[ad_1]

صبح روز 28 ژانویه ، های Duong برنامه ای را برای زن BN1552 ، مورد تازه کشف شده COVID-19 در جامعه ، اعلام کرد.

بیمار عروس NTG است (که در ژاپن برای COVID-19 مثبت شناخته شده است) و با بخش برش ، POYUL Electronics Vietnam Co. ، Ltd. کار می کند ، که اغلب با همان موتورسیکلت خانم G کار می کند.

عصر 15 ژانویه ، BN1552 در جشنواره خداحافظی در خانم G. شرکت کرد. صبح 16 ژانویه ، BN1552 با علائم سردرد ، جهش سرماخوردگی ظاهر شد ، خود دارو خرید ، اما هنوز هم به کار خود ادامه داد. صبح روز 17 ژانویه ، او خانه جدیدی را در خانواده عروس خود در Mat Son ، هوشی مین جشن گرفت.

بعد از ظهر 23 ژانویه ، کارگر با دیدن علائم سرفه ، تنگی قفسه سینه ، تنگی نفس ، خواستار استراحت و مراجعه به کلینیک عمومی Con Son به مدت 40 دقیقه ، از ساعت 4:10 تا 4:50 بعد از ظهر شد.

صبح روز 24 ژانویه ، او برای خرید لباس به بازار سائو دو رفت ، اما نام صاحب فروشگاه را به خاطر نمی آورد.

کارگران های Duong قبل از اینکه متوجه شوند COVID-19 دارند به بازار می روند - عکس 2.

بعد از ظهر 26 ژانویه ، خانمی 34 ساله برای خرید بخور در رستوران دونگ مای در تقاطع نام ، کیم دین و هونگ دائو (چی لین) رفت. روزهای دیگر ، او به محل کار خود رفت ، با کارمندان و رئیس بخش برش تعامل داشت و با 3 نفر از اعضای خانواده ، از جمله یک مادر شوهر و 2 فرزند ارتباط نزدیک داشت.

عصر روز 27 ژانویه ، نتایج آزمایش تایید کرد که بیمار از نظر SARS-CoV-2 مثبت است. بیمار در حال حاضر برای درمان در مرکز بیماری های گرمسیری دونگ آنه جدا شده است. سلامتی طبیعی

مقامات از این کارگر زن نمونه برداری کردند و توالی ژنتیکی را انجام دادند. نتایج پیش بینی شده ظرف 3 روز در دسترس خواهد بود.

پیش از این ، همانطور که روزنامه “خانواده و جامعه” گزارش داد ، NTG (متولد 1989) در کمون Hung Dao پس از ورود به ژاپن برای SARS-CoV-2 مثبت تایید شد. خانم G به عنوان کارمند POYUN Electronics Vietnam Co.، Ltd. کار می کند.

خانم G قبلاً ژاپنی را در هانوی خوانده بود. از حدود آگوست سال 2020 تاکنون ، خانم G. در شرکت کار کرده است. در 15 ژانویه ، خانم G پس از دریافت اعلان استخدام در ژاپن ، برای تکمیل مراحل اولیه به هانوی رفت و برای نتیجه منفی آزمایش غربالگری SARS-CoV-2 را در بیمارستان Thang Long انجام داد.

سپس خانم G به خانه بازگشت و مهمانی خداحافظی برگزار کرد. در 17 ژانویه ، خانم G. از فرودگاه Noi Bai (هانوی) به سنگاپور و سپس به ژاپن ترانزیت کرد. در ژاپن خانم G از نظر SARS-CoV-2 مورد آزمایش قرار گرفت و نتیجه مثبت بود. در تاریخ 26 ژانویه ، نتایج تعیین توالی ژنتیکی نشان داد که خانم G در انگلیس یک سویه متفاوت دارد.

پس از دریافت اطلاعات از ژاپن در مورد کشف یک زن مثبت SARS-CoV-2 از های دئونگ پس از ورود به اوزاکا ، در 27 ژانویه ، وزیر بهداشت ، نگوین تان لانگ بلافاصله او را فرستاد. ماموریت وزارت بهداشت شامل رهبران و متخصصان ضد اپیدمی از سه واحد شامل بخش پزشکی پیشگیری ، گروه مدیریت محیط پزشکی و موسسه بهداشتی و اپیدمیولوژی Hai Duong برای حمایت از تحقیقات و نظارت و اقدامات اضطراری اپیدمیولوژیک محلی است. برای پاسخگویی به پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر

بلافاصله پس از جلسه بعد از ظهر روز 27 ژانویه ، معاون وزیر بهداشت دو ژوان توئین – معاون رئیس کمیته ملی پیشگیری و کنترل اپیدمی COVID-19 – مستقیماً به هایو دونگ رفت تا پیشگیری و شیوع اضطراری را به استان هدایت کند.

وزارت بهداشت همچنان آزمایشگرانی را از بیمارستان باخ مای ، انستیتوی ملی بهداشت و اپیدمیولوژی ، دانشگاه بهداشت عمومی و دانشگاه پزشکی هانوی برای پشتیبانی صبح به های دونگ می فرستد. علاوه بر این ، وزارت بهداشت همچنین از دانشگاه فنی پزشکی Hai Duong درخواست کرده است. کالج مرکزی داروسازی Hai Duong کارمندان و دانشجویان را برای مشارکت در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در منطقه منصوب می کند.

در پنجشنبه[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *