[ad_1]

شغل شوهر من اغلب مجبور است شبانه وظیفه داشته باشد ، بنابراین مدت ها عادت داشتم که او در خانه نخوابد. 4-5 روز در هفته طول می کشد تا یک شب در شرکت بمانید ، صبح زود بروید ، دوش بگیرید ، غذا بخورید و دوباره بخوابید ، تا ظهر روز او شروع می شود.

پس از همه گیری ، مردم دیگر مجبور نبودند برای کار به شرکت بروند ، و شوهرم شب به سر کار نرفت ، اما به لطف آن متوجه شدم که او اغلب شب ها با یک زن صحبت می کند. طوری صحبت می کردند که انگار با هم رابطه جنسی دارند. در آن لحظه من تلفن شوهرم را گرفتم تا آن را بخواند ، سپس با عصبانیت گوشی را روی زمین انداختم.

کشف راز مخفی شدن طولانی مدت شوهرش در خانه - عکس 1.

اعتبار تصویر: گتی ایماژ.

باورم نمیشه شوهرم اینجوریه او معمولاً هیچ نشانه ای از فحشا نشان نمی دهد ، همسرش را نمی زند و با بچه ها دعوا نمی کند ، برعکس ، او مردی است که از خانواده خود مراقبت می کند ، همسرش هر کاری که او می خواهد انجام می دهد ، برای فرزندانش نودل می پزد ، لباس آماده می کند . بچه ها من واقعاً نمی توانم دلیلی پیدا کنم که چرا شوهر من باید کسی باشد که با همسر و فرزندان خود اینگونه رفتار می کند.

شوهرم گفت به دلیل احساس غیبت ، مجبور است شب های زیادی را بدون همسرش بگذراند ، در حالی که زن دیگر بیوه بود و اغلب به شوهر من نزدیک می شد. او شوهر من راضی بود ، که من در تمام این مدت در رختخواب بسیار بد بودم. آنها سالها با هم بودند ، اما او اجازه نمی دهد این امر بر خانواده تأثیر بگذارد.

من خیلی شکسته ام زیرا شوهرم مجبور است اغلب وظیفه داشته باشد ، من هنوز فکر می کنم باید فداکاری کنم تا نیروی شوهرم خسته نشود. چه کسی تصور می کرد که او وقف خدمت به دیگر کودکان دختر شده است. شب ها وظیفه دارد ، اما آژانس مشغول نیست ، مشغول انجام کارهای کثیف با افرادی غیر از همسرش است.

ایمانم را از دست دادم ، احساس کردم این دنیا جایی برای چسبیدن ندارد. من فقط می خواهم فرزندم را به پدر و مادرم بازگردانم ، تنها حمایت عاطفی من در حال حاضر ، بنابراین لازم نیست به چهره فرد بد نگاه کنم و به دردی که او برای من ایجاد می کند فکر کنم. اما در این ترجمه نمی توانم به خانه مادربزرگم برگردم ، اما وقتی با پدر و مادرم تماس می گیرم و گریه می کنم ، می ترسم که آنها قلب پیدا کنند. احساس می کنم خیلی گیر کرده ام. حالا چه کنم ، وقتی هنوز هر روز و بیرون با شوهرم ملاقات می کنم ، فضای خانواده متشنج است؟ لطفا یه راهنمایی بفرمایید

به گفته Nhu Thao / Dan Tri[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *