[ad_1]

با افزایش سن ، خستگی و سایر مشکلات ناشی از دیر بیدار ماندن را تجربه خواهید کرد.

در زمستان هوا سرد و خشک است و بعضی از افراد درست قبل از اینکه احساس خستگی ، مریضی و سرماخوردگی کنند احساس سرما می کنند. سایر افراد که سرما نمی خورند نیز تحت تأثیر گلودرد مداوم و خشکی بینی قرار می گیرند ، که می تواند به معنای کاهش ایمنی بدن شما باشد.

    هنگامی که سیستم ایمنی بدن ضعیف می شود ، بدن 5 سیگنال ارسال می کند که درخواست کمک می کند: هر کس که ذهنی باشد ، بیماری را به راحتی منتقل می کند - عکس 1.

5 علامت کاهش ایمنی

1. سرماخوردگی های مکرر

سرماخوردگی معمولاً به دلیل عفونت های ویروسی و باکتریایی ایجاد می شود ، زیرا ایمنی بدن برای مبارزه با باکتری ها و ویروس های وارد شده به بدن کافی نیست.

شخصی تازه سرما خورده و سپس سرما خورده است ، در واقع بدن آنتی بادی تولید نمی کند یا مقاومت بدن بسیار کم است ، بنابراین مبارزه با ویروس های دیگری که به طور مداوم به شما حمله می کنند دشوار است. .

اگر هر بار آنفولانزا بد و بیش از یک بار یا حتی قبل از همه گیری دچار “سکته مغزی” شوید ، هر از گاهی سرما می خورید ، این نشانه ضعف سیستم ایمنی بدن است.

    وقتی سیستم ایمنی بدن ضعیف می شود ، بدن 5 سیگنال برای کمک ارسال می کند: چه کسی ذهنی است ، بیماری را به راحتی منتقل می کند - عکس 2.

2. خشکی بینی

وضعیت طبیعی حفره بینی مرطوب ، بدون احساس خشکی و درد است. زیرا حفره بینی همیشه مقداری مخاط ترشح می کند که از مخاط بینی محافظت می کند و به برخی مواد مضر می چسبد تا به مجاری تنفسی وارد نشود.

اگر مجاری بینی بسیار خشک باشد ، حتی احساس سوزش ، ترشحات خشک و سخت ، خون دماغ ، به این معنی است که مقاومت در مجاری بینی کاهش می یابد ، توانایی ترشح مخاط کاهش می یابد ، بنابراین توانایی شما نیز بسیار کم است ، شما مستعد ابتلا به عفونت و سرماخوردگی ، بنابراین مراقب باشید.

3. به راحتی خسته شوید

اگر بدن بیماری خاصی ندارد ، اگر دائما احساس خستگی ، خواب آلودگی می کنید و قصد کار ندارید. به خصوص هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوید ، شروع به از دست دادن انرژی می کنید و احساس خواب آلودگی می کنید ، مراقب باشید ، بدن شما احتمالاً برای کمک فریاد می زند.

در حال حاضر جوانان زیادی وجود دارند که دوست دارند یک یا دو بار دیر بیدار بمانند ، لزوماً مشکلات زیادی ندارند. اما با افزایش سن ، به نظر می رسد خستگی ناشی از بیدار ماندن تا دیر وقت جمع می شود ، به نظر نمی رسد آخر هفته دیگر خسته باشد ، اما مدت زیادی طول نمی کشد ، خستگی بیشتری وجود دارد ، این زمانی است که بدن بیشتر در معرض بیماری است. مردم باید مراقب باشند

    وقتی سیستم ایمنی بدن ضعیف می شود ، بدن 5 سیگنال برای کمک ارسال می کند: چه کسی ذهنی است ، بیماری را به راحتی منتقل می کند - عکس 3.

4- شیرینی را دوست دارد اما آب را دوست ندارد

افرادی که شیرینی دوست دارند اما نوشیدن آب را دوست ندارند به این معنی است که مقاومت آنها کاهش یافته است.

یک مطالعه در ایالات متحده نشان داد که خوردن شیرینی نوعی مصونیت در برابر “رفتار خودکشی” است ، خوردن 100 گرم قند می تواند تا 5 ساعت بر توانایی ضد باکتری سلول های سفید خون تأثیر بگذارد.

اگر دوست دارید شیرینی بخورید ، باید توجه ویژه ای به مشکل کاهش ایمنی بدن داشته باشید.

برخی افراد نوشیدن آب را فراموش می کنند و ادرار همیشه زرد است. بدن انسان آب کافی ندارد ، این امر دفع مواد زائد را دشوار می کند و بنابراین مقاومت بدن در برابر ویروس ها را کاهش می دهد.

اگر فردی هستید که دوست دارید شیرینی بخورید ، اما نوشیدن آب را دوست ندارید و این عادت مدت زیادی طول می کشد ، در این صورت ممکن است مقاومت شما کاهش یافته باشد ، بنابراین بیشتر به سلامتی خود توجه کنید.

5. ضعف معده

کیفیت دستگاه گوارش گاهی اوقات مسئله رژیم نیست.

بعضی از افراد عادات غذایی بدی ندارند ، اما اغلب درد معده ، اسهال و علائم گوارشی را تجربه می کنند.

اینها ممکن است نشانه هایی از ضعف ایمنی بدن باشد که بر دستگاه گوارش تأثیر می گذارد.

افرادی که مستعد ابتلا به بیماری های گوارشی هستند فقط مشکلات دستگاه گوارش نیستند ، احتمالاً به این دلیل که از ایمنی سایر اعضای بدن نیز کاسته می شود.

در این زمان ، تنظیم رژیم غذایی کافی نیست ، بلکه باید با یک رژیم کار و استراحت ، حرکت مناسب همراه باشد تا یک ایمنی آرام آرام تقویت شود.

مطابق با کشور[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *