[ad_1]

هنرمند Xuan Hinh با حضور در قسمت 7 حافظه مبارک ، همه را با لباس و عملکرد خود متعجب کرد. هنرمندان مرد به ندرت در تلویزیون ظاهر می شوند ، بنابراین حضور او مخاطبان را هیجان زده می کند. برای مخاطبان دهه های 80 و 90 ژوان هین با اجراهای بهار سال نو در شمال نام آشنایی است.

ژوان هین به یاد مادرش ، که برای حمایت از مدرسه در مدرسه تلاش می کند ، گریه می کند - عکس 1.
هنرمند ژوان نینگ با لباس های باستانی در این نمایش ظاهر شد.

در این برنامه ، ژوان هین وقتی صحبت از مادرش کرد که نزدیک به 20 سال پیش درگذشت ، خفه شد. داستان مادر او غم و اندوهی است که در طول سالها پنهان کرده است بدون اینکه بخواهد از ترس اینکه همه ناراحت هستند به خانواده اش بگوید.

خاطره مادر سخت کوش و جلبکی هنرمند ژوان هین به وضوح ظاهر می شود. در سال 1977 ، وی دانشجوی سال اول مدرسه تئاتر و سینما پورور بود ، خانه هفت خواهر و برادر. به دلیل شرایط دشوار خانوادگی وی ، پول تأمین هزینه های زندگی در مدرسه به دلیل سخت کوشی مادرش است. او به یاد می آورد که یک بار مادرش به ایستگاه اتوبوس رفت و با عرق و نت های عرق زده او را زد.

“مادرم برای دریافت 20 هزار دلار مجبور شد برای تهیه 4 سبد وارد آب شود و 3 کیلومتر برای من طی کند. من مدام به تصویر مادرم نگاه می کردم ، اما اشک در چشمانم جاری بود. “

ژوان هین به یاد مادرش ، که برای حمایت از مدرسه در مدرسه تلاش می کند ، گریه می کند - عکس 2.
این هنرمند مرد وقتی خاطرات مادرش را به یاد آورد اشک ریخت.

گذشته از خاطرات مادرش ، زمان زندگی سخت چیزی است که باعث می شود او برای همیشه به یاد داشته باشد. زندگی دشوار هنرمند Xuan Hinh را به سمت کار حرفه ای سوق داد. وی گفت که از همه موارد از “طلای بالا تا سبوس پایین” برای تجارت استفاده کرده است ، از جمله “بدترین در جامعه”. سفر کاری وی 12 ساعت و دوچرخه سواری تا 14 کیلومتر بوده است. وارد جنگل شوید ، از مردم قومی برای فروش ناگت طلا بخرید. سختی ها

با نگاهی به تصاویر مستند ، وقتی ژوان هین جوانی بود ، کاملاً ضعیف ، بیمار ، اما فراتر از سرنوشت خود بود. برای رسیدن به این روز ، ژوان هین تلخی های زیادی را پشت سر گذاشت تا اینکه به یک کمدین تبدیل شد که خنده را برای همه به ارمغان آورد.

ژوان هین با گفتن این ماجرا صمیمانه از تولدش تشکر کرد. “در زندگی من ، وقتی سالم بودم ، مجبور شدم هر کاری را می خواستم انجام دهم تا از اسلاف خود تشکر کنم. من می خواهم از همه مادرانی که در ویتنام مراقبت می کنند ، تشکر کنم. “

ژوان هین به یاد مادرش ، که برای حمایت از مدرسه در مدرسه تلاش می کند ، گریه می کند - عکس 3.
همکاران و مخاطبان خوان هین را ترجیح می دهند او را “پادشاه کمدی شمال” بنامند.

ژوان هین (متولد 1957) یک کمدین ویتنامی است که می تواند چو ، ماندارین ، کای لوانگ ، ستایش و انواع موسیقی را بخواند. در سال 1997 ، ژوان هین به دلیل سهم خود در هنر این کشور عنوان هنرمند برجسته کشور را دریافت کرد. همکاران نیز او را مطلوب صدا می کردند پادشاه سرزمین شمالی اما خواننده مرد دوست دارد که مخاطب فقط او را با نام آشنای ژوان هین صدا کند.

به گفته شماetnamnet[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *