[ad_1]

در تاریخ 8 ژوئن ، اداره پلیس جنایی Duck Lac گزارش داد که این واحد گروهی از فعالیت های اعتباری سیاه را با نرخ بهره “وحشتناک” از بین برده و هفت نهاد را تحت پیگرد قانونی قرار داده است.

از جمله افراد تحت تعقیب هستند: Bui Vuong Quan (41 ساله) ، Phan Chi Thanh (31 ساله) ، Bui Hoai Nam (26 ساله) ، Nguyen Canh Hoang (24 ساله) ، Tran Hoang Danh (22 ساله) ، Le Huynh Duc (23 ساله) و Hoang The Tien (19 ساله) ، همه در استان Duck Lake استان زندگی می کنند.

    پیگرد قانونی 7 نهاد اعطایی سود با 1000 1000 در سال - عکس 1.

نهادهای متخصص در جمع آوری وام در هنگام دستگیری (عکس: Nguyen Sy).

طبق تحقیقات از ابتدای سال 2021 ، افراد در حال بحث در مورد نحوه وام گرفتن پول در ربا بودند. سپس سازمان بروشورهای تبلیغاتی “وامهای کم بهره ، روشهای ساده ، بازپرداخت های همان روز” را در بسیاری از مسیرهای منطقه چاپ و توزیع کرد.

    پیگرد قانونی 7 نهاد اعطایی با نرخ سود 1000٪ در سال - عکس 2.

کتاب شی object وام های بیش از 100 نفر را ثبت می کند.

هنگامی که افراد اطلاعاتی دریافت می کنند و برای وام گرفتن با آنها تماس می گیرند ، افراد به افراد اجازه می دهند تا برای بررسی شرایط اقتصادی خود به خانه های خود بیایند و سپس آنها را با نرخ سود “وحشتناک” 243.3٪ .1.095٪ در سال وام می گیرند.

از ابتدای سال 2021 تا لحظه دستگیری ، این گروه بیش از 3 میلیارد VND را به بیش از 100 نفر اختصاص داده و بیش از 1 میلیارد VND سود غیرقانونی کسب کرده است.

مطابق با تروونگ نگوین

دن سه

اعضا در گروه قانون

روزنامه های خانوادگی و اجتماعی اخبار روزانه را به روز می کنند ، آخرین اخبار[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *