[ad_1]

با توجه به نتایج مطالعه گروه سیاست – قانون ، فدراسیون شهر کار. در هایای فونگ ، تقریباً 2200 عضو اتحادیه ، کارمند مشغول کار (از 01 سال به بالا) در آژانس ها ، واحدها و شرکت های آسیب دیده خواهند بود ، زیرا COVID-19 در سال جدید قمری پشتیبانی می کند. Tan Suu 2021 برای آمدن به اینجا.

کارگران Hai Phong چگونه تحت تأثیر COVID-19 برای Tet قرار می گیرند؟  تصویر 1

کنفدراسیون Hai Fong City اطلاع می دهد که پرداخت نفقه باید به موقع و مناسب مخاطبان مناسب باشد

به طور خاص ، سطح حمایت مالی 1 000 000 VND / نفر است. کارمندان در شرایط بسیار دشوار ، که به شدت تحت تأثیر اپیدمی COVID-19 قرار دارند ، حداکثر 2000 000 VND در هر ماه حق دریافت دارند. در مواردی که رسیدگی ویژه به پرداخت مبلغ 2 میلیون VND از 20٪ کل کارمندان کمک نمی کند. کل کمک های مالی حدود 10 میلیارد است.

به درخواست کنفدراسیون عمومی کار در ویتنام ، پرداخت هزینه های نگهداری باید به موقع باشد ، حق مخاطبان مناسب ، هدر دادن اسراف نیست ، و به ویژه ، باید اطمینان حاصل کند که همه اعضای اتحادیه کارگران و کارگران حمایت می کنند. قبل از 5 فوریه 2021

کارگران های فونگ چگونه تحت تأثیر اپیدمی COVID-19 برای Tet قرار می گیرند؟  تصویر 2

کل پشتیبانی مالی Hai Phong برای کارمندان تحت تأثیر COVID-19 حدود 10 میلیارد نفر تخمین زده شده است

معیارهای حمایت برای کسانی که شوهر ، فرزند ، پدر ، مادر دارند (که با آنها زندگی می کنند و مجبورند مستقیم غذا بخورند) ، که به شدت بیمار هستند ، در نظر گرفته شده است. از کار افتاده باشد یا در محل کار یا بیماری شغلی تصادف کند و کمک هزینه ماهیانه دریافت کند. یا کارگران شاغل در شرکتهایی که به دلیل اپیدمی COVID-19 با مشکل روبرو هستند باید کار را متوقف کنند ، شغلی نداشته باشند ، مرخصی جایگزین یا برنامه ریزی مجدد کنند ، دارای درآمد متوسط ​​ناپایدار باشند. در سال 2020 از 3 میلیون VND در ماه فراتر نخواهد رفت.

علاوه بر این ، کارمندان شاغل در م institutionsسسات آموزشی باید به مدت 1.5 ماه یا بیشتر از کار اخراج شوند ، که به دلیل تأثیر اپیدمی COVID-19 تأثیر زیادی در درآمد عوامل شخصی و خانوادگی آنها دارد. افرادی که شرایط دشواری دارند ، در آژانس ها و واحدهایی در شهرک ها کار می کنند ، که در اثر بلایای طبیعی در سال 2020 آسیب جدی دیده اند. افرادی که شرایط دشواری دارند ، کودک زیر 12 ماه باردار یا شیرده هستند و درآمد ماهانه کمی برای سال زیر حداقل دستمزد منطقه ای دارند نیز برای این دوره از حمایت در نظر گرفته می شوند.

دین هون

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *