[ad_1]

نحوه لباس گرم اما هنوز شیک در زمستان هانوی - تصویر 1.

ادغام کلاس ها فرمول جدیدی نیست ، اما هنوز هیچ نشانه منسوخی وجود ندارد. اگر وسایل تابستانی خود را در کمد خود نگه دارید ، می توانید آنها را بیرون آورده و بپوشید. پیراهنی را که زیر بلیزر یا ژاکت گره خورده و کت خارجی یا نمدی می پوشد ، امتحان کنید هنگام ترکیب این سبک ، انجمن پرستاری باید توجه داشته باشد که رنگ ها باید با هم ارتباط داشته باشند. عکس:fannyekstrand.

نحوه لباس گرم اما هنوز شیک در زمستان هانوی - عکس 2.
چگونه در زمستان هانوی لباس گرم اما شیک بپوشیم - عکس 3.
چگونه در زمستان هانوی لباس گرم اما شیک بپوشیم - عکس 4.
نحوه لباس گرم اما هنوز شیک در زمستان هانوی - تصویر 5.

کت بلند برای خانم های شمال یک چیز آشنا است. با این حال ، همه نمی دانند که چگونه آن را مرتب بپوشند و شیک به نظر برسند. این راز در نحوه سیستم رنگ و ترکیب لباس های داخل نهفته است. اگر شلوار خاکستری پوشیده اید ، باید کت همان رنگ را انتخاب کنید و سپس با لحن روشن تری مخلوط کنید. سپس کفش ها و کیف های همرنگ دستورالعمل کاملی هستند که به شما کمک می کنند از خیابان برجسته باشید. اگر نمی خواهید غرق شوید باید به بسته بندی در شلوار کمر بلند توجه کنید. عکس: رابینو سالواتوره ، وبلاگ کارلی.

نحوه لباس گرم اما هنوز شیک در زمستان هانوی - عکس 6.
چگونه در زمستان هانوی لباس گرم اما شیک بپوشیم - تصویر 7.

وقتی دما عمیق می شود ، شما هنوز هم به کمک جلیقه نجات نیاز دارید. بسیاری از مردم معتقدند که شکل خود را از دست می دهد و باعث می شود ظاهر شیک کمتری داشته باشد. با این حال ، یک شلوار چرمی پا باز با کفش و کیف متناسب ممکن است شما را متعجب کند. اگر می خواهید تغییری ایجاد کنید ، می توانید جوراب های پشمی و صندل را ترکیب کنید. عکس: کریستین ویریگ ، ملودی ساز.

نحوه لباس گرم اما هنوز شیک در زمستان هانوی - عکس 8.
چگونه در زمستان هانوی لباس گرم اما شیک بپوشیم - عکس 9.

پایین باز باز: گرم شدن در نیمه بالا می تواند احساس سرما در پاها را به حداقل برساند. اگر قصد لباس پوشیدن دارید ، یک ژاکت ضخیم ، ژاکت گرم ، روسری و کت بپوشید. علاوه بر این ، چکمه های گردن بالا می تواند به انجمن پرستاران کمک کند فردی به نظر برسد و پاهای آنها را به طور مثر گرم نگه دارد. عکس:tamarafarra ،aimeesong.

نحوه لباس گرم اما هنوز شیک در زمستان هانوی - تصویر 10.
چگونه در زمستان هانوی لباس گرم اما شیک بپوشیم - عکس 11.

کتهای خزدار برای این زمستان ارزش سرمایه گذاری دارند. در مهمانی های مجلل ، کت های بلند با چکمه های خیلی بلند بپوشید. نه تنها به نظر مد می رسد بلکه به شما کمک می کند نقص بدن خود را پنهان کنید. علاوه بر این ، یک انجمن خواهر که عاشق جذابیت است می تواند یک دامن براق در داخل آن بپوشد. عکس: پیر سو ، آسترید استاویارتز.

چگونه در زمستان هانوی لباس گرم اما شیک بپوشیم - تصویر 12.
چگونه در زمستان هانوی گرم اما همچنان شیک لباس بپوشیم - عکس 13.

هماهنگی تک رنگ مستلزم نبوغ ترکیب لوازم جانبی برای ایجاد ظاهری خسته کننده نیست. همانطور که از فرمول هایلی بیبر استفاده می شود ، او عمدا تضاد بین مواد بین ژاکت و دامن و کفش های براق ایجاد می کند. برای ایجاد لهجه های بیشتر ، مدل زن از یک جیب بغل تنگ با همان مواد گوشواره استفاده می کرد. این روش پیچیده لباس پوشیدن می تواند به شما کمک کند شب های مجلل در هانوی را که هوا سرد می شود تحت تأثیر قرار دهید. عکس: NurPhoto.

به گفته زینگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *