[ad_1]

بعد از ظهر 7 ژانویه دادگاه مردمی استان داک نونگ دادگاه را برای رسیدگی به متهم دو وانگ مین (SN 1971 ؛ دبیر سابق کمیته حزب کمون Lien Ha ، منطقه La Ha ، استان لام دونگ) به اتهام “قتل مردم” ادامه داد. ، “تخریب اموال” ، “سوuse استفاده از اعتماد و سوisa استفاده از اموال” و “نقض قبور”.

    پیشنهاد مرگ دبیر کمون برای کشتن جان او برای منافع بیمه - عکس 1.

متهم دو وانگ مین در دادگاه

پس از جلسه بازجویی ، نماینده کمیته استانی استان داک نونگ اعلامیه استیضاح را اعلام کرد و انگیزه های جنایی آقای مین را “خودخواهانه و نفرت انگیز” ارزیابی کرد. از آن زمان ، نماینده کمیته استانی داک نونگ از کمیسیون خواسته است که متهم دو وان مینگ را به جرم “قتل” ، 19 تا 20 سال زندان به جرم “سو abuse استفاده از اعتماد برای به دست آوردن مال” ، 4 تا 5 سال به اعدام محکوم کند. برای “تخریب اموال” و از 3 تا 4 سال زندان برای “جنایت بر گورها”. سنتز مجازات اعدام است.

همانطور که گزارش شد ، به دلیل بیش از 23.7 میلیارد دونگ بدهی ، آقای مین بیمه عمر را برای سود بیش از 233 میلیون دونگ در سال خریداری کرد. اگر آقای مین دچار حادثه ای شود که منجر به مرگ یا بیماری مهلک شود ، شرکت بیمه باید حداکثر مبلغ 18 میلیارد VND را پرداخت کند.

پس از حفر ناموفق یک گور ، در تاریخ 2 مه سال 2020 ، آقای مین از لام دونگ به مزارعی در کمون کوانگ خه رفت و یک قوطی بنزین و 3 قوطی روغن خریداری کرد تا در یک وانت قرار دهد (ماشین با رهن وام بانکی رهن داده شد). . در تاریخ 3 مارس 2020 ، آقای مین به خانه مزرعه ای آقای وونگ رفت ، در حدود 300 متری مجلس فوقانی آقای مین ، و سپس آقای وونگ را کشت.

آقای مین جسد ووونگ را داخل اتومبیل قرار داد و سپس به سمت بزرگراه 28 رفت تا به یک نقطه عطف کنار جاده برخورد کند و یک تصادف رانندگی ایجاد کند. آقای مین جنازه آقای وونگ را برای نشستن روی صندلی راننده برد ، ساعت خود را درآورد و کلیدهای ماشین را گذاشت و ماشین را به آتش کشید.

آقای مین پس از ارتکاب جرم به خانه مردم (حدود 1.5 کیلومتری محل حادثه) بازگشت و یک موتور سیکلت را که قبلاً خریداری و ارسال کرده بود تحویل گرفت و سپس به استان بن پووک گریخت. در مراحل پنهان کردن ، مرتکب هنوز دوربین امنیتی خانواده را باز کرد تا همه کسانی که مراسم خاکسپاری را برای خود انجام داده بودند را ردیابی کند.

بحث فردا ادامه دارد.

مطابق با فلات

کارمندان

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار در طول روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *