[ad_1]

دراز کشیدن روی تخت بیمارستان در بخش جراحی و پزشکی ورزشی در بالای چی ، بیمارستان ویت دوک ، نگو لان فوونگ 17 ساله ، دانش آموز کلاس یازدهم دبیرستان دونگ آنه در هانوی ، مرتبا از درد می لرزید. فوونگ یکی از سه قربانی قطار در یک پارک تفریحی است که از ریل در منطقه توریستی جزیره Ngoc Xan ، منطقه Thanh Tui ، استان فو تو سقوط می کند.

“همه چیز خیلی سریع و وحشتناک اتفاق افتاد.”

فونگ گفت سفر به جزیره Ngoc Xanh بخشی از برنامه فوق برنامه مدرسه بود. من اینجا در دبیرستان سرگرم شدم ، بنابراین این بار قصد دارم در آن شرکت نکنم. در 14 ژانویه ، فوونگ هنوز تصمیم گرفت که به کلاس بپیوندد ، تا سوار اتوبوس شود و ساعت 6:30 صبح حرکت کند.

پس از بازدید از مکان تاریخی معبد Hai Ba Trang ، این گروه برای صرف ناهار و یک تجربه به منطقه توریستی جزیره Ngoc Xan نقل مکان کردند. فوونگ عاشق بازی های ماجراجویی است ، بنابراین بعد از ظهر بلافاصله به سمت فرش پرنده و منطقه چرخش رفت. سپس یک غلتک سواری بخشی از برنامه 3 بازی من بود.

سیزده دانش آموز که اکثر آنها دانشجوی فونگ بودند از جمله لو ترانگ ا. و نگوین فی هونگ برای بازی به قطار پیوستند. هنگامی که به اولین اتومبیل رسید ، فوونگ دریافت که نمی توان درب ایمنی را باز کرد. نگهبان مرا پایین آورد.

این گروه که شامل فونگ ، ترانگ آ و هونگ بود ، در آخرین اتومبیل نشستند. این ماشین دارای 2 ردیف صندلی است ، Trang A. در قسمت بالا نشسته است ، Phuong و Hung در صندلی عقب نشسته اند. فوونگ کمربند خود را محکم بست و سپس برگشت تا به دو دوست خود یادآوری کند.

دانش آموز لحظه وحشتناک قطار را که به دو قسمت شکسته شد ، از ریل به پایین پرتاب کرد ، بازگو کرد: چشمان خود را باز کنید و ببینید از شاسی به شکم خود گیر کرده اید ، روی چمن ها می افتید - عکس 1.

قطار در یک پارک تفریحی در داخل جزیره Green Pearls (عکس: FB)

غلتک شروع می شود ، هر 13 کودک هیجان زده هستند. فوونگ خودش چشمهایش را بست. هنگام عبور از دو پیچ ، هنگام چرخش ، آخرین ماشین ناگهان تصادف کرد ، از وسط شکست و از ریل خارج شد.

Trang A. به زمین بتونی پرتاب شد و نیمی از واگن در بالا ، سر خود را به شدت زخمی کرد ، از هوش رفت.

با انعکاس ، فونگ چشمان خود را باز کرد ، آویز را دید که توسط شاسی تحت فشار قرار گرفته و سپس کمربند ایمنی را از نیمه دیگر ماشین کشیده و روی زمین چمن افتاده است. وقتی نیمی از وانت به ستون برخورد کرد و ایستاد ، فوونگ آنقدر خوش شانس بود که به ستونی کنار آن چسبید. با این ضربه ، دنده وانت انگشت کوچک راست فوونگ را خرد کرد ، آخرین سوختگی را شکست ، هم رگ های خونی و هم تاندون ها را شکست. در آن زمان کمربند ایمنی هنوز شکم او را محکم می کرد و باعث می شد نتواند جنگ کند و درد را کم کند.

واگن های دیگر همچنان به ایستگاه وارد می شوند ، پس از پایان سفر مشخص شد که آخرین واگن از ریل ها سر خورده است. در فاصله دور ، فوونگ سعی می کند با در آغوش گرفتن ستون های آهنی زندگی خود را حفظ کند.

از آنجا که بزرگسالان به نجات نرسیدند ، گروه دانش آموزان پسر سعی کردند بر روی یکدیگر صعود کنند و دو “نردبان انسانی” تشکیل دهند. یک ماشین وانت را از خط خارج نکرد ، دیگری کمربند ایمنی را کشید و به آرامی فوونگ را از کالسکه جدا کرد و سپس او را پایین آورد.

خون جاری شد ، بنابراین لباس های فونگ آغشته به خون شد ، او بی زبان بود و از محیط اطراف خود بی خبر بود. فونگ یادآور شد: “همه چیز خیلی سریع و وحشتناک اتفاق افتاد.”

پس از مدتی ، هر سه دانش آموز برای مراقبت های اورژانسی به مرکز پزشکی منطقه Thanh Thuy منتقل شدند. ترانگ آ فونگ و هونگ به بیمارستان ویت ویت منتقل شدند.

دانش آموز لحظه وحشتناک قطار را که به دو قسمت شکسته شد و از ریل به پایین پرتاب شد ، بازگو کرد: چشمان خود را باز کنید و ببینید از شاسی به شکم خود گیر کرده اید ، روی چمن ها می افتید - عکس 2.

تصویر A. روی بتن افتاد و مرد (عکس: FB)

آقای نگو دوئی لانگ ، پدر فوونگ ، گفت كه وقتی دخترش تصادف كرد ، مدرسه یا آژانس مسافرتی بلافاصله به خانواده اطلاع ندادند. اگرچه این حادثه حوالی ساعت 12:15 بعدازظهر 14 ژانویه اتفاق افتاد ، اما فقط ساعت 3 بعد از ظهر او خبر را دریافت کرد. در آن زمان ، فوئونگ و هونگ نیز به هانوی منتقل شدند.

در پرونده بستری شدن در ویکت داک در فوئونگ ، بخشی از مطالب دلیل سقوط دوچرخه برقی را بیان می کند. آقای لانگ از اینكه نمی داند كدام یا كدام دپارتمان چنین اظهاراتی كرده است ناامید شده است. او دستور داد این پرونده لغو شود و پرونده جدیدی را ایجاد کرد ، دقیقاً بیان داشت که چرا دخترش به دلیل یک حادثه در یک پارک تفریحی در بیمارستان بستری شده است.

زخم فونگ کاملاً شدید بود ، او یکی از بازوهایش را شکست ، پزشکان مجبور شدند سه بار مشورت کنند قبل از اینکه وارد عمل 3 ساعته شوند ، مشخص نبود که می تواند انگشت خود را نگه دارد یا نه. دکتر بیرون آمد ، خبر خوب را اعلام کرد و خانواده جرات کردند با آرامش آه بکشند.

فوونگ در حال حاضر بیدار است ، همودینامیک وی خوب است ، زخم بازوی راست وی بریده شده و با برش رفع شده و تمام بدن او مرطوب است.

آقای لانگ گفت: “قطارهای قطار در فضای باز با آفتاب ، زنگ زده در فصل اپیدمی غوطه ور شده اند ، چرا که واحد گردشگری آن را به خوبی حفظ نمی کند ، اما برای چنین حادثه دلخراشی اتفاق می افتد.”

وقتی خود فوونگ به زمین زده شد ، تنها چیزی که می دانست این بود که هونگ نیز سقوط کرده است. هنگامی که بیمارستان اعلام کرد 3 قربانی وجود دارد ، من فهمیدم که ترانگ A. نیز تصادف کرده است ، اما زنده نماند. فونگ از این فکر گریه کرد. شب قبل از سفر ، هونگ و برخی از همکلاسی هایش برای تهیه غذا برای آوردن به خانه فونگ رفتند. همه از این که بیرون می روند لذت می برند.

گروهی متشکل از 3 کودک در کلاس دوستان صمیمی هستند ، یک عضو برای همیشه ناپدید شده است.

دانش آموز لحظه وحشتناک قطار را که به دو قسمت شکسته شد ، از ریل به پایین پرتاب کرد ، بازگو کرد: چشمان خود را باز کنید و ببینید از شاسی به شکم خود گیر کرده اید ، روی چمن ها می افتید - عکس 3.

بخش جراحی و پزشکی ورزشی در چی چی ، بیمارستان ویت دوک ، جایی که فوونگ در حال حاضر تحت درمان است

مدرسه مسئولیت حادثه ناخوشایندی را که باعث مرگ یک دانش آموز شد ، بر عهده می گیرد

بعد از ظهر روز 15 ژانویه ، خانم فام تی هین ، مدیر دبیرستان دونگ آن ، با از دست دادن مدرسه دانش آموز خوب ، غم عمیق خود را گفت او گفت که این یک حادثه بسیار تأسف آور است!

به گفته خانم هین ، برنامه سالانه این مدرسه در پایان ترم اول برای دانش آموزان پایه های 10 و 11 یك جلسه تجربه دارد. این مدرسه در مورد فرزندان با والدین دانش آموزان بحث و توافق کرده است. در تاریخ 14 ژانویه در مکان تاریخی معبد Hai Ba Trung خارج شوید ، سپس برای ناهار برگردید و از تجربیات جزیره Ngoc Xanh لذت ببرید. در بازی ، عنصری در بلیط ورودی وجود دارد که “جمع می شود” ، در هر نقطه یک راهنما وجود دارد.

دانشجو لحظه وحشتناک قطار را که به دو قسمت شکسته شد و از ریل به پایین پرتاب شد ، بازگو کرد: چشمان خود را باز کنید و ببینید از شاسی به شکم خود گیر کرده اید ، روی چمن ها می افتید - عکس 4.

دونگ یک دبیرستان ، جایی که 3 دانش آموز در یک حادثه در مدرسه تحصیل می کنند.

“اگرچه کارهای مقدماتی برای کودکان بسیار دقیق و دقیق است. والدین نیز در طول روز شرکت می کنند. هر کلاس با یک راهنما و دیگری همراه می شود. مدیر کل. وقتی آنها بازی می کنند ، بچه ها هنوز کمربند می بندند …” ، گفت خانم هین.

از روز حادثه ، این مدرسه درد خانواده دانش آموزان Le Trang A را نیز به اشتراک گذاشته و معلمان را برای مأموریت در بیمارستان Viet Duc فرستاده است و خانواده های دو کودک آسیب دیده را تشویق می کند. او خودش مسئولیت این پرونده را به عهده می گیرد و امیدوار است که بتواند از تجربه سازماندهی فعالیت ها برای تجربه دقیق تر درس بگیرد.

به گفته مین نهان (میهن)

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *