4 ساله اش در کنار جاده ، فردا (7 ژانویه) گفت که دخترش به مدرسه می رود. برای اولین بار. در یک مهد کودک در منطقه با دین ، ​​هانوی.

یک نوزاد 4 ساله و پدرش برای رفتن به مدرسه در کنار جاده زندگی خود را تأمین می کنند - عکس 2.

هویین ترانگ هر روز با یک پیراهن گرم و یک دستش در جاده پرسه می زند.

به گفته هونگ ، ترانگ از رفتن به مدرسه بسیار هیجان زده است ، این اولین بار است که می توانم به مدرسه بروم. امیدوارم دوستان جدید بیشتری داشته باشم ، توسط معلم آموزش داده شوم ، و دیگر در خیابان با پدرم نباشم.

هانگ با خوشحالی گفت: “من او را خیلی دوست دارم زیرا تاکنون او هیچ دوستی برای بازی ندارد ، تنها دوست او من هستم.”

از آنجا که هونگ تازه چشمش را جراحی کرده بود ، در خانه استراحت می کرد ، یک دختر موقت در مهد کودک کار می کرد تا Huen Trang را ببرد.

هونگ گفت: “چشم من آب مروارید بود ، به لطف کمک جامعه آنلاین که یک چشم را تحت عمل جراحی قرار دادم. در طی 10 روز بخیه را برداشتم و چشم دیگر را باز کردم.”

مکانی که Huen Trang به مدرسه می رود حدود 20 کیلومتر با مکانی که اجاره کرده است فاصله دارد. وقتی چشم هایش خوب شد ، کار مناسبی برای انتقال فرزندانش به مدرسه پیدا می کند.

آقای هونگ درمورد دلیل تحصیل فرزندانش در دور ، اعتماد كرد كه مدرسه در نزدیكی خانه والدین ضرر كرده ، از نظر سلامتی ضعیف است ، شغل پایداری ندارد و توانایی تحصیل ندارد. مدرسه آینده او پشتیبانی رایگان دریافت خواهد کرد. معلمان اینجا نیز بسیار مهربان و مشتاق هستند.

به دنبال گزارش های مطبوعاتی ، شبکه های اجتماعی وضعیت پدر و پسر را به اشتراک گذاشتند و زندگی هونگ و دخترش تغییرات زیادی کرد.

هونگ گفت: “بجز دریافت موتور و غذا ، یک حامی مالی همچنین برای کمک به پدر و فرزندانم حدود 40 میلیون VND خواستار شد ، لطفاً بگذارید دخترش به مدرسه برود.”

یک کودک 4 ساله و پدرش کنار خیابان برای رفتن به مدرسه غذا می خورند - عکس 3.

Huen Trang به دنبال پدرش رفت و در کنار جاده روکش پای موتور سیکلت را فروخت.

وی پیش از این در شبکه های اجتماعی عکس هایی از آقای هونگ و دختر 4 ساله اش را در حال فروش موارد موتور سیکلت در تقاطع خیابان هو تونگ ماو که از خیابان Le Duc Tho می گذرد ، به اشتراک گذاشته بود.

هونگ عاشق ترن تی سانگ (31 ساله ، در توئی نگوین ، های فونگ) است و برای زندگی به زادگاه همسرش برمی گردد. اندکی پس از تولد یک دختر ، همسر درگذشت. بی خانمان ، هونگ هر روز در هانوی امرار معاش می کند

مطابق با ستاره

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *