[ad_1]

با بی عدالتی خود را توجیه کنید

خانم هو تی ن. (هانوی) دختر یک خانواده تحصیل کرده ، اقتصادی ثروتمند است ، بنابراین او فقط از مدرسه و کارهای خانه اطلاع دارد. نگوین وان آ پسر بزرگ در یک خانواده طبقه متوسط ​​کارگر است. آنها 10 سال است که ازدواج کرده اند و خانواده در شرایط دشواری قرار دارند (پدر آقای الف تصادف می کند ، او دیگر سالم نیست) ، مادرشوهر او عادت دارد که خوش لباس بپوشد ، بنابراین وقتی پدر شوهرش بیمار است ، مجبور به کاهش هزینه های شما

در مورد کوید ، کار همسرش برای رسیدگی به مادر شوهرها و برادر کوچکترش که در دانشگاه تحصیل می کنند کافی نیست. در آن زمان ، او فرزند دوم خود را باردار بود ، که مجبور بود چیزهای زیادی بخرد ، بنابراین پول برای دادن مادرشوهرش هر ماه کاهش می یافت ، نگرش شیرین مادرشوهرش نسبت به او کم می کرد و به او خیره می شد.

خانم ن. با عشق به شوهرش ، به خانه رفت و از والدین بیولوژیکی خود خواست تا خانواده شوهرش را معالجه کنند ، وی همچنین پیشرفت ناراضی بین مادر شوهرش را پنهان کرد زیرا می ترسید که او غمگین باشد.

پسر از محل کار خود تا عصر به خانه می آید ، اما مادر شوهرش همیشه در مورد مادر شوهرش ، عروس ، شایعه می کند ، سس ماهی و نمک اضافه می کند ، حتی غذا می خورد و صحبت می کند ، بدون اینکه بله بگوید غذا می خورد ، داستان هایی را ابداع می کند تا به آنها بدگویی کند. توت او همچنین در مقابل پسرش با ترفندهایی تظاهر کرد که در ظهر عروس خود لطیف است … اما پسری که از در بیرون آمد ، عروس خود را بدون پشیمانی مسخره کرد ، این را فرستاد ، او را مجبور به کاری کرد و انجام داد. وی که توسط شوهرش متهم به “عروس بودن و زندگی بد با مادرشوهرش شد” متهم شد ، وی دوباره گفت ، وی همچنان به بحث و گفتگو ادامه داد: “او آنقدر خوب است که جرات می کند از او بد بگوید.”

متخصص از طریق اتهامات مادر شوهر ، عروس ، به شوهر در وسط کمک می کند تا درست و غلط را درک کند - عکس 2.

تعارض بین مادر شوهر و مادرشوهر یک موضوع ابدی است. تصویر.

گرم و نزدیک به زایمان ، خانم N. تصمیم گرفت که به شوهرش ثابت کند. از آنجا که مادرشوهر و شوهرش غایب بودند ، او یک سری شنودکنندگان از اتاق ناهار خوری ، آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، قفسه میز ، نزدیک درب (جایی که بیشتر اوقات با همسایگان خود تجارت می کرد) ، اتاق خواب مادربزرگ و خواهرش (جایی که مادرشوهر به او افترا می داد) نصب کرد. پسر شما).

او هر روز دوباره به نوارها گوش می دهد و آنها را برای استفاده در صورت لزوم نگه می دارد. بعد از شنیدن این موضوع فهمیدم مادرشوهرش آنقدر با او بد است که همه باور کردند. اما من او را خیلی خوب در تصوراتم دوست دارم که همیشه باید نگران گفتن حرف های بد عروس خود باشم … و خوشحالم که موضوع تفریح ​​بی پایان او هستم.

هنگامی که وی ضبط هایی را به شوهرش می دهد ، شوهر مادرش شوکه می شود ، حتی همسری که از این روش با مادرشوهرش استفاده کرده است. گاهی او به او می گفت که او فقط توجیه نمی شود. کم کم شوهر متوجه باری می شود که همسرش برای مدت طولانی بی سر و صدا تحمل کرده و از پدر و مادرش التماس می کند که قبل از ماندن زن اجازه دهند او را ترک کند. اگرچه مادرشوهر نگهبان است ، اما او تصمیم گرفت برای حل اختلاف مادرشوهر و عروس برود. او قول داد بخشی از هزینه های نگهداری را برای والدینش ارسال کند ، در حالی که هزینه های انجام شده بسیار زیاد بود ، مادر مجبور بود از خودش مراقبت کند.

هرکسی که به مادر شوهرش فکر می کرد قصد داشت او را یک مادر شوهر تنها کند. او مرتباً برای صرف شام با شوهرش در خانه تماس می گرفت و از دختران جوان دعوت می کرد که برای بازی به خانه بیایند. خوشبختانه شوهرش همسر و فرزندان خود را دوست دارد ، فرزندانش را دوست دارد و قصد او را برای ترغیب همسر و فرزندانش برای اینکه همسرش را از دست ندهد ، فریب می دهد.

او هر وقت فرصتی برای ملاقات با مادرشوهرش پیدا می کرد ، با وجود درد کسل کننده ای که در قلبش وجود داشت ، همچنان مطیعانه مطیع بود. او به شوهرش گفت ، “خارجی ها اشتباه فکر می کنند ، آنها با من رفتار بدی دارند ، من هم آن را می پوشم ، می توانم کر را تظاهر کنم ، اما تا وقتی که مرا درک کنی ، من هنوز می توانم از خودم راضی باشم. مادرم دانش محدودی دارد. و من “عروس” دست و پا چلفتی هستم. اگر دو زنی که بیشتر از همه دوستشان دارم با هم تناقض دارند ، پس مردی که بیشتر از همه ناراضی است شوهرش است – بنابراین من در محروم برای کاهش با فشار بیشتر ، روحیه خوش بینانه تر ، کار نیز بهتر است ، زن و شوهر اختلافات کمتری در رابطه با مادر شوهر ، عروس دارند.

متخصص از طریق اتهامات مادر شوهرش ، عروس ، به مرد وسطی کمک می کند تا درست و غلط را بفهمد - عکس 3.

عروس خانم باید یاد بگیرد که چگونه از خودش محافظت کند ، شوهر باید نظر خودش را داشته باشد و باید به حقیقت احترام بگذارد. تصویر.

چگونه حقیقت را بفهمیم؟

همه مادر شوهرها سعی نمی کنند عروسهایشان را سخت بگیرند ، اما در واقع کسانی هستند که می ترسند و دروغ می گویند. احترام به حقیقت برای شوهر مهم است. اما چگونه حقیقت را بشناسیم؟

آیا خانم N. راهی برای توجیه خود با قرار دادن یک شنودگر شنود ابداع کرد؟ اما همه ساقدوش عروس ها چنین شرایطی ندارند. مادر شوهر و مادرشوهر همیشه یک مسئله زمانی هستند ، گاهی اوقات آشتی ناپذیر هستند – و نقش شوهر بسیار مهم است. او در وسط می ایستد تا رابطه بین زن و مادر را آشتی دهد. اگر شوهر بسیار مطیع مادر خود باشد و هیچ فکر درستی نداشته باشد ، بدون اینکه به آینده خانواده کوچک فکر کند ، در حالی که زندگی واقعیت فوری است … این باعث می شود که همسرش زندگی را رنج دهد ، ناامید شود. خفقان ، مانع روانشناسی پول ، کار ، کودکان … منجر به درگیری ، خشونت ، حتی طلاق.

برای جلوگیری از درگیری ، کارشناسان به زن و شوهر توصیه می کنند که تا حد ممکن ساکت باشند. به ویژه همسر اغلب قربانی خشونت است ، باید بتواند کنترل کند ، نه اینکه خشونت همسرش را با سخنان عصبانی خود “تحریک” کند. ضربه به احتمال زیاد آغاز رفتار تکراری است.

شوهر همچنین باید یاد بگیرد احساسات خود را کنترل کند و عصبانیت خود را کنترل کند. خود را جای همسرتان بگذارید تا بفهمید چه عواملی باعث احساسات همسرتان می شود. اگر زن و شوهر با آرامش به واقعیت در حال تغییر نگاه کنند ، خانواده را از نو تنظیم کنند ، جهت جدیدی را در آینده برنامه ریزی کنند ، از احساسات و روانشناسی دیگری مراقبت کنند … آوردن خانواده آسان است. از طریق مشکلات ، اتصال را افزایش دهید.

به گفته ورا ژوان هونگ (مشاور خوشبختی خانواده) ، برای ایجاد ثبات و هماهنگی بین مادر شوهر همسر ، شوهر ابتدا باید به جای تمرکز بر تشخیص درست و نادرست ، نسبت به مادر و همسر ابراز نگرانی کند. سپس شوهر باید شهامت و توانایی درک مطلب را به روشی آگاهانه داشته باشد.

مورد دوم بررسی روند زندگی با دو نفر دیگر است که غالباً اشتباه است که صادقانه است. چگونه آنها باید طبیعت را بشناسند.

سوم مردی است که نقش خود را در خانواده و چگونگی تأثیر آن بر دو نفر دیگر بررسی می کند. به خصوص بررسی رابطه با شریک زندگی خود که هنوز متعهد نشده است می تواند منجر به یک رابطه نامناسب شود.

به طور خلاصه ، شوهر باید نقش بین ایستادن بین آشتی روابط زن و مادر را داشته باشد. شوهر به نظر خودش احتیاج دارد. با دامادهای ترسناک ، عروس خانم باید بداند چگونه از خودش محافظت کند. هر چقدر مادران نفرت انگیز و نافرمانی کنار بیایند ، احترام گذاشتن به حقیقت برای شوهر مهم است.

ون هونگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *