[ad_1]

کاغذ دلخراشی که مادر در کشوی میز کار پسرش می بیند - عکس 1.

این زن 44 ساله که نامش فاقد نام است به انجمن مشاوره ارتباط Reddit رفت تا معضل خود را به اشتراک بگذارد و در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهد مشاوره می خواهد.

وی گفت: پسر نوجوان او در ماه اکتبر با والدینش نشست و از او پرسید که آیا می تواند مشاوره روانشناسی بگیرد. پسرش نمی خواهد با والدینش صحبت کند ، نمی گوید چرا می خواهد ، فقط احساس می کند این همان کاری است که باید انجام دهد.

وی نوشت: “من و همسرم با فرزندان آنها صحبت كردیم ، اما در پایان فقط می توان گفت كه اگر آنها به مشاوره نیاز داشته باشند ، مهم نیست كه هر كدام چه چیزی گوش كنیم و مرا دوست بداریم.”

آنها به طور كافي در اين باره بحث نكردند ، اما اين نوجوان 15 ساله را به طور مرتب نزد روانپزشك مي بردند.

به تازگی ، مادر با پیدا کردن یک ورق کاغذ که او را بسیار دلخراش کرده بود ، برای تمیز کردن اتاق فرزند خود آمد. او پس از خواندن آنچه در آن نوشته شده بود ، نمی دانست چه کاری انجام دهد ، احساس بیماری کرد و از توانایی مادرش تعجب کرد.

“دیروز ، وقتی اتاقم را تمیز کردم ، یک تکه کاغذ را در کشوی کنار تختم پیدا کردم. من معمولاً بدون دلیل وسایل او را زیر و رو نمی کنم. اما دراورهای پسر آن روز زیاد بود. کاغذ بیش از حد زباله است ، و گذاشتن آن در سطل آشغال خیلی تنبل است. عنوان این است: “چگونه خودم را می بینم.” من می فهمم که اینجا جایی نیست که من بتوانم حفاری و مطالعه کنم ، باید بروم. همه چیز آنجاست و وانمود می شود که او هرگز کاغذ را نمی بیند …

اما من آن را خواندم. واقعاً دردناک است که بدانم پسرم این احساس را نسبت به خودش دارد. اینها دیدگاههای مختلف منفی شما در مورد خودتان است ، خصوصاً نظراتی مانند احساس “دوست نداشتن” ، “بی فایده” ، “که برای همه اطرافیانتان دردناک است”. “…

نمی دانم آیا من به عنوان یک مادر آنقدر کار نکرده ام که فرزندانم احساس ارزشمند بودن و دوست داشتن داشته باشند. “

مادر معتقد است که این یادداشت های فرزندش در طول کلاسهایشان به مشاور است ، زیرا بعضی اوقات از کودکان خواسته می شود که افکارشان را بنویسند.

وی افزود: “من به شوهرم آنچه را پیدا کردم گفتم. او فکر کرد برای من و همسرم بهتر است وانمود کنم که هرگز روزنامه را ندیده ام ، زیرا آنچه بین فرزند من و دکتر مشاور اتفاق می افتد این است ما نباید مداخله کنیم مگر اینکه آنها از ما بخواهند

اما فکر می کنم اگر من و شوهرم با من صحبت کنیم بهتر است ، شما سه نفر بنشینید و صحبت کنید تا به من کمک کند بفهمم همه آنچه برای خودم لیست کرده ام درست نیست.

کاربران Reddit به والدین توصیه می کنند که مقاله پسر خود را ذکر نکنند ، اما در عوض مطمئن شوید که پسرش از طریق رفتار و گفتار والدین می داند که چقدر دوست دارد. هر روز تمرکز مثبت با کودک خود داشته باشید.

به گفته دن سه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *