[ad_1]

طبق گزارش اداره بهداشت استان هبی ، 11 مورد جدید Covid-19 در شهر شیجیاژوانگ وجود دارد. علاوه بر این ، 30 مورد وجود داشت که از نظر ویروس کرونا بدون نشان دادن علائم مثبت بود.

AP گفت: برخی از مناطق در Shijiazhuang قرنطینه پر خطر و سخت تلقی می شود و اقدامات آزمایشی در نظر گرفته شده است. مناطق مختلف شهری با 3 مورد طبقه بندی شده به عنوان ریسک متوسط.

تعداد موارد Covid-19 تحت درمان در هبی به 19 نفر رسید. محققان در حال تحقیق درباره منشا شیوع ویروس کرونا در این استان هستند.

چین شیوع Covid-19 را در Shijiazhuang باز می کند - عکس 2.

مردم در پکن ، پایتخت ، در 4 ژانویه در یک فروشگاه بزرگ ماسک می بندند. تصویر: AP

در گزارش 5 ژانویه توسط آژانس بهداشتی چین ، این کشور دو مورد داخلی را نیز در استان لیائونینگ و دیگری را در پکن ، پایتخت کشف کرد. 16 مورد بیماری وارداتی در کل کشور ثبت شده است.

تعداد کل موارد Covid-19 در چین تا 87183 مورد بوده است که 4643 مورد کشنده بوده است. چین عفونت ویروس کرونا را به خودی خود با علائم و بدون آن می شمارد.

مقامات چینی از کارگران استانهای خارج از مراکز اقتصادی این کشور خواسته اند که در سال جدید قمری در سال 2021 به سرزمین خود باز نگردند. یا “بهار” ، هنگامی که صدها میلیون چینی پس از یک سال کار در خارج از خانه به خانواده خود بازمی گردند.

علاوه بر این ، پکن قصد دارد حدود یک هفته زودتر از حد معمول به دانشجویان تعطیلات تعطیلات بدهد. همچنین به گردشگران توصیه می شود در فصل تعطیلات از پایتخت دیدن نکنند.

مطابق با ZingNews.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *