[ad_1]

همانطور که توسط روزنامه “خانواده و اجتماعی” گزارش شده است ، نزدیک به 8 ماه پیش در دبیرستان Quyet Thang (های Duong) یک حادثه دلخراش رخ داد که باعث NTA (SN 2005 ، دانش آموز 9B) ، ساکن روستای Hoang Xa شد. 1 ، Quyet Thang بر اثر برق گرفتگی کشته شد و در اثر برق گرفتگی درگذشت.

علت مرگ T.A. در طی روند شرکت در یک جلسه کار برای بریدن و هرس شاخه های شیرین در مدرسه ، شاخه ها به طور اتفاقی خط برق پشت دیوار مدرسه را لمس کردند و باعث زمین خوردن آن شدند.

های دونگ: بعد از فوت دانش آموز کلاس 9 ، مدیر دبیرستان کویت تانگ اخراج شد - عکس 2.

در طول فرآیند صاف کردن نردبان برای برش و هرس شاخه های کاسوارینا ، متأسفانه TA هنگام تماس با خط برق پشت دیوار ، یک ضربه ولتاژ بالا دریافت کرد. عکس: uy.Tuy

پس از دریافت این خبر ، پلیس وارد تحقیقات شد. نتیجه گیری نشان می دهد که دبیرستان Quyet Thang برنامه ای ندارد ، نظرسنجی های دقیق در محل انجام می دهد و کارگران مناسب را انتخاب می کند. در عوض ، او گروهی از دانش آموزان را به شرکت در قطع و هرس درختان منجر به حادثه راهنمایی کرد.

مقامات تشخیص دادند که مدیر مدرسه ، آقای دین Quoc Toan ، رئیس واحد با مسئولیت اصلی مدیریت مدرسه و حرفه حرفه ای است. معاون رئیس جمهور شخصی است که مسئولیت کار را بر عهده دارد ، دانشجویان را مستقیماً بازرسی و هدایت می کند تا شاخه های درختان را قطع کند ، اما وی صحنه را بازرسی نکرده است ، هیچ برنامه کاری وجود ندارد …

های دونگ: بعد از مرگ دانش آموز کلاس 9 ، مدیر دبیرستان کویت تانگ اخراج شد - عکس 3.

آقای دین Quoc Toan از سمت خود به عنوان مدیر دبیرستان Quyet Thang راحت شد. عکس: uy.Tuy

در مورد حادثه فوق ، آقای ترن هو هو دانگ – رئیس کمیته مردمی شهر. هایو دونگ به تازگی تصمیمی در مورد نظم و انضباط مدیر ، معاون مدیر دبیرستان Quyet Thang امضا کرده است. بر این اساس ، آقای دین کووچ توان ، مدیر مدرسه برکنار شد و آقای نگوین ون توان ، معاون دبیرستان Quyet Thang ، در فرم اخطار بود.

های دوونگ: مدیر مدرسه دبیرستان ، کویت تانگ پس از مرگ دانش آموز کلاس 9 دبستان اخراج شد - عکس 4.

خط برق پشت دیوار دبیرستان Quyet Thang جوانه های casuarina را لمس کرد. عکس: Du.Tuy

پیش از این ، در بعد از ظهر 8 مه 2020 ، دانش آموزان NTA ، دانش آموز 9B در دبیرستان Quyet Thang ، به کار مشغول شدند ، درختانی از cassowaries که توسط باد منفجر شده بود را قطع کردند و سیم های برق دریافت کردند. او به زمین کشید.

پس از این حادثه ، T.A. کمک های اولیه را ارائه می دهد و به بخش اورژانس در بیمارستان عمومی های Duong می رود. به دلیل آسیب دیدگی شدید ، عصر همان روز ، قربانی برای درمان به بیمارستان باخ مای هانوی منتقل شد و در ساعت 20:15 بعد از ظهر در 22 مه سال 2020 درگذشت.

دوک سوئی[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *