[ad_1]

این خبر که هنرمند کیم فونگ ، یکی از اعضای خانواده باستان توئونگ هوین لانگ ، در تاریخ 25 ژوئیه درگذشت ، یک روز پس از بستری شدن وی در بیمارستان به دلیل عفونت مثبت ویروس SARS-CoV-2 ، بسیاری را ناراحت کرده است.

کارگردان Nguyen Thanh Hip ، که به خانواده وابسته است ، Huyn Long ، هنگامی که تصویر هنرمند فقید کیم Phuong هنوز در اینجا بود ، غم و درد خود را به اشتراک گذاشت ، اما “او برای همیشه ما را ترک کرد”. به گفته این کارگردان مرد ، این هنرمند فقید قبل از مرگ هنوز سخت تلاش می کرد تا به دیگر هنرمندان کمک کند. اقدام NS Kim Phuong بسیاری از افراد را بسیار احساساتی کرد.

پیش از مرگ بر اثر COVID-19 ، هنرمند کیم فوونگ اقدامی زیبا انجام داد - عکس 2.

کارگردان Nguyen Thanh Hip عکسهایی را با هنرمند فقید Kim Fuong به اشتراک گذاشت

“من با او پیش از دوره قرنطینه تحت دستورالعمل 16 ملاقات کردم ، او خواستار کمک همه به هنرمند کلاسیک اپرا Dien Phong شد. هنرمندان کمک کردند و من آن را برای او آوردم. هر بار ، هر هنرمند فقیر ، وضعیت دشواری دارد یا یک تصادف کمک می کند این تجسم روح است که از دشواری نترسد ، هر کجا که یک وضعیت دشوار با همکاران باشد ، او باید دست بازی کند.

هنرمند Dien Fong کسی است که بیشتر به او اعتماد می کند ، زیرا او تنها زندگی می کند ، از این پس حمایت روح زیبا از هنرمند Kim Phuong را ندارد. به همین ترتیب ، هنرمندان گروه Huynh Long ، هر بیمار که درد می کشد یا مانعی دارد ، “خواهر کت” را برای کمک به آنها دارد. Thanh Hip به یاد می آورد: “از آن زمان نام” گربه خواهر “برای افراد خانواده Non Hoa آشنا شد.

این کارگردان مرد اعتماد کرد که پس از شنیدن خبر بد ، به یادگاری نشست و حتی بیشتر از کیم فوونگ متاسف شد. “او از یک رقصنده با نام هنری Ngoc Hoa به این حرفه وارد شد. سپس با تام آنه – یک متخصص tuong و مدیر استودیوهای معروف فیلم cai luong ازدواج کرد. برای 24 سال گذشته توسط آقای تام ، آقای وقتی او درگذشت ، هر بار که آهنگساز Hoang Song Viet و من هنوز او را آزار می دادیم ، “فردا می توانم از او اجازه بگیرم که سوار ماشین رنگارنگ شوی ، چند سال گذشته است ، اما من هنوز تنها هستم.” او خندید ، خنده هایش خرد شد: ” خوب ، هیچ کس نمی تواند با او مقایسه شود ، فقط بگذارید دلم برای او تنگ شود. یعنی خانواده درام های کلاسیک Huynh Long ستون قدرت خود را از دست داده اند. ”

پیش از مرگ بر اثر COVID-19 ، هنرمند کیم Phuong یک عمل زیبا انجام داد - عکس 3.

هنرمند Kim Phuong (1955 – 2021) به عنوان تکیه گاه اصلی گروه Huynh Long – یکی از بزرگترین خانواده های Tuong باستانی در سایگون محسوب می شود.

نگوین Thanh Hiep گفت که او در آن زمان با یک دست از جسد باستانی Huynh Long مراقبت می کرد ، زیرا باخ مای ، دوک لوی و سایر اعضا نگران تجربه خود بودند. در مورد کیم فوونگ ، او از همه امور بی نام مراقبت می کند: از امور خارجی ، لباس ، لوازم جانبی ، برنامه تمرین ، برنامه اجرا ، بازبینی گرفته تا پول غذا ، بازی پول سرمایه گذاری …. از این رو مرگ ناگهانی هنرمند فقید به دلیل به ویروس SARS-CoV-2 حسرت بسیاری را برای هنرمندان همکار و کسانی که گروه Huynh Long را دوست دارند به جا گذاشت.

با این وجود ، به دلیل اوضاع استرس زای همه گیر ، امکان برگزاری یک مراسم خاکسپاری با وقار و مهربان مانند کیم فونگ برای مراقبت از مراسم خاکسپاری هنرمندان درگذشته امکان پذیر نیست. نگوین تان هیپ و بسیاری دیگر از هنرمندان دوست دارند به یاد هنرمند فقید کیم فوونگ بخور دهند. وی افزود: در حالی که منتظر دریافت خاکستر خانواده وی از بیمارستان برای پرستاران و توان بخشی در منطقه 8 بودند ، پس از بیماری همه گیر آنها مراسم تشییع جنازه وی را برگزار می کنند.

خان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *